Awantura o Wate

Zaczęty przez Bober, 24 Marzec 2007, 07:14

Czy powinniśmy czasowo zawiesić uczestnictwo w Predictor@home?

Tak
38 (84.4%)
Nie
3 (6.7%)
Nie mam zdania
4 (8.9%)

Głosów w sumie: 45

Głosowanie skończone: 24 Marzec 2007, 14:46

PMG

Ja sie zgadzam z tym mailem.

Wikipedia - tam też można czytać o okrętach

Mchl

Postarajcie się to przetłumaczy i zrobi ankietę. Ja niestety jestem praktycznie pomiędzy jednym pociągiem a drugim, więc nie bardzo dam radę...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Bober

Mogę to nam dziś przetłumaczyć, ale ankiety już chyba nie zdążymy zrobić bo się na forum BS gorączkują i sami już chyba nie będą kolejnej ankiety robić. Chyba wyślą ten list w ciągu kilku dni.

Można zrobić 1-2 dniową ankietę...

Mchl

Zróbmy. Lepsza taka niż żadna.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Tomislaw

Jestem ciekaw odzewu.

Swoją drogą ekstremalnym rozwiązaniem przy braku jakichkolwiek przeprosin ze strony Predictora mogłoby być masowe pobieranie ich jednostek i.... wstrzymywanie ich do deadline'u. Taki mały sabotażyk.
Wiem, że napewno wzbudziłoby to wiele kontrowersji ale czy nie sądzicie, że taka akcja zostałaby w końcu zauważona przez Predictora ?



AL

I tak wkółko kilka razy? Hmm ciekawa idea i bolesna dla projektu.

bartsob5

to lepiej resetowac - probki sie nie przelicza, a serwery nie beda wiedzialy ze cos jest nie tak, i beda czekaly, czekaly, czekaly... ;)

czajmen

co prawda nie licze tego projektu, ale predzej czy pozniej trafil by do mnie na tapete. ale teraz juz wiem, ze nie trafi. ONI ZABIJAJA TO CO JEST PIEKNE W BOINC !!!
er Wille zur Macht


KrzychuP

Tommy / bartsob5 - pomysły niezłe i uciążliwe  :twisted:

Tomislaw

Już po tych kilku miesiącach widać jak bardzo spadł im RAC. Niepotrzebnie tylu ludzi na świecie zrazili do tego projektu. Na szczęście jest tyle innych białkowych projektów o "niewyczerpanej" ilości danych.