Kosmici zaatakują w listopadzie

Zaczęty przez Troll81, 15 Lipiec 2011, 14:17

Czy kosmici zatakują w listopacie ?

Tak, wiem to z pewnego źródła :)
11 (84.6%)
Tak
0 (0%)
Nie
0 (0%)
Nie i to mnie bardzo śmieszy
2 (15.4%)

Głosów w sumie: 13

Głosowanie skończone: 01 Listopad 2011, 22:39

Troll81

http://www.fakt.pl/Namierzono-kosmitow-teleskopami-z-USA-Szykuja-inwazje-,artykuly,109122,1.html

łiiiiii uwielbiam fakt :D

Tomasz R. Gwiazda

eno nie!!!
nie mam czasu w listopadzie :>

goofyx

Cytat: Troll81 w 15 Lipiec 2011, 14:17
http://www.fakt.pl/Namierzono-kosmitow-teleskopami-z-USA-Szykuja-inwazje-,artykuly,109122,1.html

łiiiiii uwielbiam fakt :D
UFO'ki zapraszam do siebie na kawę i ciasteczka :)

pszyklejony

Oni tu już są od dawna, to ci z SLD i PO.

Troll81

http://weeklyworldnews.com/headlines/26535/alien-spaceships-to-attack-earth-in-2011/

goofyx

Cytat: pszyklejony w 15 Lipiec 2011, 14:24
Oni tu już są od dawna, to ci z SLD i PO.
PIS, PJN <- można wymieniać w nieskończoność :D

matszpk

mają chociaż komórki z androidem?  ;)

Troll81

Z okazji najazdu kosmitów proponuje juz teraz obwołać seti projektem miesiaca listopada :D

goofyx

Cytat: matszpk w 15 Lipiec 2011, 14:28
mają chociaż komórki z androidem?  ;)
XD

Cytat: Troll81 w 15 Lipiec 2011, 14:31
Z okazji najazdu kosmitów proponuje juz teraz obwołać seti projektem miesiaca listopada :D
o tak :D

Tomasz R. Gwiazda

ale po co? skoro sie juz znalezli ? :P

aborek


goofyx

Cytat: aborek w 15 Lipiec 2011, 14:47
Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 15 Lipiec 2011, 14:44
ale po co? skoro sie juz znalezli ? :P
No właśnie.
Skoro jedni obcy się znaleźli to teraz trzeba szukać innych obcych :)

Troll81

właśnie. Moze podpiszemy z nimi układ żeby wygonili tamtych co juz są i bronili nas przed następnymi...... :D

Mchl

To nie jest czasem zeszłoroczny news? Poza tym w listopadzie mamy przewidzaną drugą część zbawienia, więc sorry ufoki, kolejka.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

GRID

Kosmici zaatakują nas przed przepowiadanym dniem ostatecznym. W takim razie my wygramy.
Tylko czekać jak przejmiemy ZPE.

aborek

Cytat: goofyx w 15 Lipiec 2011, 15:21
Skoro jedni obcy się znaleźli to teraz trzeba szukać innych obcych :)
A nie lepiej tych pierwszych spytać? Może nie tylko nas odwiedzili?

Pawel Beneke

A może UFOki tylko przelatują przez nasz układ w drodze do innej zaawansowanej cywilizacji na imprezke. Ci amerykanie mają jakieś kompleksy.
Co za idiota UFOl chciałby lądować na ziemi, nie wspominając o inwazji. Sami się zgładzimy za kilka stuleci. Ekonomia Panowie, ekonomia rządzi wszechświatem :)

Hani



GRID


[PBT] Horpah

Cytat: Mchl w 15 Lipiec 2011, 16:23
To nie jest czasem zeszłoroczny news?
wygląda na news z 15 czerwca tego roku
http://weeklyworldnews.com/tag/ufo/

Mchl

Coś mi się kojarzy, że w zeszłym roku (a może dwa lata temu) był bardzo podobny news.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Tomasz R. Gwiazda

tak jak koniec świata, najazd kosmitów jest świętem ruchomym  XD

Troll81


Cyfron

świetnie - jadą goście do mnie na urodziny - będzie imprezka  :parrrty:

Puma

#24
Tak Mchl w zeszłym roku było o tym ale wtedy napisane było że wlatują  obiekty w Układ Słoneczny a tak poza tym to chyba coś znaczy że kalendarzowy cykl  Majów jakoś tak się kończy ( i chyba Babilończyków ) i te twarze na  piramidach Majów wskazują  dobitnie przerażenie   wydaje m mi się  wiadomo czego  ...

Mchl

Nie bardzo rozumiem, o czym piszesz

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

G

#26
Puma pisze o tym, że Majom skończyło się miejsce na tabliczce najbardziej świętego kalendarza obrzędowego. A do tego wraca babilońska Nibiru. To nie może być przypadek! - dlatego już robię dzidy na kosmitów. Chętnym odsprzedam licencję za 500k punktów z Denatki. Dla kamratów z B@P - oczywiście zniżka 50% do końca lipca 2011.

Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 16 Lipiec 2011, 13:59
tak jak koniec świata, najazd kosmitów jest świętem ruchomym  XD
- dobre - to na kiedy te święta przypadają w tym roku. Chciałbym mieć odpowiedni ubiór i zapas dzidy bojowej!

Edit:
Mam-znalazłem!
Link do "newsa" , który ma dwa lata : http://news.astronet.pl/6009 daje nam jeszcze ładnych parę latek  ;D

Puma

Przepraszam że wczoraj nie odpisałem ale mnie nie było.

GRID

I jak tam przygotowania ? pamiętajcie że kosmici w listopadzie zaatakują ziemię.  :)

lolek

W sierpni miało już być o tym oficjalnie wiadomo, a tu coś cicho  ;)

Troll81

Ale Andrzej Lepper juz sie powiesił.

GRID

chodzi ci o to że już nie mają poco tutaj lecieć ?

Troll81

Mogliby go porwać.... jak ci talibowie w klewkach.....

Szopler

Co ciekawsze Lepper miał rację jak mówił o tym lądowaniu talibów...
Klewki leżą w ~1/5 odległości Olsztyn - Szczytno (Lotnisko Szymany) więc nie wiele się pomylił.

Troll81

Niedługo się okaze że on drugi nostradamus był. Będziemy interpretować jego mądrości i twierdzić że w sumie to niewiele się pomylił..... cos jak w radu erewań

Nie zagarki a rowery, nie w moskwie tylko w petersburgu i nie dają tylko kradną.....

krzyszp

Niedaleko miejsca w którym mieszkam, w czasie drugiej wojny światowej miała miejsce ciekawa historia opowiedziana mi przez znajomego weterana (anglika) II WŚ:

Podczas bitwy o anglię, ranny czeski pilot wylądował myśliwcem na autostradzie po walce z niemieckimi saolotami - to wersja oficjalna, ale wszyscy wiedzieliśmy, że nie czeski pilot, a polak, nie ranny, ale pijany, nie myśliwcem, ale bombowcem i nie na autostradzie, tylko na zwykłej szosie...

Ku pokrzepieniu serc :)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Ufol

A mnie rozpiera duma narodowa. To nasz Polski Dzień Niepodległości stanie się tym światowym!
:D :arrr:
Zastanawia mnie obsada tego Dnia Niepodległości II. Kto zagra główne role?
Napewno Linda i Figura, ale kto jeszcze musi wystąpić?
Zaproponujcie dalsze postacie, bo ja nie mam więcej murowanych faworytów do Oskarów 2012 r.

Troll81


Puma

Jak ktoś nie oglądał polecam Skyline -- film nie najlepszy ale scenariusz jak najbardziej prawdopodobny.

AL

Cytat: Ufol w 09 Sierpień 2011, 15:55
A mnie rozpiera duma narodowa. To nasz Polski Dzień Niepodległości stanie się tym światowym!
:D :arrr:
Zastanawia mnie obsada tego Dnia Niepodległości II. Kto zagra główne role?
Napewno Linda i Figura, ale kto jeszcze musi wystąpić?
Zaproponujcie dalsze postacie, bo ja nie mam więcej murowanych faworytów do Oskarów 2012 r.

No to jeszcze Pazury i Szyca Ci brakuje ;-)