[01-03-2012 - 07-03-2012] Mersenne@home - Divide & Conquer

Zaczęty przez Sebastian M. Bobrecki, 15 Luty 2012, 09:53

Sebastian M. Bobrecki

Zapraszam wszystkich do udziału w wyścigu :)

http://pl.boincstats.com/bam/challengeChat.php?chid=187
Kocham pracę, mogę na nią patrzeć godzinami.

pawg




Sebastian M. Bobrecki

Konkurencja już zaczęła zapełniać bufory :attack:
Kocham pracę, mogę na nią patrzeć godzinami.

CobrEttii

znaczy się można buforować ?
jak tak to nie czekam do startu, tylko zaprzęgam lapka do pracy już  :whip:

Troll81

ale wstrzymuj zadania tuż przed ukończeniem. odblokuj je zaraz po rozpoczęciu wyścigu...

mimeq

Sebastian czy ta nowa aplikacja 'eXtreme trial division test' ma checkpointy ? Wczoraj byla awaria zasilania na calym osiedlu (wylaczyl sie komp) i WU po ~10h liczenia po ponownym wlaczeniu kompa liczy od poczatku (teraz 21h i 81%  :fright: ) no i mam regule w boinctasku na wstrzymanie przy 99% - mam nadzieje ze przy wznowieniu bedzie liczylo sie dalej a nie od poczatku ....


CobrEttii

Cytat: Troll81 w 26 Luty 2012, 16:30
ale wstrzymuj zadania tuż przed ukończeniem. odblokuj je zaraz po rozpoczęciu wyścigu...

kurde, będzie ciężko bo robimy na zmiany  :)
komputerek liczy w nocy jak ja już chrapię
no może kilka uda się tak złapać

Sebastian M. Bobrecki

Cytat: mimeq w 26 Luty 2012, 16:36
Sebastian czy ta nowa aplikacja 'eXtreme trial division test' ma checkpointy ? Wczoraj byla awaria zasilania na calym osiedlu (wylaczyl sie komp) i WU po ~10h liczenia po ponownym wlaczeniu kompa liczy od poczatku (teraz 21h i 81%  :fright: ) no i mam regule w boinctasku na wstrzymanie przy 99% - mam nadzieje ze przy wznowieniu bedzie liczylo sie dalej a nie od poczatku ....
Tak wszystkie aplikacje mają. Pytanie tylko czy plik sie nie popsuł przy zaniku zasilania.
Kocham pracę, mogę na nią patrzeć godzinami.

mimeq

cos tam policze  :P

CytatIn progress (324)
Extended trial division test (83) | eXtreme trial division test (4) | Lucas-Lehmer primality test (0) | Trial division test (243)


Sebastian M. Bobrecki

Jak na razie dostajemy łomot, ale to dopiero początek  :whip: :attack:
Kocham pracę, mogę na nią patrzeć godzinami.

mimeq

Drugie tyle co wyscigu czeka w pendingu :

Unique workunits: 243 Unique hosts: 6 Pending credit: 21,332.29


Sebastian M. Bobrecki

Niezłe drugie miejsce :) Niemniej trzeba przyznać że zwycięzcy byli bezkonkurencyjni.
Kocham pracę, mogę na nią patrzeć godzinami.

AL