Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (2. edycja)

Zaczęty przez AL, 26 Grudzień 2007, 14:12

Dlaczego lubisz BOINC@Poland?

Arrr do stu butelek zjęłczałego rumu - bo lubię gadać jak pirat
11 (34.4%)
Bo Pigu jest moim Burmistrzem
4 (12.5%)
"Ojciec Założyciel" jest tylko jeden!
7 (21.9%)
Bo lubię sobie trochę PoTrollować ;-)
10 (31.3%)
BOINC@Poland? A cio to?
9 (28.1%)
Bo Bober i Kempler są moimi wikimasterami.
6 (18.8%)
Bo Cyfron mi na lekcjach kazał.
5 (15.6%)
Mam inne powody o których napiszę w tym wątku.
6 (18.8%)

Głosów w sumie: 32

goofyx


Troll81



Troll81


goofyx

już mi się emotki w tym temacie skończyły
XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD

Machloj

 :) ;) :D ;D >:( :( :o 8) ??? ::) :P XP :-[ :shame: :-\ |-? :fright: :no: :closedeyes: :ph34r: %) P-) :arrr: :book: :parrrty: :attack: XD :deadman: :wth: :respect:

Troll81


goofyx

Jest nas więcej - wygrywamy :D
:attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack: :attack:
Nie bierzemy jeńców, będą same 
:deadman::deadman::deadman::deadman::deadman::deadman::deadman::deadman::deadman::deadman::deadman::deadman::deadman::deadman::deadman:
A potem będizemy pić 
:parrrty::parrrty::parrrty::parrrty::parrrty::parrrty::parrrty::parrrty::parrrty::parrrty::parrrty::parrrty::parrrty::parrrty::parrrty::parrrty::parrrty:

Troll81



Troll81


Pigu


emik



Troll81


emik




tito

33 lata na karku a ja się będę uczył.
Kretynizmów konkretnie, bo w pracy mi się to nic, a nic nie przyda, ale przecież nie uczę się dla siebie, tylko, aby zdać egzamin...
Debilizm.

Machloj

e tam! przesadzasz! przecież najważniejszy jest samorozwój :) jak się tak porządnie rozwiniesz to będziesz...hmm...rozwinięty!  %)

tito

To będę więcej zarabiał, ale powiem Wam w zaufaniu (mam nadzieję, że żaden z Was nie jest egzaminatorem):
5cio tygodniowy kurs nic nie wniósł (a mógł),
ani nie przygotował do egzaminu,
A egzamin to idiotyzm, bo to TEORIA...
Szkoda słów.

Troll81

Daj spokój. Adminowania serwerami nauczyłem się już w firmie a studia nic mi w tej kwestii nie dały. Sama teoria to gówno, trzeba w danym fachu popracować....

Pigu


Troll81


tito

Troll - ja mam 8 lat praktyki w zawodzie. Dlatego właśnie mówię, że ten kurs i egzamin to bzdura. Zresztą jest nas 24 na kursie, każdy z podobnym doświadczeniem i WSZYSTKIE osoby mówią to samo.
A musimy ten kurs przejść, aby podejść do egzaminu.

Pigu


tito

Ano Polska. Do boju.
PS ktoś zauważył, że Czech national team przeskoczył o 1 oczko w górę?

Pigu


Troll81

my jeszcze mamy wiele oczek do poskoczenia. Jak w rosole :D

Pigu


Troll81


Mori

A ja przerzucam się z MW na Collatza - bo za gorąco się robi i z 85 stopni normalnie przy Milce dochodziłem do 95 na moim HD4850 :/ A z Collatzem temperatury w okolicach 80 stopni.

Nie znoszę, jak jest tak gorąco -.-"

Pigu



Pigu



Pigu


emik



Pigu


emik



[B@P] MSW


Troll81