Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

Starcraft II @ BOINC@Poland.

Zaczęty przez Arthusp, 19 Kwiecień 2011, 21:58

Arthusp

Hey!

Widziałem parę osób, które piszą, że grają w SC2, w szczególności Tomek chyba ze dwa razy pisał w wątku o grach. Co myślicie o pomyśle zagrania razem? Nie wiem, czy będzie sens - możemy być na kompletnie różnych poziomach, ale może warto spróbować?

Tomasz R. Gwiazda

to pochwalmy/poskarzmy sie w jakiej lidze jestesmy :P

ja niestety w Silver i cos ciezko mi wyskoczyc z zakletego kregu... nawet jak jestem na 1 miejscu w lidze i jakas seria wygranych jest to mi potem tak dobrze wybierze przeciwnikow ze mam serie przegranych :)

czesto gram przeciwko Gold i wygrywam nawet ale widocznie wspolczynnik za maly zeby awansowac
w 3v3 chyba w zlotej jestem (random)

Gram Protossem


Mozna by pomyslec o jakims 1v1 , mini turnieju etc


Arthusp

Chyba się skończy na friendly 1vs1 - widać kamraci nie chwalą się, że grają ;).

Co do topiku: jestem w złocie w 1na1, awansowało mnie całkiem niedawno - rzeczywiście mają jakiś problem z tymi awansami - przed awansem rzucało mi także platynowych, teraz jakby się wyrównało.

W grze można mnie znaleźć tutaj: Daniel.1501.

Tomasz R. Gwiazda

podobno sie wyrownuje poziom po wiekszej ilosci rozegranych gier... pytanie ile to jest to wiecej :)

Spoko mozemy sie w ciagu swiat spiknac (jesli nie wyjezdzasz). Nawet jesli mnie bedziesz okladal to bedzie to wartosciowe bo mozna nakierowac i pokazac bledy, z prezciwnikami na BN zbytnio takiej mozliwosci nie ma :)

Arthusp

Widać, nikt inny nie traci czasu kart graficznych na tą grę. Może spróbujemy zagrać? Daniel.1501.

Tomasz R. Gwiazda

jak znajde czas to Cie poszukam :) a jak sie zdarzy ze bedziemy obaj on-line to zagramy :)

kret

a, też w SC pykam, ale jeszcze nie zacząłem żadnego laddera..miętus ze mnie :/

Tomasz R. Gwiazda

Arthusp: dodalem Cie do znajomych, ale poki co nie widzialem on-line

kret: daj namiar na siebie, to mozemy cos pyknac, ja liczylem ze jak Arthusp mnie zjedzie to przynajmniej powie co zle robie, to ja moge podobnie z Toba :)

Arthusp

Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 22 Maj 2011, 15:46
Arthusp: dodalem Cie do znajomych, ale poki co nie widzialem on-line
(...)

Byłem na SC parę chwil temu, ale nie dostałem info o tym, że ktoś mnie dodał do znajomych. :( Może spróbuj napisać wiadomość? Ew. zostaw tutaj (lub jeśli nie chcesz, to na priv) nazwę i kod postaci - może musimy się oboje dodać, jeśli nie używamy "real id"?

Cytat: kret w 22 Maj 2011, 15:00
a, też w SC pykam, ale jeszcze nie zacząłem żadnego laddera..miętus ze mnie :/

Spoko, każdy kiedyś uczył się chodzić ;) - mi najwięcej dało1 granie na początku z sojusznikiem i podpatrywanie, co robił. Później jakoś szło. Jakby co - zapraszam: Daniel, kod postaci 1501. :)

---
1 - jestem w złocie, czyli do wymiataczy brakuje mi trzy razy APM i wiek trzeba by podzielić na dwa :P

Tomasz R. Gwiazda

nie ma opcji wysylania wiadomosci do osob ktore nie sa on-line chyba
Ciebie juz mam dodanego

kod mojej postaci:
Thomas #126

kret

spoko Tomasz, chętnie, ale w drugiej połowie tygodnia, bo do środy mi się szykuje sajgon w fabryce :)

Arthusp

Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 23 Maj 2011, 16:40
nie ma opcji wysylania wiadomosci do osob ktore nie sa on-line chyba
Ciebie juz mam dodanego

kod mojej postaci:
Thomas #126

Dodałem również Ciebie. Niby na profil mogę wejść, ale nie mogę się odezwać :( Może zadziała, jak będziemy oboje on-line?


Tomasz R. Gwiazda

Dlugo nie moglismy na siebie trafic, szczegolnie ze mnie nie bylo na Battlenet 2 tygodnie , ale sie wkoncu udalo !!

Zagralismy 2 Mecze.
Ja tradycyjnie jako Protoss a Artusp jako Zerg
Wynik 1-1.
A obie gry Epickie z wielkimi bitwami przy rownoczesnym dropie wojsk do bazy :)
O wiele fajniej sie gra z kims kogo sie "zna" bo potem mozna sobie pogadac kto gdzie robil bledy i z tego wyciagnac wnioski.

Szkoda ze nie ma wiecej (poki co) graczy w temie, bo by wieksza cyrkulacja byla :) a i moglibysmy sie pokusic o 2na2 :)

Troll81

Chyba bardziej wolę grą "Total Anihilation" choćby ze względu na rozmiary..... plansza po której twój skaut lezie dzień cały......

Arthusp

Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 11 Czerwiec 2011, 14:32
Dlugo nie moglismy na siebie trafic, szczegolnie ze mnie nie bylo na Battlenet 2 tygodnie , ale sie wkoncu udalo !!

Zagralismy 2 Mecze.
Ja tradycyjnie jako Protoss a Artusp jako Zerg
Wynik 1-1.
A obie gry Epickie z wielkimi bitwami przy rownoczesnym dropie wojsk do bazy :)
O wiele fajniej sie gra z kims kogo sie "zna" bo potem mozna sobie pogadac kto gdzie robil bledy i z tego wyciagnac wnioski.

Szkoda ze nie ma wiecej (poki co) graczy w temie, bo by wieksza cyrkulacja byla :) a i moglibysmy sie pokusic o 2na2 :)

Jak pisałem Tobie wcześniej - obie gry bardzo dobre. Zawsze, gdy trafi na siebie dwóch graczy o zbliżonym poziomie, gra sprawie przyjemność, a potyczka trwa dłużej niż 20 minut.
Uwaga - sprzedaję Tomka: bardzo podobało mi się, to, ile zrobił dropów oraz to, jak szybko i bezpiecznie expował.
Tomku, chyba tylko jednego brakło: High Templarów. Ale u mnie też brakło ostatecznej technologii: gra była zacięta i ciągle coś się działo.


Cytat: kret w 23 Maj 2011, 16:49
spoko Tomasz, chętnie, ale w drugiej połowie tygodnia, bo do środy mi się szykuje sajgon w fabryce :)

Kret: a jak u Ciebie? Coś uda się zagrać?  :attack:

Może ktoś jeszcze? :>