Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

nowa binarka od akosf'a

Zaczęty przez Nietoperek, 08 Czerwiec 2006, 23:00

Nietoperek

jest gdzies w tym watku warto dodac iz tworcy projektu oficialnie nie biora odpowiedzialnosci za wszelkie problemy wynikle z uzywania nieoficialnych aplikacji 2006. june. 6.
MTA SZTAKI takes no responsibility for applications that haven't been approved by the project.

AL


Mchl

To wersja 1.12.01, a tymczasem doszedłem już w wątku do 1.12.03



A właśnie się doczytałem, że została zdjęta, gdyż nie było pewności co do poprawności wyników... ale przyrost wydajności miała ponad 800%!



Ciekawa lektura... przez moment wydawało się, że całe SZTAKI będzie musiało zaczynać pracę od zera, zz powodu błędnie przygotowanego algorytmu...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Cobra

Autorzy źle skompilowali/napisali klienta SZTAKI - oryginał cały czas źle liczył !!! Akosf ich na tym dorwał i jest głupia sytuacja.

http://tiny.pl/tx82

AL

---------- 02:48 29.06.2006 ----------

Sztaki rzucił próbkami! Zaciągłem trrroossszzzeczke.... :wink:

---------- 02:53 ----------

aha, wydaje mi się, że binarka Akosfa jest już nieaktualna - bo wypuścili search_1.13_windows_intelx86  i zaraz potem search_1.14_windows_intelx86 - a ona była chyba do search_1.12_windows_intelx86.
Tak czy siak liczy się tak samo jak z binarką Akosfa (czyli krótko 1-4min). Więc moze to tosamo - tylko, że teraz już z oficjalnym namaszczeniem twórców projektu?