KLUB TOP 10 głosowanie na projekt nr 4

Zaczęty przez legis, 22 Czerwiec 2010, 10:57

apohawk

No good deed goes unpunished.

goofyx

DistributedDataMining <- jak człowiek ma coś policzyć jak boinc manager stwierdza, że nie ma już próbek?

goofyx

 |-? Ściągnął mi 20 próbek policzył 60 sekund i stwierdził że ma 20 błędnych WU <- co tu się dzieje?

Troll81


goofyx

Zaliczyłem chyba ponad 140 takich :(
Masakra.
Ciekawe kiedy przyjdą dobre ;)

sebek_sp

Jak projektem miesiąca zostanie Climate to cały lipiec będę liczył właśnie WCG. To jest pierwszy projekt, którego dotknąłem dzięki FAQ. Poza tym pracują nad ciekawymi rzeczami. Ja nie wnikam aż tak bardzo w szczegóły projektów. No może z tego co jako początkujący trochę czytałem to jakieś sudoku, czy szachy dla mnie są strata czasu, ale już SETI czy Milky Way nie, ponieważ czasem trzeba sięgać tam gdzie wzrok nie sięga, a nie tylko na bieżące problemy.

WCG to jeden z większych i poważniejszych projektów, a statystyki nie zachwycają. Popieram tu Trolla 36 miejsce jest mało prestiżowe. A z 41 miejsca atakuje nas ... zobaczcie sobie na boincstats kto ;)

Jeśli nie wierzycie w osiągnięcie celu, czyli konkretnego miejsca, to może liczcie ten projket przykładowo przez 7 dni i zobaczycie o ile RAC wzrośnie wtedy będzie można z dużym błędem oszacować ile osób liczy TOP 10 :)

Niekumaty Burak

W DistributedDataMining od 4 do 29 czerwca skoczyliśmy z 22 na 18 miejsce. Początek lipca będzie trudny, Simap wypuści próbki.
Navigare necesse est, vivere non est necesse.

goofyx

DDM rulez :D
Top10 w B@P zaatakowany :)
Top10 w PL już jutro :)

Troll81


goofyx


Troll81


Tomasz R. Gwiazda

w CAS@home - 3
Primaboinca - 2


lepszych pozycji chyba nigdzie nie mamy :D

Troll81