Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne
Menu

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wiadomości Menu

Wiadomości - tito

#1
Zdobycze / Odp: Odznaki SRBase
Wczoraj o 17:17
hop o 2 badge
#2
Nie - w Einsteinie dzieję się sporo.
Odnośnie optymalek :)
#3
Zdobycze / Odp: Odznaki SRBase
01 Czerwiec 2026, 21:22
#4
Zdobycze / Odp: Odznaki SRBase
01 Czerwiec 2026, 04:19
#5
A tak się pochwalę - jeden z moich hostów osiągnął miliard w Einsteinie.
#7
Wizytówki / Odp: stiven
26 Maj 2026, 21:16
To bardzo dobra zmiana -niech służy.
#8
http://radioactive.boincatpoland.org/boinc/
ale i tak nie działa - brak WU i nie można się zalogować
#9
321 - jak najbardziej trzymaj do kolejnego check pointa
Milky - nie wiem, jak z wydajnością, czy jednak na CPU nie byłoby wydajniej w przeliczeniu na USD
#11
Piwko dla nas!
#12
Mówisz, że w testamencie zawrzeć wpis o wykuciu na nagrobku kompletnego wkładu w BOINC?
Hmmm :D
#13
W sumie, gdyby punktacja była zachowana to miałbym już ponad 400m :)
Jednakowoż - długa droga jest bezpieczną drogą, zaś na końcu czeka satysfakcja.
#14
Asteroids.
po dewaluacji punktacji wolno to idzie...
jeszcze drugie tyle przede mną.
#15
Gratki, ostatnio można tam szybko nałapać punktów.
#16
Zdobycze / Odp: 5 000 000 [Milionerzy x 5,0]
30 Kwiecień 2026, 20:03
Po denominacji punktowej idzie to powoli, ale piwko się należy.
#17
Mogę być i drugi, byle się dobrze bawić.
#18
Cóż poradzisz.
#19
Zdobycze / Odp: 1 000 000 [Milionerzy]
25 Kwiecień 2026, 10:01
piwko
#20
Zdobycze / Odp: 200 000 000 [Milionerzy x 200]
20 Kwiecień 2026, 11:34
Piwko, ale uważam, że punktacja jest zawyżona.
#22
Zdobycze / Odp: 5 000 000 [Milionerzy x 5,0]
20 Kwiecień 2026, 11:31
Piwko.
#23
Masz niekonsekwentną ksywkę - musiałem się naszukać statsów :P
#25
Ja poczekam, aż się sytuacja bardziej wyklaruje.
#26
PrimeGrid / Odp: Tour de Primes 2026
16 Marzec 2026, 15:17
Piwko dla Niego!
#27
Na spokojnie i powoli. Jak to mówili fremeni: długa droga jest pewną drogą.
#29
Cytat: SzaMoT w 12 Marzec 2026, 08:51Wspólna Inicjatywa
Ogólny kredyt w niespełna 3 lata
SKB@P VPS
🤞
Dużo piwa dla nas.
🍻🍻
#30
Bo jak się nie ruszasz to źle.
Jak się ruszasz to niewłaściwie :)
#32
Ja nie skorzystałem - tam zdaje się trzeba podać numer karty płatniczej? To mnie zawsze odrzucało.
#33
Powiedz Małżonce, że niejaki Tito radzi Ci się rozwieść, ze względu na podcinanie skrzydeł. Może zadziała ???
3080 ciągle zacny GPU.
#35
Zdobycze / Odp: Odznaki | nagrody PrimeGrid
06 Marzec 2026, 15:27
🍺
#36
Cytat: SzaMoT w 06 Marzec 2026, 08:59SKB@P VPS
Einstein@Home

PS
Niebawem 1 miejsce w zespole
To jest coś!
#37
Cytat: Grzegorz R. Granowski w 04 Marzec 2026, 14:443, 2, 1 i 55 mld - solidna wartość.

a może 2, 1 i ... pozdrawiam, GRG
🍺
a w sumie masz jeszcze jedno:
🍺
#38
Zdobycze / Odp: Odznaki Amicable Numbers
04 Marzec 2026, 07:27
🍺
#40
Duże piwko.