DGM-eV-Forums@WCG #3 (2011-09-01 07:00 GMT 2011-09-08 07:00 GMT)

Zaczęty przez Ufol, 30 Sierpień 2011, 00:12

Ufol

Wyścig  DGM-eV-Forums@WCG #3 w projekcie World Community Grid
Obecnie są zgłoszeni:
Amateur Radio Operators
Boinc-Asturias
DGM-eV-Forums@WCG
L'Alliance Francophone
LLBXS78
SDSMT
Shirdi ke Sai Baba
Southern Illinois University
The Scottish Boinc Team

mimeq

To teraz juz tylko  "meczyc" Mchl zeby nas dopisal  :whistle:


Ufol

Mniej więcej kwadrans temu napisałem do Kapitana na prywatną wiadomość. Podałem wszystkie dane widoczne w niniejszym wątku. Napisałem również, że temat poświęcony wyścigowi już istnieje.

AL

Oki - Ojciec Założyciel już nas dołączył! A jakie są zasady tego wyścigu? Podobne jak ostatnio w PG (czyli jakiś konkretny podprojekt, wu pobrane i odesłane tylko podczas trwania wyścigu)? Czy jakieś inne?

Cyfron

liczą się próbki zaraportowane tylko w czasie trwania wyścigu (możesz je pobrać dużo dłużej przed rozpoczęciem się wyścigu)
Więc już można liczyć próbki, tylko ich nie odsyłać (odesłać dopiero po rozpoczęciu się wyścigu)

AL

Jeśli tak - to do tego czasu będę miał kilkanaście wu do zaraportowania - więc poczekam.

Svistak


Niewiele jest na świecie miejsc ciszy i spokoju

www.pripyat.com

Troll81


goofyx

Mam głupie pytanie <- jak to wygląda?
W sensie jk chce uczestniczyć w wyścigu to mam się gdzieś zapisać? <- nigdy nie uczestniczyłem w takowych :(

Troll81

ty nie muisz wystarczy ze drużyna jest zapisana. Ty masz tylko liczyć :D

goofyx

Cytat: Troll81 w 01 Wrzesień 2011, 00:46
ty nie muisz wystarczy ze drużyna jest zapisana. Ty masz tylko liczyć :D
Hurrra :)
W tej chwili liczę Computing for clean water <- brakuje mi jeszcze tylko 120 dni do 2 latek i zmiana pod projektu :)

MaG

No to zaganiam dodatkowy rdzeń do obliczeń :)
Szkoda, że o konkursie dowiedziałem się dopiero dzisiaj, bo bym naskładał trochę WU :).

pfpp

No to ja ze swoim malym lapkiem wstrzymuje Rosette i wlaczam WCG. Co policze, to policze.... kazda probka sie liczy. :)


goofyx

Jeśli nic się nie zmieni to jesteśmy skazani na 2 miejsce w tych wyścigach :)


GRID

ja liczę WCG pierwszy raz od paru dni. Nie wiele bo tylko 8 rdzeni ale to zawsze coś.

ryszard.korczyk

Oj, przegapiłem start wyścigu, ale jeszcze parę dni. Wstrzymam PM i dołożę parę punktów z mojej floty. Do obliczeń startują:
i7-2600, i5-2500, i3-530, dwa optrony 2x i parę słabszych komputerów.
Pozdrawiam.


mimeq

Wszystko zalezy ile to jest "pare dni" wyscig konczy sie 08.09  :P


ryszard.korczyk

Cytat: mimeq w 04 Wrzesień 2011, 13:06
Wszystko zalezy ile to jest "pare dni" wyscig konczy sie 08.09  :P
Mamy półmetek, ale 26 rdzeni x 3 dni trochę zapunktuje.

mimeq

Przekroczylismy w wyscigu 1 000 000 pkt. Niestety lider ma ich ponad 600k wiecej  >:(

Z ciekawoci liczycie ktores podprojekty specjalnie na wyscig ? Czy tak jak wam aktualnie potrzeba/pasuje ? Najlepiej byloby chyba te ktore wymagaja tylko 1 rezultatu do validacji  :P


goofyx

Cytat: mimeq w 05 Wrzesień 2011, 18:45
Przekroczylismy w wyscigu 1 000 000 pkt. Niestety lider ma ich ponad 600k wiecej  >:(

Z ciekawoci liczycie ktores podprojekty specjalnie na wyscig ? Czy tak jak wam aktualnie potrzeba/pasuje ? Najlepiej byloby chyba te ktore wymagaja tylko 1 rezultatu do validacji  :P
Jak o 3 tygodni liczę Computing for clean water <- chce osiągnąć odznakę za 2 lata czasu przeliczenia.

AiDec

Ja staram sie zawsze liczyc raka (moze go kiedys `wylicze` :) ), a jak sie nie da z jakichs powodow to AIDS w rezerwie. Nie zmienialem nic specjalnie na wyscig.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

mimeq

No ja w sumie tez -> Help Conquer Cancer, ale pewnie dlatego ze sa w miare krotkie, choc wymagaja do walidacji drugiego uzytkownika. Ktorys podprojekt mial chyba tylko 1 potrzebny rezultat a to byloby przy wysciagch korzystne ...


goofyx

Cytat: mimeq w 06 Wrzesień 2011, 15:55
No ja w sumie tez -> Help Conquer Cancer, ale pewnie dlatego ze sa w miare krotkie, choc wymagaja do walidacji drugiego uzytkownika. Ktorys podprojekt mial chyba tylko 1 potrzebny rezultat a to byloby przy wysciagch korzystne ...
W tym pod projekcie to nie problem <- dużo ludzi go liczy bo tak jak piszesz są krótkie WU ok.1,5h.

Tylko 1 WU wymaga chyba ten najbardziej RAMożerny <- "The Clean Energy Project" <- ale mogę się mylić

Agbar

Teraz i tak, czego nie zrobimy mamy 2. miejsce. Nie dogonią nas, bo mamy 8 razy więcej punktów niż kolejny zespół, a nie o 1 punkt więcej (sic!).

stiven


Aegis Maelstrom

Zastanawiałem się, czy jest zestawienie liczydłowych po wynikach w wyścigu. Otóż jest:

http://pl.boincstats.com/stats/challenges_stats.php?pr=wcg&chid=144&type=credit&object=user

http://pl.boincstats.com/stats/challenges_stats.php?pr=wcg&chid=144&type=rank&object=user

Gratulacje dla użytkownika MacFabis - trzecie miejsce w wyścigu na świecie i pierwsze w BOINC@Poland!  :parrrty:

Następni w drużynie: drWarlock, wfiz, goofyx, PanStaszek i tobas. :)

mimeq

Wyscig jeszcze trwa 18h wiec nie do konca PO wyscigu ;]


goofyx

Cytat: mimeq w 07 Wrzesień 2011, 15:00
Wyscig jeszcze trwa 18h wiec nie do konca PO wyscigu ;]
Są takie różnice, że raczej w czołówce nic się nie zmieni.

Agbar


Aegis Maelstrom

Heh, nie Tobie jednemu nie wszystko się zaliczyło.   P-)

Ale skoro po wyścigu, czas na toasty:
:parrrty: dla MacFabisa za pierwsze miejsce w drużynie i drugie w świecie!  :boing: (109 305 punktów)

:parrrty: dla następnych: drWarlock (miejsce 6.), wsfix (9.), goofyx (11.), PanStaszek (14.), tobas (17.), rkar22 (19.), Madmaks(23.), Waldas (25.), iron64 (27.), bagneto (28.), Tap_Wpierd (30.) i Jerzy_Przytocki(31.)!

Gdzie mi tam do nich z 601. miejscem, ale wszystkim liczydłowym gratuluję sukcesów i zabawy. :)

mimeq

  :parrrty: I trzeba odrabiac straty w rosettce  :whip: