Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

goblin

Zaczęty przez goblin, 10 Sierpień 2009, 02:34

goblin

Eee Jak wszyscy to wszyscy :D

Zwą mnie goblin :) mieszkam na mazurach w pewnej małej miejscowości
Powinienem już spać, gdyż jutro do pracy, ale poświęcę się  ;D

Liczę od marca. Co było na początku? Nie pamiętam pewnie SETI :)

Projekty które aktualnie mam załadowane widzicie w sygnie
Na jakim sprzęcie, równiez znajdziecie w sygnaturze

Na początku liczylem wszystkie projekty na raz, ale naszło mnie aby zmienić sposób liczenia. Teraz ładuję po jednym projekcje na tydzień Od początku sierpnia miałem włączony POEM, teraz liczy się MilkWay, którego nie mam w sygnie ;) Aktualnie mam na nim 27 punktów

Jeśli chcieli byście się jeszcze czegoś dowiedzieć, zapraszam do zadawania pytań :)
A teraz uciekam spać :D
Dobranoc


Kryniek

Witamy w naszym zespole :parrrty:

tito


satanetv

Witamy gorąco. :parrrty:

Rysiu

Witamy  :parrrty:

emik

witaj kamrrrracie na naszym pokładzie

i zaczyna się nam robić ciekawie - mamy już trolla teraz goblina pora na elfy i krasnoludy XD


Tomasz R. Gwiazda

witaj

Pochwal sie sprzetem na ktorym liczysz. Czy planujesz zmiany w najblizszym czasie ect :)

Voice1980

Pozdrawiam mazury. Witaj goblinie w drużynie.

goblin

Cytat: Thomas_waw w 10 Sierpień 2009, 14:22
witaj

Pochwal sie sprzetem na ktorym liczysz. Czy planujesz zmiany w najblizszym czasie ect :)

Co mam na pokładzie możecie zobaczyc na stronie: http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=645376
Czy planuję zmiany ? Tak Jak najbardziej Gdy tylko dostane większa gotówke w swoje ręce obecny kompik oddam biednym a kupie sobie coś ciekawszego
Co to bedzie jeszcze nie wiem


Troll81

arrrrgggghhhh witam towarzysza broni z pod znaku ZZB (zieloni, źli i brzydcy) :D tym którzy nie pamiętają przypominam że liczymy w BOINCU OGRy :D