Przyszłość naszego narodu

Zaczęty przez Krzysiak, 11 Grudzień 2012, 21:07

Krzysiak

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6ovNk3vAHwE


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Bezprym

Cienko...

Mam nadzieję, że próbka była duża, a wybrali tylko patologiczne odpowiedzi...  :o

Troll81


Krzysiak

Cytat: Bezprym w 11 Grudzień 2012, 21:18
Cienko...

Mam nadzieję, że próbka była duża, a wybrali tylko patologiczne odpowiedzi...  :o

Na pewno tak było bo kto by się śmiał z prawidłowych odpowiedzi


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

PoznanskaPyra

7 księżyców? Tej to może ona jakieś satelity doliczyła :P Kuźwa ludzie w moim wieku... Jaki "żal" ...
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Fobos

Może chciała zarzucić jeszcze ciekawostką, że odbija 7% światła, tylko jej się język tak poplątał że wyszło 7 księżyców  :P 

Ufol

Nie sądzę, by materiał został specjalnie zmontowany. Po sławetnej reformie oświaty kształcenie wygląda fatalnie. O czym każdy dinozaur przekonać się może rozmawiając z młodym reformowanym, pokoleniem. Przykre jest to, że ogólny poziom wiedzy społeczeństwa spada, wypierają ją skutecznie prostackie rozrywki i krańcowo chamskie poczucie humoru. Co do ilości ziemskich księżyców, z intonacji głosu nie wynika chęć zabłyśnięcia wiedzą o procencie światła odbijanego. Ta Pani stara się zgadnąć, takie przypuszczenie pozwalam sobie wysunąć po wysłuchaniu youtubowego filmidła.

lukaszja

Mam bliżej do 40 niż 30 lat (kurcze, teraz zdałem sobie z tego sprawę :(). Z taką wiedzą nie skończyłbym podstawówki. Mam nadzieję, że to było sztucznie odegrane. Bo jeśli to prawda, to zacznę wpadać w panikę i nic mnie z niej nie wyciągnie...

krzyszp

Cytat: lukaszja w 12 Grudzień 2012, 17:59
Mam bliżej do 40 niż 30 lat (kurcze, teraz zdałem sobie z tego sprawę :(). Z taką wiedzą nie skończyłbym podstawówki. Mam nadzieję, że to było sztucznie odegrane. Bo jeśli to prawda, to zacznę wpadać w panikę i nic mnie z niej nie wyciągnie...
Muszę Cię zdołować...

U siebie mam kontakt (na szczęście słaby) z grupą naszych studentów, którzy zostali "aby zarobić" na jakiś czas. Ich jedyną ambicją jest zarobić tyle, aby wystarczyło na używki weekendowe. Ich poziom wiedzy ogólnej (studentów!) jest żenująco niski, nie wiem, czy w mojej podstawówce widziałbym taką tępą minę jak tutaj, gdy użyłem słowa "supremacja" w rozmowie. Bogactwo, a w zasadzie jego brak wśród młodzieży z wykształceniem zawodowym to już w ogóle tragedia...

Na szczęście wciąż są ludzie, którzy starają się jednak czegoś nauczyć, posiadają sensowne hobby i ogólnie interesuje ich coś więcej niż YT i FB...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

PoznanskaPyra

Krzyszp  przecież na YT można coś stworzyć i niekoniecznie musi być to głupotą.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

krzyszp

Cytat: PoznanskaPyra w 12 Grudzień 2012, 20:52
Krzyszp  przecież na YT można coś stworzyć i niekoniecznie musi być to głupotą.
Oczywiście, co nie zmienia faktu, że 95% zawartości YT ma 0% wartości...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Arivald

Pod którą uczelnią oni robili ten wywiad? Może władzom uczelni powinno się pokazać ten film?

xelexin

Napewno nie pod PW :)

Dobra teraz ten Kuba jest w warszawie, mam nadzieje go spotkać i poodpowiadać na pytania :)

A tak a propo ogladaliście inne filmy? Gościu z flagami jest dobry :D
 


Krzysiak

My się oburzamy że nie wiedzą gdzie jest Polska
A u nas to samo
http://www.youtube.com/watch?v=AUljWMhPp_I

Góra Gradowa w Gdańsku jakby ktoś się pytał gdzie to  ;D


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

xelexin

Przyznam szczerze z Krętą bym się sekundke zastanawiał, ale pierwsza myśl to kretyni ^^
 


Arivald

Dzisiaj słyszałem od pracownika Politechniki Gdańskiej autentyk z wydziału oceanotechniki. Odpowiada studentka 3 roku.

- (profesor:) czy jeśli wrzucę drewno do wody, to zacznie ono pływać, czy zatonie?
- (studentka:) będzie pływać
- dobrze, a jeżeli załaduję ładownię statku drewnem w 1/3, to on się wynurzy czy zanurzy?
- hmmmm, wynurzy
- ... a jeżeli załaduję ładownię statku w połowie, to on się zanurzy czy jeszcze bardziej wynurzy?
- hmmmm, wynurzy
- ... a jeżeli załaduję cały statek: ładownie, kajuty, wszystkie pokłady drewnem, to on się zanurzy czy wynurzy?
- hmmmm, wynurzy
- to proszę mi powiedzieć, ile drzewa trzeba załadować aby statek ten zaczął latać?

%)

Pozdrawiam,
Andrzej.

Troll81

pewnie nie zatrybiła znaczenia słowa wynurzy. Pewnie myślała że to przeciwieństwo "zatonie"