2010.05: Docking@home

Zaczęty przez Bober, 04 Kwiecień 2010, 00:44

Który projekt wybieramy na maj?

ABC@home
3 (4.2%)
AlmereGrid
0 (0%)
AQUA@home
0 (0%)
Chess960@home
0 (0%)
Climateprediction.net
16 (22.5%)
Collatz Conjecture
4 (5.6%)
Cosmology@home
0 (0%)
Docking@home
16 (22.5%)
DrugDiscovery@Home
0 (0%)
DynaPing
0 (0%)
EDGeS@Home
0 (0%)
FreeHAL@home
0 (0%)
Goldbach's Conjecture Project
1 (1.4%)
GPUGRID
0 (0%)
IBERCIVIS
1 (1.4%)
Leiden Classical
0 (0%)
Malaria Control
1 (1.4%)
MicroFluids@home
0 (0%)
MilkyWay@home
0 (0%)
PicEvolvr
0 (0%)
POEM@home
1 (1.4%)
Quake Catcher Network (QCN)
0 (0%)
QMC@home
0 (0%)
RALPH@home
0 (0%)
RNA World
0 (0%)
Rectilinear Crossing Number
0 (0%)
Rosetta@home
9 (12.7%)
RSA Lattice Siever
0 (0%)
SETI@home
2 (2.8%)
SETI@home Beta
0 (0%)
SIMAP
0 (0%)
SZTAKI Desktop Grid
0 (0%)
UCT: malariacontrol.net
0 (0%)
Vtu@home
1 (1.4%)
WEP-M+2 Project
0 (0%)
Yoyo@home
6 (8.5%)
QuantumFIRE
9 (12.7%)
DNETC
1 (1.4%)

Głosów w sumie: 71

Głosowanie skończone: 25 Kwiecień 2010, 21:49

mihal83


Hani



Kamilos9117

i juz wszystko wiemy :) Docking wygrał :D

Szopler


PanStaszek

ale kurde wygrał, wiec chyba kurde liczymy  ;D

... chyba że nie będzie komu , bo wszyscy pójdą dziobać w Top10


"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"

Pigu

a ja ślepy, czy widzę remis? |-?

PanStaszek

ale w poprzednim m-cu docking miał więcej


"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"

Pigu


legis

Cytat: stachu @ fiddex w 25 Kwiecień 2010, 22:49
ale kurde wygrał, wiec chyba kurde liczymy  ;D

... chyba że nie będzie komu , bo wszyscy pójdą dziobać w Top10
nie widzę przeszkód top 10 i PM liczą Docking PM tylko miesiąc a ci co zechcą liczymy do osiągnięcia celu czyli top 10
w top 10 też wygrywa Docking

G


patyczak

Jeśli chodzi o Docking to jak najbardziej
Skeczu z papugą nie będzie



G


pfpp

Chciałem się znowu trochę pościgać, ale rezygnuję....  przez 40 godzin liczyło mi próbkę co kilka minut wyświetlając tekst... "restarting task...."  tak jak na stronie projektu... cały czas status 0%.... szkoda mi po prostu procka i czasu na ten projekt....    do zobaczenia w projekcie miesiąca za miesiąc. :)


sstratoss



:

Troll81

to dolicz punktację z poprzedniego miesiąca :D

Tomasz R. Gwiazda

dawac info ze Docking jest PM, bo znowu cisza bedzie o tym

AiDec

Wlasnie odwiedzilem jednego kompa. Dwie probki Dockingu: obydwie czas trwania 47h postep 0%.

Zawsze bylem przeciwny niesprawdzonym projektom w PM... NFS, Docking... :(



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

KrzychuP

Ja tam nigdy problemów z Docking nie miałem, choć uczciwie przyznam, że już dłuższy czas nie liczyłem.

Tomasz R. Gwiazda

Aidec: to nie przypadkiem zdarzylo Ci sie na jakims Quadzie ?

Ja zauwazylem ze u mnie sie cos takiego dzialo na Q9300 (nie pamietam czy to samo bylo na Q9550)
Na i7 930 nie ma problemu
No i na C2D tez bez problemu

AiDec

Core 2 Duo Extreme - dwujajowiec 2.93GHz



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Tomasz R. Gwiazda

hmm, to nie wiem w czym rzecz :(

tmphaha

Trochę statystyk w ramach uzupełnienia niewątpliwego wkładu naukowego projektu  ;)

Widać efekty PM:
2 maja - awans na 14 pozycję na świecie (tu)
4 maja - objęcie prowadzenia w Cup Rank w projekcie (tu) - innymi słowy - w maju zdobyliśmy najwięcej punktów
:respect:

P.S. Szkoda, że nie mogę dołączyć :(

apohawk

W piątek padł mi dysk twardy i trzeba było postawić system od nowa. Stwierdziłem, że skoro i tak stawiam wszystko od zera (wszystkie save'y z Dragon Age'a poszły...) to postawię postawię win7 i zobaczę ile te dx10 (4850) warte itd., bo i tak nosiłem się z zamiarem migracji od jakiegoś czasu.
Początki opłakane. BOINC nie widzi grafy, ale to ponoć feature, że nie widzi grafy na wydzielonym użytkowniku. Trudno instaluję na swoim i... nie widzi grafy. Po którejś iteracji "odinstaluj sterowniki, zainstaluj sterowniki" jest grafa. Aktualnie catalyst 10.3, spróbuję ponownie wgrać 10.4 później.
W międzyczasie stabilność systemu w skali 1-10 mogę ocenić na -2. Kaszanić potrafi się chyba wszystko. Majowy Docking@Home nie przeliczył ani jednej próbki, żeby się gdzieś nie wysypać. Co gorsze jakikolwiek problem powoduje, że system chwieje się w posadach i kończy się restartem albo zgaszeniem obrazu i brakiem reakcji na cokolwiek.
Póki co stabilnie liczy się Virtual Praire. Policzyło się trochę SETI, ale jakość trudno ocenić jako dobrą. np. http://setiathome.berkeley.edu/workunit.php?wuid=610014178, chyba nigdy nie będę musiał liczyć SETI ;)
Jak wspomniałem Docking się wysypywał, Spinhedge się nawet jakoś policzył.
Już doszedłem chyba w czym problem, prawdopodobnie ze sterownikiem dźwięku (Creative X-Fi). Zostawiłem na noc, żeby zobaczyć jak będzie liczyć Rosettę, to się draństwo uśpiło.  XD
Dobre rady nt. win7 mile widzianie.
No good deed goes unpunished.

lolek

Jakie problemy z win 7, jest stabilniejszy od win xp i od ubuntu: zero problemów, restartów, zwisów, i docking się dobrze liczy

apohawk

lolek, 64bitowy?
k10stat nie działa tak jak działał na xp64, AMD Overdrive nawet potrafiło się sypać. Próbowałem wyłączyć turbo i chyba nawet mi się udało, ale pewności nie mam ;)

Skoro radzisz, że Docking nie ma problemów, to odblokuję i zobaczę jak działa bez winampa ;)
No good deed goes unpunished.

Troll81

przejdź na ubuntu luke :D

lolek

x64 ultimate. Tych programów nie używam więc nie wiem. Jedyny program z xp którego nie uruchomiłem to ATI Tool, ale to żaden problem, bynajmniej dla mnie  :)

AiDec

#67
4 kompy z W7x64 Ultimate. 1 komp z W7x64 Home Pro. Brak problemow z Docking, brak problemow z jakimkolwiek innym projektem. Stery do graf 10.3 lub 10.4. BM wszedzie 6.10.18.


EDIT: wszystko, wszedzie PL.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

apohawk

win7 64 professional
No niestety, liczyła się spokojnie rosetta i wszystko szło dobrze, włączyłem docking i poszło w pizdu i docking i rosetta.

EDIT
win7 jest polski jeśli to ma jakieś znaczenie

EDIT2
BM 6.10.18
No good deed goes unpunished.

Peciak

WIN 7 może i jest stabilny ( z naciskiem na może bo u córy mam bliźniaczy komp z WIN 7 i potrafią być podczas obliczeń zwisy - zwłaszcza jeżeli jednoczęsnie liczy sie na procu i grafie - wszystko pod Vistą chodziło perfekt ) co nie oznacza że nie może wkur...ć
Jedyna winda która tak mnie zajeżała to było milenium.

Apohawk - cza masz może dysk PATA i nie daj Boże formatowałeś go pod WIN7 ?
Jeżeli tak to sformatuj go pod innym systemem (narzędziem) lub udaj się do sklepu po dysk na SATA
Win 7 coś źle formatuje stare dyski i potem robi się kaszanka

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

apohawk

Dysk mi padł, więc tu jest nowiusienki 1,5TB SATA od Seagate'a.
No good deed goes unpunished.

Aegis Maelstrom

Buu, i znów nie załapałem się do rankingu z kilkudniowym urobkiem próbek raportowanym po 23:00 czasu polskiego.  :(

Nic to, QF, idziemy dalej.  :attack: