Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

The end

Zaczęty przez kempler, 01 Listopad 2010, 11:44

kempler

W dniu dzisiejszym podjąłem chyba najtrudniejszą decyzje odkąd tu jestem.
Postanowiłem opuścić zespół. Długo nad tym myślałem i jest to dla mnie najlepsze rozwiązanie. Jest wiele powodów tej decyzji.
Do nikogo nie mam żalu. Były to świetne lata tworzenia i rozwijania strony. Jednak mój zapał minął już dawno temu. Potrzebuje czegoś nowego, świeżego. Teraz po prostu się nudzę  ;)
Nie odchodzę z BOINC. Przemieszczam się tworzyć coś nowego.
Będę stałym użytkownikiem forum i strony :)
Dzięki wielkie za zaufanie i wszelką pomoc. Bober, AL, Mchl, Troll81 - dzięki za wsparcie.

Akira lub Mchl proszę o zrobienie mnie zwykłym użytkownikiem.

Do następnego posta  :parrrty:

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

tito

Cios w plecy - będzie nam Ciebie brakowało.
Szczęścia i dużego RAC-u

emik

ale mam nadzieję, że całkowicie nie porzucasz BOINC'a ?


apohawk

:(
Cóż, powodzenia na nowej drodze liczenia. Pochwal się, co stworzysz.
Podziękowania za olbrzymi wkład  :respect:
No good deed goes unpunished.

lolek

Podziękowania za wszystko co zrobiłeś dla zespołu   :respect: Szkoda, że odchodzisz, ale życzę powodzenia na nowej drodze liczenia  :parrrty:

lukaszja

Serdeczne dzięki i szacun za Twoją pracę dla B@P! Powodzenia!

Troll81

Będzie cię tu brak Kempler. Byłeś znaczącą częścią tego zespołu. Cieszę się że zamierzasz pozostać na forum i mam nadzieję że przy BOINC także. Pochwal się cóż to nowego będziesz tworzył.

Peciak

#7
Poczekaj Kempler idę z tobą


Z różnych względów nie będę mógł logować się na tym forum przez jakiś czas.

Edit Co jak co ale jak potrzeba to Mchl działa szybko

Za wszelkie zamieszanie przepraszam.

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

Mchl

#8
Przykra nowina, chociaż nie zaskakująca (mieliśmy okazję porozmawiać jakiś czas temu).

Dzięki wielkie za Twój wkład i powodzenia na nowej drodze.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

AL

kempler - po pierwsze szacun dla Ciebie za wielki wkład jaki wniosłeś w rozwój tego zespołu. Twój zapał i poświęcenie nie jednokrotnie motywował innych również do poświęceń i ciężkiej pracy. Myślę, że choć nasz kontakt ostatnio całkiem zanikł (ze względu na moją praktyczną nieobecność w codziennym życiu forum), nie skończy się całkiem w tym momencie i nadal od czasu do czasu będziemy mogli powymieniać poglądy.
Po drugie - nawet jako członek innej drużyny będziesz tutaj na forum B@P zawsze mile widziany i mam nadzieję, że nie znikniesz tak całkiem z naszego forum z dnia na dzień.
No i nie ma co ukrywać, choć nie dysponujesz może pokaźnym RAC'em  XP - to drużyna w której się teraz będziesz angażował dostała naprawdę istotne wsparcie.
Zatem powodzenia na "nowej drodze życia" i zaglądaj do nas jeszcze czasem.
Pozdrawiam AL

Mchl

Cytat: Piotr R. (Peciak) w 01 Listopad 2010, 18:09
Edit Co jak co ale jak potrzeba to Mchl działa szybko

Do spółki z Akirą.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Pantarhei

Choroba. Kempler, myślałem, że żartujesz.

Widać najlepiej czujesz się jak możesz działać.  :respect:
W tej sytuacji nie muszę już PNT życzyć powodzenia. Z Tobą ich sukces jest murowany.  :)

p.s. no musimy na piwo wyskoczyć.
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

