[14-10-2011 - 14-11-2011] WCG - Challenge Name : In Memory Of Steve Jobs

Zaczęty przez MarcinB, 01 Listopad 2011, 21:41

MarcinB


Tomasz R. Gwiazda

fajnie ze tak upamietniaja ta postac... ciekawe czy on majac tyle kasy i raka wydal troche kasy zeby wspomoc ten cel
bo o stronie Jobsa jako filantropa nie slyszalem w przeciwienstwie do wykletego przez wszystkich Gatesa

MarcinB

Jeśli tak to anonimowo. Chociaż Bill namawiał go działalności dobroczynnej.
www.deseretnews.com/article/700187536/Steve-Jobs-philanthropy-Did-he-give-anonymously-or-not-at-all.html Tak czy siak zapracował na swoje więc mógł robić co chce i bynajmniej nie umniejsza to tragedii.

Troll81

dla mnie to nie jest tragedia. Po prostu śmierć człowieka jakich miliardy na tej ziemi. Dawał czy nie jego sprawa.

Ufol

Już się w tym wszystkim zamotałem. Ku czyjej pamięci ścigaliśmy się w październiku w help fight childhood cancer?
Toczyła się na ten temat dyskusja:
http://www.boincatpoland.org/smf/the-world-community-grid/wewnetrzne-wyscigi-w-wcg/msg156074/#msg156074
A może Steve Jobs został uczczony dwoma wyścigami? Niech się wypowie ktoś bardziej rozgarnięty ode mnie.

stiven


Ufol

Niestety, tu już popłynęliśmy. W żadnym razie nie uprawiam sabotarzu. Trzeba mielić do końca. Przed nami kolejne wewnętrzne wyścigi. W nich się odkujemy.

GRID

Ciekawe dla czego zespół Ukraina tak pociągnął w tym wyścigu? Może Steve Jobs to ich idol