[Pomysł] PROJEKT "SKB@P" Superkomputer B@P

Zaczęty przez Simek, 14 Styczeń 2007, 12:57

Czy jesteś skłonny poprzeć tą inicjatywę?

tak, jest to dość ciekawa propozycja, z pewnością się do niej dorzuce
21 (77.8%)
tak, ale raczej się nie dorzuce
2 (7.4%)
tak, ale to zależy, na jaki sprzęt się zdecydujemy
3 (11.1%)
nie, nie stać mnie na to
0 (0%)
nie, obawiam się ewentualnych negatywnych skutków ubocznych
1 (3.7%)
nie, to jest bezsensu
0 (0%)

Głosów w sumie: 27

Głosowanie skończone: 22 Styczeń 2007, 17:21

Machloj

a w porywach dwa tysiące...to już przegięcie...ja liczę ponad rok a ten komputer w ciagu 60 dni mnie prześcignie...nie ma tak łatwo! też sobie taki kupię :)

powiedzcie mi tylko czy tą samą płytę główną brać czy jakąś inną (mam zestawik do WC [jakkolwiek to brzmi])

Troll81

Płyta foxconna na chipsecie p35 uchodzi za dobrą do overclockingu przy relatywnie niskiej cenie. Oczywiście istnieją też inne. Na nowszych chipsetach. Dające FSB 1333 a nawet więcej. Ale wszystko kosztuje.

Pigu

Cytat: Machloj w 07 Kwiecień 2008, 11:03
a w porywach dwa tysiące...to już przegięcie...ja liczę ponad rok a ten komputer w ciagu 60 dni mnie prześcignie...nie ma tak łatwo! też sobie taki kupię :)

powiedzcie mi tylko czy tą samą płytę główną brać czy jakąś inną (mam zestawik do WC [jakkolwiek to brzmi])

nie chciałbym cię drażnić, ale zobacz pierwszego hosta na tej liście  ;D
http://pl.boincstats.com/stats/boinc_host_stats.php?pr=bo&st=0&userid=da6027e99eca31c853efdc87b8cd84fa

KrzychuP

Pigu, nie ma to jak skromność ;)

Machloj

Cytat: Pigu w 07 Kwiecień 2008, 12:27
nie chciałbym cię drażnić, ale zobacz pierwszego hosta na tej liście  ;D
http://pl.boincstats.com/stats/boinc_host_stats.php?pr=bo&st=0&userid=da6027e99eca31c853efdc87b8cd84fa

ała...czuję sie teraz taki malutki...

Troll81

Pigu gdybym miał możliwości to wszystki hosty w firmie liczyłyby na moje konto. A ile z tych kompów jest rzeczywiście twoich??

Mchl

Tu akurat nie chodzi kto ile ma, tylko ile da się z jednego wyciągnąć :P

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Pigu

dokładnie  ;D chciałem pokazać, że 1-2k z quada to pikuś

btw: Trolliku - u mnie w domu stoją tylko 3 z nich

Troll81

No mój x2 3600 ora 24/7 a jak moja lepsza połowa zasiad to jej xp 1,7@2,5 tyż ora. No i od czasu do czasu tatuś ze swoim cel1000 się dołączy :D

miszol

super że komp już liczy, ale co z nazwą?
pozostajemy przy SKB@P czy zmieniamy na jakąś która postronnym użytkownikom powie więcej?

Pigu

Postuluję swą propozycję  ;)
Cytat: Pigu w 04 Kwiecień 2008, 10:43
Boinc@Poland crunching unit  ;)
jak się ustali nazwa należałoby napisać profile i zbierać UOTD

stasieks

To ja mam swoj:

Boinc@Poland FlagShip

KrzychuP

Cytat: stasieks80_PL w 08 Kwiecień 2008, 11:08
Boinc@Poland FlagShip
:D
Oddaję mój głos na tą propozycję.

Pigu

zbierzmy to wszystko do kupy i ankietkę - trzeba sprawę dokończyć  ;D
ta propozycja fajna, ale niekoniecznie jasna dla ludzi spoza załogi

btw - są WU ralpha - o ile pamiętam skb@p miał ich liczyć ile wlezie - postuluję szybkie przyłączenie do projektu

Mchl

#414
Jeśli już to:
Cytat: Pigu w 04 Kwiecień 2008, 10:43
BOINC@Poland crunching unit

A ja bym zaproponował

BOINC@Poland Collective Cruncher

:P

Do RALPHa już podpięty

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

PBT_marian_boss

A może nazwa niech pozostanie a w profilach opisać dokładnie co i jak z tym kompem jest :)

Machloj

Boinc@Poland FlagShip

muehehe najlepsza nazwa :)

i do tego tak jak pisze marian jakiś ładny opis wyjaśniający strzelić

Bober

#417
Cytat: PBT_marian_boss w 08 Kwiecień 2008, 12:36
A może nazwa niech pozostanie a w profilach opisać dokładnie co i jak z tym kompem jest :)
Oj zmieńmy nazwę. SKB@P nic nikomu nie powie. A jest się czym chwalić. Jak dotąd nie słyszałem o drużynie, która by coś podobnego miała (no chyba że właśnie się nie chwalili :P).

A profile to świetny pomysł i jakiś ładny awatar dobierzmy - może HAL 9000?  :P

emik

ja osobiście jako avatara proponowałbym logo zespołu


Pigu

to może "Boinc@Poland Hal 9000"

dvh6

Cytat: emik w 08 Kwiecień 2008, 17:09
ja osobiście jako avatara proponowałbym logo zespołu

O dobry pomysł, popieram

emik

RALPH ma dużo jednostek - przełączać moc


Pigu

bardzo słusznie prawi - oj bardzo

Troll81

Ano trzeba naszemu nowemu członkowi pozakładać konta we wszystkich projektach i niech zbiera dla drużynki UOTD :D

Mchl

Jest 50/50 Rosetta RALPH

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Pigu

Cytat: Troll81 w 08 Kwiecień 2008, 22:17
Ano trzeba naszemu nowemu członkowi pozakładać konta we wszystkich projektach i niech zbiera dla drużynki UOTD :D
trza by najpierw profil napisać

Mchl

założenie kont to nie problem przecież. BAM rulez :P

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Pigu

depspid wstał i rozsyła wu - jeżeli administracja sieci do której Marian podpiął kompa nie ma nic przeciw wyjątkowej strukturze projektu, to sugeruję jak najszybciej go podpiąć

PBT_marian_boss

Cytat: Pigu w 09 Kwiecień 2008, 01:05
depspid wstał i rozsyła wu - jeżeli administracja sieci do której Marian podpiął kompa nie ma nic przeciw wyjątkowej strukturze projektu, to sugeruję jak najszybciej go podpiąć

Co masz na myśli mówiąc wyjątkowa struktura  ???

Pigu

projekt analizuję strukturę sieci - obciąża łącze oraz dodatkowo zdarza mu się przejść przez adresy, które nie każdy by chciał mieć w monitorowanych logach
http://www.depspid.net/rules.php

PBT_marian_boss

Jak jako przedstawiciel administracji sieci stanowczo nie zgadzam się na uczestnictwo komputera SKB@P w tym projekcie.

Mchl

Sprzeciw odnotowano.  SKB@P nie będzie pracował w tym projekcie.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Bober

A jak z LHC? Podłączony?

Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

Ja proponuję założyć konta we wszystkich projektach w których siuę da. Zawsze to jakoś drużynka podskoczy w rankingu UOTD :D

Mchl

Konta założone, ale co w profil wstawić :P

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

Reklamę naszego teamu. Info o tym że komp jest wynikiem distributed financing :D

Gave

Cytat: Troll81 w 11 Kwiecień 2008, 11:38
distributed financing :D
Jakby to powiedział pewien Wilk Morski: ajlajkit!  ;D

Tomislaw

Widzę, że w nasz SKB@P (w RALPHie) punktuje jako "międzynarodowy"
Zamierzone to czy przeoczenie ?



Mchl

Cytat: Tommy w 11 Kwiecień 2008, 23:29
Widzę, że w nasz SKB@P (w RALPHie) punktuje jako "międzynarodowy"
Zamierzone to czy przeoczenie ?

BAM nie wszędzie sobie radzi :P

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org