Peciak

Panowie dlaczego odszedłem ?
bo mam dość ,,nie: bo ,,nie". O pewnych sprawach można tu mówić i odpowiedzi są dwie
nie to było już przerabiane
jak chcesz to sam to zrób ( w przeciwieństwie do PNT – gdzie pomysł dobry, fajnie robimy)

przykłady:
Stachu z dorobkiem i stałym udziałem wysokiego RAC- u woła w projekcie miesiąca aby skrócić go do 25 dni bo chce mieć czas na połączenia testowania itp. - może sobie wołać
Prosiłem aby do wyścigów TEAM-ów zgłaszać tylko te projekty w których team może zająć wysokie miejsce – nie bo każdy coś tam w Polsce liczy to punkty jakieś tam wpadną i czasami wychodzi żenada. Wątki pootwierane nie zakończone bez statystyk bez podsumowania. Czasami otworzone wyścigi w którym nie ma co się ścigać bo projekt nie daje standardowych statystyk do http://pl.boincstats.com/. Myślałem że nauczyliśmy się na Docking ale nie robimy te same błędy dalej.
Powstała grupa szybkiego reagowania finansowego jaki jest jej udział w życiu forum – mizerny. Nikt się funkcji nie zrzekł a kto obecnie zbiera kasę na nowe kompy ? Marian, ktoś inny  - osoba młoda zagubi się tym wszystkim. O kwestiach decyzyjnych już nie mówię. Zawsze ankieta itp.
Pewnie ankieta to dobra sprawa ale Polskę Szlachecką zgubiły właśnie wieczne długie sejmiki. Obecnie w demokracji wybiera się posłów i oni decydują. Pytam się  B@P ma swoich posłów do decydowania? No nie ma. Są tylko samozwańcze wszystko wiedzącę jednostki.

Poza tym, zobaczcie że forum ożywa tylko podczas kłótni.

Część teamów wyrzekła się swojej tożsamości zjednoczyła się. Wiedzieli że Boinc@Poland ma w nosie połączenie a co najwyżej zainteresowana jest wchłonięciem innych. Mimo to przedstawili całą sprawy tu na forum
żeby B@P nie dowiedziała się o wszystkim z ,,gazet" że coś takiego powstało - a zostało to odebrane jako atak, chęć wyrwania liczydłowych.

Długo by gadać.
Pewnie że były fajne i radosne dni np testowanie aplikacji TJM -a , Rysia czy Sesefa, wspólne akcje, wyścigi w PG wyścigi Teamów u boku Dziubasa, Apohawka Mariana i innych...

Błądzić jest rzeczą ludzką zmieniać, poglądy też. Ja je zmieniłem. Czy będzie lepiej ? Nie wiem ale jest na to szansa, jest tam jakaś nadzieja.

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

kempler

zgadzam się. Amen.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

kotfryc

Tja ... Ja też odszedłem jakiś czas temu, choć pewnie odejście młodej stażem osoby nie jest tak bolesne jak powyższej dwójki.  Zrobiłem to właściwie z powodów wyżej wymienionych, w tym przede wszystkim:
Cytatosoba młoda zagubi się tym wszystkim

Mam nadzieję, że pomimo tego mogę nadal brać udział w forum ? :)

Troll81

Forum jest otwarte dla wszystkich, i jak widac nawet członkowie innych drużyn chętnie sie na nim wypowiadaja.

Pigu

jak się uda fuzja na dobrych warunkach, to spotkamy się niedługo  XP

wasze zdrówko kamraci  :parrrty:

lolek

Panowie trochę woli z obu stron i spotkamy się pod jedną banderą. Ze swej strony obiecuję stonować wypowiedzi  :parrrty:

kempler

Dziękuję wszystkim za ciepłe słowa :)  :parrrty:
Na forum zostaje także kontakt się nie urwie.

:parrrty: dla wszystkich i pod kilem mnie kapitanie arrrrrrrr  :attack:

To był zaszczyt  :respect: :respect: :respect:

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Mchl

Cytat: kempler w 02 Listopad 2010, 21:11
:parrrty: dla wszystkich i pod kilem mnie kapitanie arrrrrrrr  :attack:

Mam lepszy pomysł...

CytatKury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

:attack:

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

kempler

Oooooo no nieźle.... :respect:

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

krzyszp

powodzenia kempler.... Szkoda, że podjąłeś taką decyzję... :(

Ja jednak zostanę - "mój dom to te szare ulice" - może i jest tu stagnacja, ale za dużo łączy mnie z tą drużyną, żeby to zostawić...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

[PBT] Horpah

przykro mi ale ja też odchodzę.
Zdecydowała blokada wypowiedzi w wątku PNT, cały czas mówicie o demokracji, robicie ankiety itp a jak przychodzi do konkretów i nieco więcej ostrych wypowiedzi to blokada i możliwość wypowiedzi tylko dla swoich. Mam też inne zarzuty do sposobu działania B@P, może PNT będzie lepiej prowadzony. Trochę żałuję że muszę odejść, gdyż trochę przyczyniłem się do obecnej wysokiej pozycji B@P, ale cóż trudno.
Życzę wam powodzenia, PA.

Tomasz R. Gwiazda

a jest zablokowany ?
ja tam raczej nie widzialem konstruktywnej wypowiedzi nikogo PNT na postawione przez B@P pytania a propos przenoszenia punktow i



lolek

Z tego co wiem został zablokowany po tym jak Peciak w imieniu PNT ogłosił ich ostateczne stanowisko. A w nim było, że do żadnej fuzji pomiędzi PNT a B@P nie dojdzie.

"kto chce to niech przychodzi do Polish National Team i tworzy nową jakość i oddycha świeżym powietrzem. Kto nie chce, niech dalej liczy w drużynie  BOINC@Poland.

Jest to komunikat ostatni, sumujący całość sprawy"

Troll81

Dokładnie jak napisał lolek. Ich stanowisko zostało jasno przedstawione i raczej nie ma sensu dłużej drązyć tematu. Przykro mi Horpah że postanowiłes odejść, życze wielu sukcesów w nowej drużynie  :parrrty:

Mchl

#26
Jeżeli uważasz że ten (lub jakikolwiek inny) temat powinien zostać odblokowany - prosze o PM. Temat zamknąłem prewencyjnie, żeby nie kusił to wylewania negatywnych emocji (i mam tu na myśli członków obu zespołów). Jeżeli masz ochotę prowadzić tam dalszą merytoryczną dyskusję, proszę bardzo.


Serdeczne dzięki za Twój wkład. B@P i PBT wiele Ci zawdzięczają. Bez Twojej dobrej woli nie bylibyśmy tu gdzie jesteśmy (i mam na myśli nasze sukcesy, a nie ostatnie potknięcia)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Bober

Kempler - również dziękuję ci za twój ogromy wkład i wspólne tworzenie wiki - to były czasy  ;D
Co tu dużo mówić... "stara gwardia" się posypała  :(

Trochę szkoda jednak, że tak to się potoczyło, ale baw się dobrze na nowej łajbie, pod nową banderą  :arrr: :attack: :parrrty:

Troll81

ja się jeszcze nie sypię.....

Filu

#29
Duży team to i dużo problemów -cięąko każdemu dogodzić. Głowa do góry panowie. Przyroda nie znosi pustki, na pewno trafią się nowi i wartościowi liczydłowi. Nam kiedyś team posypał się i to ostro, ale przyszli nowi i wypełnili pustkę. Wiadomo, szkoda starych wyjadaczy, ale przynajmniej rozstajecie się z klasą. :respect:

Swoją drogą gratulacje za I miejsce w challengu Rosetty. :respect:

PS.
U nas też próbowano agitacji.
CytatWitam Szanownych Kolegów,

Jak się zorientowaliście powstał nowa, bardzo mocna reprezentacja Polski w postaci Polish National Team.
Podwaliny pod PNT pogłożyły mocne sprzętowo, doswiadczone, sprawne organizacynie, silne polskie zespoły.
Nie bedę tu wymieniał ich nazw, uznaję bowiem to za przeszłość. Wystarczy, ze powiem, iż tworzyły Polski
Boinc od ponad roku, w tym czasie osiagając duze sukcesy ( ekipa GPUV zrobiła nawet własny projekt, http://www.dnetc.net

Nowo powstały zespół ma charakter wieloprojektowy, uczestniczy w ponad 30 projektach, w większosci mając bardzo dobre wyniki.
Ma również cechy uniwersalne, aspiruje do miana zespołu narodowego, z taką myślą powstał i do takiego
statusu wszyscy bardzo bedziemy się starali go doprowadzić.

Mając powyższe na względzie proszę abyscie rozważyli sytuację, w któej również Wy dołączacie, na zasadach uprzednio uzgodnionych,
do Polish National Team w celu tworzenia lepszej, pełniejszej reprezentacji Polski na arenie międzynarodowej,

podaję adres naszego forum

Pozdrawiam,
Grzegorz Granowski

Troll81

Pamiętam jak się Artur przypiał do nas że agitujemy wśród członków jego teamu :D

krzyszp

A burza była niesamowita :)
Ale co tam, czasy się zmieniają :)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka