The Earth Day Challenge 22 - 30.04.2010

Zaczęty przez RAD-Poland, 13 Kwiecień 2010, 19:20

G

SKB@P ma zaskoczyć wszystkich...
A najbardziej własną drużynę - w końcu jest nas tylu, że nie mogą wszyscy o wszystkim wiedzieć. ;)
Poza tym taki manewr ma uśpić czujność konkurencji.
:attack:


     

apohawk

Bulwers normalnie.  :wth:
Oznaczyło mi próbkę jako "invalid" i zabrało punkty. Kilkanaście godzin całkowicie poprawnego liczenia poszło w las. Brak OC, aplikacja od PG, procesor w temperaturze 51-53C (tylko w PG, w normalnych projektach grzeje się do 48C, o 4-5C niżej jeśli grafa nie grzeje) i taki zonk.
No good deed goes unpunished.

pszyklejony

Ja już trzymałem siekierę po 42 godzinach, ale zaliczył :)

sstratoss



:

Gargul


eclipse99


emik

kurde jedna wu przekroczyła czas odesłania - zostało jej jeszcze z około 2,5h liczenia - zostawię może zaliczy


G

Cytat: apohawk w 27 Kwiecień 2010, 20:10
Bulwers normalnie.  :wth:
Oznaczyło mi próbkę jako "invalid" i zabrało punkty. Kilkanaście godzin całkowicie poprawnego liczenia poszło w las. Brak OC, aplikacja od PG, procesor w temperaturze 51-53C (tylko w PG, w normalnych projektach grzeje się do 48C, o 4-5C niżej jeśli grafa nie grzeje) i taki zonk.
Też mam jednego takiego dziabonga - na szczęście tylko jednego. Zauważyłem już dawno, że jego procek , zamiast 50 ma 60C kiedy miele coś z PrimeGrid. Ale do tej pory wszystko było OK. Teraz to pudło odsyła same pendingi oraz jedno zadanie "Completed, marked as invalid" :wth:. Po następnym inwalidzie przerzucam go -normalnie z powrotem na Einsteina- bo szkoda mi siekiery, nerwów i prądu.


     

AiDec

Cytat: Filavandrel w 26 Kwiecień 2010, 16:59
(...)proc OCowany ale przedtem wszystko było ok tempy nie przekraczają 64C  :wth:(...)

Temperatury w Twoim przypadku nie sa problemem - szukaj gdzie indziej.

Podaj jaki proc, mobo, rodzaj chlodzenia, jakie OC, a sprobuje Ci dobrac napiecie przy ktorym zadna WU LLR nie sypnie.


Btw, ja do LLRow i innego podobnego dziadostwa to dla LGA775 i mocnego ocowania na dzien dobry rzucam 1.55V - nigdy nic sie nie sypie i nie ma zadnych problemow. Tylko uklad chlodzenia musi byc pierwsza klasa.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Peciak

Radziłem od samego początku podnieść napięcia na procach. Sam to kiedyś przechodziłem to wiem  %)

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

SzaMoT🍀

"Użytkownicy uczestniczący w wyścigu boją pisać na forach z obawy o utratę wypoconej próbki" XD. Jak nie używam kompa to wszystko idzie gładko , dziś chciałem sprawdzić czy kości się nie przegrzewają, a mają radiatorki, po dotknięciu 1 próbkę szlak trafił "obraz się zamroził"  |-?

pszyklejony

Jakąś małą złapałem, taką na 30 godzin eheheheeee...

Raptor77

a u mnie ani jednej nie wywaliło - a 80% kompów podkręcona znacznie :)
i7|GTX570|SSD|27" | ATV2|XMBC|3TB NAS|40"|5.1

G

Cytat: emik w 27 Kwiecień 2010, 21:12
kurde jedna wu przekroczyła czas odesłania - zostało jej jeszcze z około 2,5h liczenia - zostawię może zaliczy
Kurza stopa! - jak przeczytałem Twoją wypowiedź - to zamarłem  :deadman: . Normalnie projekty PrimeGrid dają około 2 tygodni czasu na przemiał i odesłanie. Nie przyszło mi do głowy , że tym razem może być inaczej.
To są - jak dla mnie- jaja i obraza majestatu. Kilkadziesiąt godzin przemielonych próbek , które były zassane na początku wyścigu musiałem wywalić do kosza  :wth: . W sumie 20 zadań na różnym poziomie zaawansowania. Aby było śmieszniej próbki pobrane wczoraj mają deathline'a 11.maja !?... :shame:
Tych strat już się nie da odrobić ... A więc uwaga kamraci - miny!!!


     

Sebastian M. Bobrecki

A wie ktoś może co jednostkami które zostały odesłane o czasie ale nie zostaną zwalidowane przed końcem wyścigu? Bo u mnie sprawa wygląda tak że raptem z 5 czy 6 z 20 jest uznana a reszta czeka.
Kocham pracę, mogę na nią patrzeć godzinami.

Peciak


,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

G

Tak - wystarczy aby próbki były odesłane w terminie.


     

Sebastian M. Bobrecki

Kocham pracę, mogę na nią patrzeć godzinami.

pszyklejony

Nie wystarczy, mi przyznało punkty w wyścigu, po porównaniu odebrało.

emik

Cytat: G w 28 Kwiecień 2010, 11:09
Cytat: emik w 27 Kwiecień 2010, 21:12
kurde jedna wu przekroczyła czas odesłania - zostało jej jeszcze z około 2,5h liczenia - zostawię może zaliczy
Kurza stopa! - jak przeczytałem Twoją wypowiedź - to zamarłem  :deadman: . Normalnie projekty PrimeGrid dają około 2 tygodni czasu na przemiał i odesłanie. Nie przyszło mi do głowy , że tym razem może być inaczej.
To są - jak dla mnie- jaja i obraza majestatu. Kilkadziesiąt godzin przemielonych próbek , które były zassane na początku wyścigu musiałem wywalić do kosza  :wth: . W sumie 20 zadań na różnym poziomie zaawansowania. Aby było śmieszniej próbki pobrane wczoraj mają deathline'a 11.maja !?... :shame:
Tych strat już się nie da odrobić ... A więc uwaga kamraci - miny!!!

próbka została zaliczona i punkty przyznane


apohawk

Cytat: b0b3r w 28 Kwiecień 2010, 11:36
A wie ktoś może co jednostkami które zostały odesłane o czasie ale nie zostaną zwalidowane przed końcem wyścigu? Bo u mnie sprawa wygląda tak że raptem z 5 czy 6 z 20 jest uznana a reszta czeka.
Przyzna punkty jeśli zostanie zgłoszona przed końcem wyścigu, ale odbierze jeśli okaże się, że próbka jest "invalid". Tak więc zgłaszać i się nie martwić.
No good deed goes unpunished.

G

Cytat: emik w 28 Kwiecień 2010, 19:17
Cytat: G w 28 Kwiecień 2010, 11:09
Cytat: emik w 27 Kwiecień 2010, 21:12
kurde jedna wu przekroczyła czas odesłania - zostało jej jeszcze z około 2,5h liczenia - zostawię może zaliczy
Kurza stopa! - {...}
Tych strat już się nie da odrobić ... A więc uwaga kamraci - miny!!!

próbka została zaliczona i punkty przyznane
Emik - czy uważasz , że gdybym doliczył te próbki do końca i odesłał je mimo przekroczonego czasu - to były by one uznane?

Pantarhei

Naliczyłem 48 naszych braci z za wsch. granicy.  :book:

Jest ich mniej niż nas, ale za to więcej w pierwszej setce i dwusetce.
Zwykle nakrywaliśmy ich czapkami, ale chyba zwiększyła im się liczba liczydłowych i o tym czapkowym efekcie nie będzie mogło być więcej mowy.
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

G

Świat się zmienia  XD , a my razem z nim ...


