BOINC@Poland.org, boinc.com.pl

Zaczęty przez Arthusp, 09 Marzec 2011, 11:13

lolek

#40
Cytat: Pigu w 14 Marzec 2011, 21:08
poproszę zestaw danych dostępowych na PW - poćwiczmy dziada  :attack:
Pisz do Rafała

Cytat: kret w 14 Marzec 2011, 19:42
mam wrażenie, że zginiemy marnie przy konfiguracji Drupala..ma super możliwości, ale trzeba sporo mu poświęcić czasu..takie moje 3 grosze
Tam jest tyle opcji że można oczopląsu dostać  :wacko: Będzie ciężko   :whistle:

kret

Cytat: lolek w 15 Marzec 2011, 08:47
Cytat: kret w 14 Marzec 2011, 19:42
mam wrażenie, że zginiemy marnie przy konfiguracji Drupala..ma super możliwości, ale trzeba sporo mu poświęcić czasu..takie moje 3 grosze
Tam jest tyle opcji że można oczopląsu dostać  :wacko: Będzie ciężko   :whistle:

ano, ja próbowałem ale uznałem, że na moje potrzeby nie jest potrzebny taki kombajn i takie możliwości..poza tym czasu nie miałem ;)

lolek

#42
Mnie jako lajka to przeraża- teraz już wiem dla czego wybrałem PHP- fusion, tam jest w panelu administratora jakieś 30 ikonek, a nie 3000   %)

krzyszp

Ja bym jeszcze wziął pod uwagę Joomlę ze względu na moje preferencje ;) (A i prostsza w obsłudze jest mając przy tym dobrze udokumentowane API).

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Tomasz R. Gwiazda

i plug-inow duzo i komponentow

kret


apohawk

A może zróbcie tak jak przy OS dla SKB@P, ten kto się tym będzie zajmował wybiera silnik, grzęźnie w tym bagnie i szkoli pomocników ;)
No good deed goes unpunished.

kret

no zacna idea, słuszna do tego :)

Troll81

popieram wszystkimi 4 łapami. Osoba która się podejmuje to skonfigurowac niech wybierze

krzyszp

Tak właściwie to i drupal i joomla dają API do dyspozycji, więc to kwestia nauki tylko, na korzyść obu przemawia także liczba dodatkowych motywów, pluginów, itd.

Joomlę znam lepiej, ale to też raczej nie przeszkoda. Pytanie tylko, który z nich się lepiej rozwija?
Joomla wchodzi właśnie w wersję 2.0, która jest po prostu świetna, a i 1.6 nic nie brakuje - jak to wygląda w Drupalu? Ktoś ma większe doświadczenie?

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka