[16.11.2011 - 22.11.2011] WCG: 7th Birthday Challenge

Zaczęty przez Bober, 10 Listopad 2011, 00:57

Bober

Jak co roku SETI.Germany organizuje wyścig z okazji urodzin WCG, tym razem siódmych.

Zapraszam wszystkich do udziału, wystarczy w tych dniach punktować w dowolnym projekcie WCG. W ubiegłym roku w analogicznym wyścigu zajęliśmy 8. miejsce. Postarajmy się poprawić tym razem  :attack:

Lista drużyn uczestniczących

Dodatkowe staty SETI.Germany


AL

Hmm w planach miałem przełączenie w końcu na enigmę w tym okresie - nic to poczeka te parę dni.

emik

i tak liczę WCG więc dorzucę troszkę punkcików


aborek

Szkoda, że pokrywa się z wyścigiem w PG :(

Bober

No to 9. miejsce po pierwszej dobie.  :attack:

AL

Ja tam ostro cisnę w szczególności HCC - póki są.

Bober

Awans na miejsce 7. z widokami na 6.!  :boing:

ryszard.korczyk

U mnie wszystkie kompy od dziś liczą WCG, a na weekend jeszcze 3 komputery dojdą. Może 6 miejsce się stanie realne.
Łącznie liczyć będą:
i7-2600 3,4GHz OC na 4GHz 4rdzenie z HT
i5-2500 3,3GHz 4rdzenie
i3-2120 3,3GHz 2 rdzenie z HT
2x opteron 285 2,6GHz łącznie 4rdzenie
Athlon II 3x 425 2,7GHz 3rdzenie
i3-330M 2,16GHz 2rdzenie z HT
Celeron dual-core G530 2,4GHz 2rdzenie
Athlon 2x 6000+ 3,1GHz 2rdzenie
Łącznie 23rdzeni, z uwzględnieniem HT 29rdzeni.



Tomasz R. Gwiazda

no ładnie :D

a innych polskich temow chyba nie ma w wyscigu...

AL

No, żeby nie było, że jad jątrzymy....ale to samo mi przyszło do głowy. Mniejsza o to. U mnie w porywach tylko 14 rdzeni.

TP

Mamy inne priorytety - PrimeGrid - ambitnie walczymy o 3 miejsce w klasyfikacji generalnej 2011 roku. A, że wyścig w PG jest 18-23 listopada... więc siłą rzeczy wygrał z WCG...

Dobrze że B@P walczy w imieniu polski w tym wyścigu WCG - my robimy to samo - jak widać z sukcesami w PG.

:parrrty:

A tak swoją drogą - The Leonids Challenge - już dzisiaj się zaczyna o 19 - ostatnio byliście poza TOP10 - my na 4 miejscu, więc  jakby ktoś chciał u nas w czasie wyścigu policzyć - drzwi otwarte - z chęcią przyjmiemy wsparcie i docenimy, chociażby w ostatnim dniu po zakończeniu wyścigu WCG, czyli 22-23.11.11, czasem decyduje 1 wu o pozycji  XD

Powodzenia w wyścigu WCG - wysokiego miejsca życzę.

TP


lukaszja

Panie (?) i Panowie!
Trwa wyścig WCG, aktualne statystyki tu:
http://www.seti-germany.de/wcg/statistiken/challenge.php
i jak widać, moglibyśmy się bardziej zmobilizować - o co apeluję!

Ufol

Namierzyłem polską drużynę o nazwie: PL
Nie ma ona własnej strony. Tak wracając do wyścigu, to mielmy! Mamy szansę na wyższą lokatę. Nic jeszcze nie zostało przesądzone.

Bober

Cytat: ryszard.korczyk w 18 Listopad 2011, 08:07
U mnie wszystkie kompy od dziś liczą WCG, a na weekend jeszcze 3 komputery dojdą. Może 6 miejsce się stanie realne.
Łącznie liczyć będą:
i7-2600 3,4GHz OC na 4GHz 4rdzenie z HT
i5-2500 3,3GHz 4rdzenie
i3-2120 3,3GHz 2 rdzenie z HT
2x opteron 285 2,6GHz łącznie 4rdzenie
Athlon II 3x 425 2,7GHz 3rdzenie
i3-330M 2,16GHz 2rdzenie z HT
Celeron dual-core G530 2,4GHz 2rdzenie
Athlon 2x 6000+ 3,1GHz 2rdzenie
Łącznie 23rdzeni, z uwzględnieniem HT 29rdzeni.




Konkretna farma! Twoje zaangażowanie istotnie może zwiększyć szansę na awans!

Troll81


ryszard.korczyk

200k nam brakuje, aby mieć 6, proszę o mobilizację. Chyba że odpuszczamy i na wyścig primegrid uderzamy? Bo tam dostajemy baty.

edit: Dość poważnie rozważam zadowolenie się 7 miejscem, bo patrząc po statach to bez dużej mobilizacji nie uda się. 

lukaszja

Uwaga!
Awansowaliśmy na 6 miejsce!
Do 5 mamy tylko 50k punktów!
http://www.seti-germany.de/wcg/statistiken/challenge.php
Damy radę!!! Razem!

Bober

#19
Uwaga!

Wskoczyliśmy na piąte!!!  :boing:

Bronimy co sił. Koniec jutro ( w sensie 23.XI) o 1 w nocy czasu polskiego!  :attack:

Ryszard nie rezygnuj!  ;)

ryszard.korczyk

Parę WU dla wyścigu primegrid policzyłem i wracam do WCG. ;)

Cyfron

no mówcie co chcecie, ale takie wyścigi, gdzie nie jest się faworytem a coś się wojuje to jakoś ciekawsze są  :whip:

Bober

Ale coś dziwnego się dzieje - od dwóch godzin wszystkie odesłane WU markuje mi Inconclusive - i chyba nie tylko mnie. Wg stat SETI.Germany przez ostatnią godzinę my i CNT dostaliśmy 0 (sic!) punktów!

Jakaś ustawka?  ;)

lukaszja

Coś się odetkało ze statami. Dalej jesteśmy na 5 miejscu, więc nie jest najgorzej! :)

Bober

Nie no jest fatalnie. Ja HFCC liczyłem - może trzeba się szybko na inne podprojekty przełączać bo nici będą z naszego historycznego miejsca  :deadman:

lukaszja

Cytat: Bober w 22 Listopad 2011, 00:06
Nie no jest fatalnie. Ja HFCC liczyłem - może trzeba się szybko na inne podprojekty przełączać bo nici będą z naszego historycznego miejsca  :deadman:
Liczę    GO Fight Against Malaria i Help Cure Muscular Dystrophy - Phase 2 (przez pewien czas nie dawał próbek) - oba bez problemów z walidacją. A walczyć trzeba - szanse są duże! :attack:

Ufol

Do tej pory takie emocje wywoływał tylko Primegrid. Wzrost popularności wewnętrznych wyścigów w Wcg bardzo mnie cieszy. Proszę Kamratów o wypowiedzenie się w wątku, którego adres zamieszczam pod poniższym odnośnikiem.
http://www.boincatpoland.org/smf/the-world-community-grid/wewnetrzne-wyscigi-w-wcg/msg156074/#msg156074

Bober

Ok. Część próbek mi się zwalidowała, chociaż za mało :P

W każdym razie idziemy łeb w łeb z TechPowerUp. W tej chwili są do przodu o jakieś 40k wcg-punktów. Jak ktoś może przez kilka godzin (zostało dokładnie 6) coś odesłać to do boju!!!  :attack:

Bober


Bober

Udało się  :boing:

Z minimalną przewagą wywalczyliśmy 5. miejsce!!!  :attack:

Także w porównaniu do ubiegłego roku udało się poprawić o 3 oczka.

Dzięki wszystkim za wsparcie  :respect:

lukaszja

Super sprawa!
Gratulacje dla wszystkich! :respect:
PS Da się jakoś podejrzeć, kto z drużyny ile dołożył do wyniku?

Tomasz R. Gwiazda

jak na nasza pozycje na swiecie (Boincstats), to ten wynik jest naprawde rewelacyjny.

ryszard.korczyk

To był nieprzewidziany wyścig, takie mi się podobają. tu cały czas były ruchy w czołówce. Słabe są wyścigi, gdzie z założenia czołówka od początku do końca się nie zmienia. Nie ma wtedy mobilizacji takiej.

Cyfron

nie mogę się niezgodzić z przedmówcą :) bardzo fajny wyścig!  :arrr:

Ufol

Emocje dorównały tym podczas ścigania w Primegridzie. Było dobrze, będzie lepiej.

lukaszja

Ponowię pytanie - są gdzieś do zobaczenia statystyki wewnątrz team'owe?

Bober


Slavkoyama

Cytat: Cyfron w 23 Listopad 2011, 21:11
nie mogę się niezgodzić z przedmówcą :) bardzo fajny wyścig!  :arrr:

Co więcej, wyścig napawający dumą nawet "niskoRACowców" jak ja. Przy przewadze nad następnym zespołem rzędu 19K w ciągu tygodnia moje 4-5K robi różnicę o wiele większą, niż gdy zajmujemy 1 miejsce z przewagą ponad 1M :)

Bober

Dla niewtajemniczonych dodam, że 19k pkt WCG = 19/7 = 2,7k punktów BOINC. Czyli wygrana o włos, o 1-2 osoby mniej i byłoby oczko niżej.  :arrr:

gigi2000

Też jestem bardzo ciekaw jak wypadłem na tle innych osób z naszej drużyny, ale kurcze... pamiętam kiedyś były takie staty na konkretne wyścigi z wyszczególnieniem wkładu konkretnych osób. I to nie było żadne boincstats tylko jakiś skrypt w pierwszym poście na naszym forum dla konkretnego wyścigu, co się z tym stało? czy po prostu pamięć mnie myli?