[2011-03-01 - 2011-03-08] World Community Grid - DGM-eV-Forums@WCG #2

Zaczęty przez Cyfron, 11 Luty 2011, 21:12

Cyfron

Już jesteśmy dopisani:
http://pl.boincstats.com/bam/challengeChat.php?chid=132

Więc jak ktoś chce i planuje uczestniczyć, to niech ma na uwadze datę rozpoczęcia i może sobie buforować próbki i robić co chce :)  :arrr:

kret



kret



Ufol

Co zrobili Rosjanie, żeby tak wymiatać? Już prowadzą.

mimeq



Cyfron

powiem więcej - Frankofony nas wyprzedzili!

A myślę, że spowodowane jest to tym, że schodziły i były walidowane próbki jeszcze z naszego projektu miesiąca i z rozpędu wpadliśmy na pierwsze miejsce.


Filu

Cytat: Cyfron w 01 Marzec 2011, 18:19
powiem więcej - Frankofony nas wyprzedzili!
I to jest dla mnie zaskoczenie, bo z ruskimi serwerowniami nie mamy raczej szans.
W WCG walidacja trochę zamazuje wyniki. Ja jadę na HCC, chyba najszybciej są walidowane.


Troll81

Trzeba przyznać że po prostu namówili do udzialu potentata z dupną iloscią CPU. Albo jakiegos informatyka który wykorzystuje moce swojej firmy. W tym pierwszym przypadku dupa zbita bo nie mamy szans. W tym drugim jak się pracodawca zorientuje w kosztach pradu to facet może mieć nie za ciekawie..

Filu

Cytat: Troll81 w 02 Marzec 2011, 13:50
W tym drugim jak się pracodawca zorientuje w kosztach pradu to facet może mieć nie za ciekawie..

Przypuszczam, że prąd tam jest tani.
Zobacz jak u nas wymiatają http://folding.extremeoverclocking.com/team_summary.php?s=&t=47191

Może jakąś mobilizację ogłoście? :attack:
Ze swojej strony, to mi pozostaje już tylko grafy wyłączyć, ale znowu podupadnę u siebie.
Wiem projekt cienki punktowo, ale jak team w potrzebie, to każde CPU się przyda.
Z drugiej strony szkoda, że w WCG nie wykorzystują NV ;)

Tobas

Za 3 godziny kończy się PrimeGrid, więc na pewno nasza moc wzrośnie ..

Filu

Odbiegając od tematu, to w PG liczą NV i proce? Jeżeli tak to jaka jest różnica w sprzęcie pomiędzy PNT i B@P? Tzn ile sprzętu potrzeba aby ich wyprzedzić? 8)

mimeq

Ogolnie w projekcie licza CPU i GPU (NV szybciej od ATI). W zakonczynym przed chwila wyscigu liczyly tylko CPU, tylko jeden wybrany podprojekt:

http://www.boincatpoland.org/smf/primegrid/world-maths-day-challenge-1-march-1800-utc-2-march-1800-utc/

kolejna szansa w kwietniu (rowniez CPU): http://www.primegrid.com/challenge/challenge.php


Filu

pomyślimy,  :-\co prawda biorę udział w GPUGrid, ale to NV, więc te 2 dni na procu nie powinny mnie zbawić. Tym bardziej, że tutaj nie chomikuje się próbek.-
Jak by byli chętni moglibyście pod nazwą np BOINC@Poland wystartować w naszym teamie w GPUG
pozdrawiam

mimeq

Chetnie ale niemam czym, jedno stare NV ktore nie nadaje sie do GPUG (musze pomyslec o jakies karcie od zielonych ...) Za to pomarnuje troche pradu na F@H w waszym teamie na ATI ;p


Filu

Cytat: mimeq w 02 Marzec 2011, 22:53
Za to pomarnuje troche pradu na F@H w waszym teamie na ATI ;p
Naprawdę szkoda prądu. Mam HD5760 podkręconego maksa i odpuściłem sobie, wyciągam 1,6k, gdy z 8800 GTS 512 @730 prawie 6k
Lepiej w tej chwili skupmy się na WCG choćby po to, aby żabojadów łyknąć.

A PG, to tak z ciekawości chcę popróbować, myślałem, ze w wyścigu biorą również udział karty. Mówi się trudno.

Gaius_Germanicus

Cytat: Filu w 02 Marzec 2011, 22:47
pomyślimy,  :-\co prawda biorę udział w GPUGrid, ale to NV, więc te 2 dni na procu nie powinny mnie zbawić.

Skoro dwa dni powiadasz, no to fakt niezbyt wielki kłopot -  można się "ścignąć". Możliwe też, że do tego czasu przygarnę pod dach następnego i7   P-)

Pozdrawiam zespół B@P ..... i dajcie więcej czadu w tym WCG  :attack:

Cyfron

Cytat: Filu w 02 Marzec 2011, 22:47
Jak by byli chętni moglibyście pod nazwą np BOINC@Poland wystartować w naszym teamie w GPUG
pozdrawiam

Jak zakupimy karty NV do SKB@P to obiecuję, że przełącze je na jakiś czas do waszego teamu w GPUGrid - w końcu należy się wam - a co  :parrrty:

Filu

Coś serwery WCG się posypały, chyba nie byli przygotowani na ten wyścig, staty też leżą. Natomiast Kitajce depczą ostro po piętach.
Nie macie czegoś takowego, jak PNT, że automatycznie powiadamiają o trwających wyścigach wszystkich zarejestrowanych na forum?

Gaius_Germanicus

Cytat: Filu w 03 Marzec 2011, 16:48
Coś serwery WCG się posypały, chyba nie byli przygotowani na ten wyścig, staty też leżą. Natomiast Kitajce depczą ostro po piętach.

Posypały sie staty indywidualne, ale zespolowo chyba jest w statach OK.
Żółte procesorki póki co wyruchały B@P ale przewaga nie jest wielka, wiec może chłopaki jeszcze odrobią   :-[

Team China            3     1,007,474    
BOINC@Poland    4        999,347    

Pozdrawiam

Filu

Miało być z tarczą a jedziemy na tarczy, klasyczny tap wpierdl, jakby to pani dżoana powiedziała.

Cytat: Gaius_Germanicus w 03 Marzec 2011, 00:57
Możliwe też, że do tego czasu przygarnę pod dach następnego i7   P-)

Ty mnie nie podpuszczaj, bo na niektórych forach zaczyna brakować mi miejsca w podpisie.

Troll81


Pigu

Cytat: Filu w 04 Marzec 2011, 16:20


Ty mnie nie podpuszczaj, bo na niektórych forach zaczyna brakować mi miejsca w podpisie.

nie zrobisz tego - nie ma szans  %)

S6X

Jest Top 3  :attack: Utrzymać pozycje i atakować francofonów  ;)

Filu

W zasadzie wyścig dobiega końca i jedyne co można zrobić, to spróbować obronić 3 pozycję.

mimeq



Gaius_Germanicus

Cytat: mimeq w 06 Marzec 2011, 15:50
Przerzucilem 1 clouda na WCG bo spadlismy na 4te...
No ładnie   :wth:
Frankofony pogoniły Iwana a MY dostajemy łomot od żółtych procesorków ...., ze tak powiem, lekki obciach panowie :fright:

Troll81

chciałbym zauważyć że ostatnio iwan i żółci to potęgi BOINC....

Ufol

Jak oni to robią? O ile Chińczycy w WCG zawsze byli mocni, o tyle Russia, jest całkowitym zaskoczeniem. Ta ekipa dosłownie wymiata, a tak mało o niej wiadomo.

kret