Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Ogólnopolski zlot B@P 27-28 grudnia Wrocław

Zaczęty przez Troll81, 04 Listopad 2011, 22:48

Czy masz zamiar się fajnie bawić na ogólnopolskim zlocie BOINC ?

TAK
16 (59.3%)
NIE
11 (40.7%)

Głosów w sumie: 27

lolek

Z noclegiem też nie jest aż tak tragicznie. Zdarzało mi się nocować w Wawce i pokój z łazienką w weekend za około 100 znajdzie  :)

Szopler

Jakiegoś streamingu jak przy ostatnim zlocie nie ma? ;)

apohawk

A jakiś transparent w knajpie jest? Żeby można było was znaleźć? Bo ja tylko Trolla rozpoznam, ew. lukaszja.
No good deed goes unpunished.

krzyszp

Słuchajcie - dotarliśmy, zrobiliśmy google hangout na koncie Marcina Zastawnika (Cyfron) znajdujcie nas (go) na google +1 i oglądajcie sobie nas :)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Bober

Pozdrowienia dla zlotowiczów!!!

:parrrty:

Aegis Maelstrom

I my Ciebie Bobrze pozdrawiamy!!  :parrrty:

Co do W-wy - z odpowiednim wyprzedzeniem dałoby się sporo załatwić: jeśli nie po BOINCowiczach  :ahoy:, to na mieście. A gdyby ktoś miał czas, można by wrescie zrobić poważny program dodatkowy: salkę na gadanie/prezentacje/wykłady, jakieś zwiedzanie itd. itp. Kwestia dogadania szczegółów.

AL

#166
Cytat: krzyszp w 27 Grudzień 2011, 18:07
Słuchajcie - dotarliśmy, zrobiliśmy google hangout na koncie Marcina Zastawnika (Cyfron) znajdujcie nas (go) na google +1 i oglądajcie sobie nas :)

Cosik mnie nie wbija. Trudno. Ja również Was gorąco pozdrawiam wasze zdrówko :parrrty:

Jednak się udało. Problem stanowiła opera. Z tego co widać i słychać chłopkai nieźle się bawią  XD

Szopler


krzyszp


Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Szopler


Svistak

Szczecin cały w deszczu - ale Was serdecznie pozdrawia :)

Niewiele jest na świecie miejsc ciszy i spokoju

www.pripyat.com

GRID

Radosne zdjęcie  :) szkoda tylko że taka jakość. Ale Trolla i Cyfrona można rozpoznać ...

apohawk

No to żem dotarł szczęśliwie do domu, a jutro podobno do pracy... Co z tego będzie to jeszcze nie wiem.
No good deed goes unpunished.

AL


krzyszp

Żyjemy...
Strzałem w 10-tke dziś rano była kapusta kiszona, obecnie Troll robi jajecznicę z 20 jajek ;)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Svistak


Niewiele jest na świecie miejsc ciszy i spokoju

www.pripyat.com

Ufol

Hejas! Może jakieś dźwiękowe materiały do pobrania skołujecie? Np. mp3 na rapidshare.com, tak aby nieobecni mogli się zapoznać z osiągnięciami zlotu.
Trzymajcie się mocno!

krzyszp

Posiadam materiał video, niestety chłopaki grożą mi wyrzuceniem za burtę, jeśli je opublikuję ;)

Film będę mógł niestety zgrać dopiero po dotarciu do siebie.

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

AL

Potwierdzam, była widoczna kamerka na zlocie. Krążyła z rąk  do rąk.

Aegis Maelstrom

Potwierdzamy groźby wobec Krzysztofa.  8)

Poza tym w tej chwili panowie składają i stawiają maszyny dla SKB@P.  :respect:

Aegis Maelstrom

P.S. News na temat zlotu dostępny jest na wiki, Krzysztof pracuje nad fotkami. Komputery powoli wstają.

krzyszp

Fotki są w galerii.
Prawdopodobnie 5 komputerów będzie zrobionych, obecnie próbujemy ożywić Cyfrona ;)
Zdjęcia ze składania kompów będą później.

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Tomasz R. Gwiazda

pod prad go (Cyfrona) to sie ozywi :P

5 kompow? co wy tam nawiezliscie? :D

krzyszp

Mamy jeszcze dwie płyty główne wolne i kilka CPU (w tym dwa Xeony od Kotfryca), masę pamięci, ze 6 dyskow... Masa tego jest :)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Tomasz R. Gwiazda

LOL
czesciej te zloty musza sie odbywac :D

Aegis Maelstrom

Cyfron powoli wstaje. Długo leżał, teraz uruchamiają go z tasiemek, tylko czasem się przywiesza...

Wszystkie pozostałe jednostki hulają.  :parrrty:

ryszard.korczyk

Już zapowiadam się u Cyfrona w Krakowie, w celu pomocy w ogarnięciu nowych SKB@P.

apohawk

No good deed goes unpunished.

GRID

#188
Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 28 Grudzień 2011, 14:49
LOL
czesciej te zloty musza sie odbywac :D
To czas na stolicę.

Ekipa z zlotu we Wrocławiu.
[smg id=351 align=left caption="Łukasz (lukaszja)"][smg id=348 align=left align=left caption="(Aegis)"][smg id=326 align=leftalign=left caption=" (kurozukin)"][smg id=370 align=left align=left caption="(Barman)"][smg id=352 align=left caption="(Apohawk)"][smg id=354 align=left caption="Marcin (Cyfron)"][smg id=317 align=left caption="Aleksander (Troll81)"][smg id=318 align=left caption="Krzysiek (Krzyszp)"][smg id=314 align=left caption="Darek (Tobas)"]











Łączy ich wspólna pasja - BOINC (oprócz barmana)

AL

Cytat: Aegis Maelstrom w 28 Grudzień 2011, 14:57
Cyfron powoli wstaje. Długo leżał, teraz uruchamiają go z tasiemek, tylko czasem się przywiesza...

Wszystkie pozostałe jednostki hulają.  :parrrty:

Tyleś my wczoraj wspólnego zdrowia pili, że dziś same okazy zdrowia powinny być  XD

gigi2000

Świetne foty :) Jak fajnie Was wszystkich zobaczyć  :D

krzyszp

Oficjalnie, wg alkomatu na pobliskim posterunku policji - jesteśmy już trzeźwi i możemy od nowa pić ;)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

lukaszja

Cytat: krzyszp w 28 Grudzień 2011, 17:42
Oficjalnie, wg alkomatu na pobliskim posterunku policji - jesteśmy już trzeźwi i możemy od nowa pić ;)
1. Zlituj się - dzisiaj wszystko szło mi jak po grudzie, :shame:
2. Powiedz to Cyfronowi... ;)

Troll81

Zlot uważam za udany. Wielki szacun dla Kurozukin za to ze stawiał systemy gdy my poszliśmy się paść do najbliższej żarłodajni.

Na fotkach zamieszczonych przez GRID na drugim zdjęciu jest Aegis na trzecim kurozukin a na czwartym barman :D

Cyfron dziś się ewidentnie przegrzewał. Chyba mu jakiś kondziołek wybuchł. Za duzo elektrolitów wczoraj poszło....

Cyfron

uff - dotarłem do Częstochowy.
Kto nie był, niech po prostu żałuje  :arrr:
Jednak kolejny raz w moim wykonaniu to szybko nie nastąpi %)

lukaszja

Cytat: Cyfron w 28 Grudzień 2011, 23:57
Jednak kolejny raz w moim wykonaniu to szybko nie nastąpi %)
Ej tam, ej tam... ;)  :parrrty:

gigi2000

Cytat: Cyfron w 28 Grudzień 2011, 23:57
Jednak kolejny raz w moim wykonaniu to szybko nie nastąpi %)
To znaczy że grubo było, lepiej tak, niż nijak ;)

Cyfron

wiecie - lepiej rzadziej się spotykać, ale żeby to było coś :D
idę spać, nawet nie chce mi się dziś czytać reszty forum   :shame:

krzyszp

Melduję posłusznie, że też dotarłem bezpiecznie do domu, zarażając (BOINC'em) po drodze zabranego na stopa studenta z Zielonej Góry ;)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

kotfryc

#199

;D ;D ;D