Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

plomyczek

Zaczęty przez plomyczek, 01 Luty 2012, 20:20

plomyczek

Witam wszystkich

Po wielu namysłach i kilku zaproszeniach zdecydowałem się wreście przyłączyć do jakiegoś zespołu, wypadło na ten :)

Zamieszkały: Sopot, pomorskie
Zarabia na chleb jako: admin *nix, programista W32 (Delphi, C#), ostatnio szkoli się na admina Windows
Zarażony wirusem BOINC: 01.09.2005, SETI.
Liczy głownie dla: PrimeGrid, QMC, Sztaki i ostatnio dla MilkWay
Liczy na: X3 450 @3450 (zwykle dwa rdzenie) i RADEON X5850 (2-3 godziny dziennie). Czasy liczenia 24/7 przepadły z chwilą gdy dostałem pierwszy rachunek za prąd i zacząłem doceniać ciszę w nocy. Obecnie liczę tylko kilka godzin po pracy.

Dotychczas wyliczył:



Tomasz R. Gwiazda

Witaj :)

Moze jeszcze przezwyciezysz kiedys te niedogodnosci jak sie wkrecisz bardziej :)

mimeq



Troll81

A któż to cię namówił??

Witam na naszej wesołej łajbie.

aborek


pawg

 :parrrty:  :ahoy: WITAMY



stiven


_Aleksander_


d_worms


Cyfron

Witam :)
Cytat: plomyczek w 01 Luty 2012, 20:20
Liczy głownie dla: PrimeGrid, QMC, Sztaki i ostatnio dla MilkWay

Ja polecam jeszcze FreeHal i WUProp - projekty nie korzystające intensywnie z procesora, ale dające punkty :)
Jest jeszcze Surveill@home, który korzysta z łącza internetowego, ale niestety zakładanie nowych kont jest wyłączone - możesz liczyć na czyjeś konto (np moje jak chcesz  %) ) Pracujemy nad założeniem konta SKB@P w Surveill, aby osoby chetne do liczenia mogły liczyć na "neutralne" konto :)

plomyczek

Cytat: Troll81 w 01 Luty 2012, 20:46
A któż to cię namówił??
Użytkownicy Cyfron i Aleksander Parkitny wysyłali mi przez PW na PrimeGrid. Było to jakiś czas temu i wtedy zacząłem się nad przystąpieniem do drużyny zastanawiać. Właściwie decyzje podjąłem po ostatnim pięciodniowym maratonie na PrimeGrid.

@Cyfron
Hmmm, ciekawe projekty. Nie wiedziałem że takie są. Poczytam o nich, może się skusze, bo akurat na łącze mam całkiem przyzwoite.

Troll81

poczytaj na naszej wiki o projektach nonCPU intensive