     

emik

Cytat: G w 28 Kwiecień 2010, 21:34
Cytat: emik w 28 Kwiecień 2010, 19:17
Cytat: G w 28 Kwiecień 2010, 11:09
Cytat: emik w 27 Kwiecień 2010, 21:12
kurde jedna wu przekroczyła czas odesłania - zostało jej jeszcze z około 2,5h liczenia - zostawię może zaliczy
Kurza stopa! - {...}
Tych strat już się nie da odrobić ... A więc uwaga kamraci - miny!!!

próbka została zaliczona i punkty przyznane
Emik - czy uważasz , że gdybym doliczył te próbki do końca i odesłał je mimo przekroczonego czasu - to były by one uznane?

wszystko chyba zależy ile czasu by przekroczyły - ja po 18h liczenia wolałem zostawić na jeszcze te 2,5


G

Moje próbki po około dobie liczenia miały 80% zaawansowania - czyli jeszcze 5-6 godzin przemiału bez żadnej gwarancji uznania ich za prawidłowe. Dlatego odpuściłem :wth: - sumie 8 zadań . Reszta miała do 20% zaawansowania . Łącznie 3-4k poszło się je**ć.
- Było.
Walczymy dalej  :attack:


     


apohawk

Zdążę jeszcze 6 próbek odesłać przed końcem wyścigu, może więcej o ile nowe nie będą długie. A miało być tak strasznie przez te 8 dni ;)
No good deed goes unpunished.

Peciak

Odeśle jeszcze 12 próbek + 1 raczej na pewno + 1 tylko z dużą dozą szczęścia (tak duża że nie realną)  :ph34r:

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

G

A ja juz kończę. Przestawiam CPU spowrotem na EinSteina, którego zatrzymałem 22. kwietnia. Kilka zadań z tego projektu potrzebuje jeszcze paru godzin aby zmieścić się w terminie.


     

Filavandrel

u mnie jeszcze tylko 2 WU się zmieszczą w czasie trwanie wyścigu :( pozostałe 6 się doliczy długo po ale niech się liczą :)
wytrwaliśmy te 8 dni  XD
i tak jak prorokowałem 9 miejsce B@P, 3 miejsce MPTA, 2 i 1 nie do zdobycia nawet jak byśmy się połączyli  :wth:

I7 920@4GHz, HD5970, 6 Gb RAM, Microsoft Windows 7 Professional x64 Edition

Troll81

ano lipa. mi przestało w pewnym momencie próbki pobierać a potem pojawiły się problemy z netem, i restartami kompa..... ogólnie dupa.....

AiDec

Do siodmego nie braklo nam wiele... Nastepnym razem sprezymy sie lepiej - u mnie dojdzie jakis quadzik, dopilnujemy zeby SKB@P liczylo od poczatku jak nalezy... Damy rade :).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Peciak

No i koniec  ;D
dwa kompy mi nie zaraportowały -  :shame:

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

PanStaszek

... i ksysju mnie przeleciał na samym finiszu , ehhh.  Brawo ksysju !

... a Ukraince o włos lepsze  :(


"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"

G

Wyścig jest zakończony, ale czy wiadomo o ktrórej i kiedy będą oficjalne wyniki?
Do ósmego miejsca brakuje nam tak niewiele, że jeszcze pendigami możemy Ukrainę przeskoczyć. Chyba, że oni mają tych punktów wiecej.  :shame:



tmphaha

Pendingi nie będą miały znaczenia, punkty w wyścigu są przyznawane na bieżąco, z pendingu można dostać tylko normalne credits. Jedyne co jeszcze może poprzewracać w klasyfikacji to wadliwe próbki ...

rilian

Ukraine team rules!


Pantarhei

Coś długo nie ma oficjalnych wyników.
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

RAD-Poland

długie wu
zostało jeszcze trochę próbek, które mogą wpłynąć na końcowe wyniki
szczegóły i aktualny stan -> http://www.primegrid.com/forum_thread.php?id=1767&nowrap=true#22981

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

G

#199
I pendingi sporo nas cofnęły - a miało być inaczej . . . XD
Last update: 2010 05 14 14:15:09 http://www.primegrid.com/challenge/2010_3/top_teams.html