Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Ranking zdjęć, avatarów i innych elementów w media.

Zaczęty przez GRID, 13 Styczeń 2012, 21:43

GRID

Panowie w Media jest coraz więcej grafik. Ale zależy mi na jakości a nie ilości. Miałbym do was proźbę aby każdy chętny przejrzał katalogi Avatary BOINC, Banery B@P, BOINC@Poland - Grafiki oraz inne i oddał głos. Pozwoliło by to na wyszukanie niewypałów i zastąpienie ciekawszymi grafikami. Związku z tym że te grafiki rozchodzą się po internecie zależy mi na tym aby były jak najlepszej jakości. Proszę się nie wstydzić i nie żałować słów krytyki.

Troll81

tam wrzuciłeś 6000 grafik i chcesz żebyśmy to teraz wszystko przejrzeli??

AL

No troszkę się to gryzie z "...a nie ilości." Ale grafiki same w sobie fajne i myślę, że to faktycznie niezły myk który może do nas wielu ludzi przyciągnąć przypadkiem.

krzyszp


Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

GRID

Chodziło mi tylko o grafiki B@P jest ich raptem max 30 i avatarów max 40 a banerów max 20.

ps.Obrazki do darmowego pobierania. Zbierane przez mojego znajomego z wielu stron które udostępniały je za darmo.

Mchl

Cytat: Troll81 w 13 Styczeń 2012, 22:54
tam wrzuciłeś 6000 grafik i chcesz żebyśmy to teraz wszystko przejrzeli??

W ten sposób GRID rozproszył przetwarzanie

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

krzyszp

 
Cytat: Mchl w 14 Styczeń 2012, 01:13
Cytat: Troll81 w 13 Styczeń 2012, 22:54
tam wrzuciłeś 6000 grafik i chcesz żebyśmy to teraz wszystko przejrzeli??

W ten sposób GRID rozproszył przetwarzanie
XD

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

GRID

Jestem ciekawy czy oprócz tego offtopa, ktoś oddał chociaż jeden głos  :)

Aegis Maelstrom

W sumie mógłbym, tylko na razie jest tak:

Avatary mnie zaskoczyły jakością i w zasadzie mógłbym im dać 5, albo by różnicować 4, 4 i pół (gdyby tylko się dało) i 5 (jestem fanem procesora :) ).n :respect:

Gorzej z grafikami - brakuje mi większych, skomplikowanych infografik. Takich podsumowujących skrótowo co robimy albo osiągnięcia BOINC. Słaby jestem w grafice, a mam sporo już zaplanowanych prac na wiki, więc sam się prędko za to nie chwycę, więc na razie zaznaczam temat.

apohawk

Tragicznie się tą galerię przegląda. Jak idzie się do następnego zdjęcia, to potem część się powtarza, część pomija. Nie wiadomo, czy widziało się wszystkie, czy nie. Chodzi mi o ten widok: http://www.boincatpoland.org/smf/media/?sa=item;in=86
No good deed goes unpunished.

GRID

#10
Cytat: apohawk w 14 Styczeń 2012, 11:06
Tragicznie się tą galerię przegląda. Jak idzie się do następnego zdjęcia, to potem część się powtarza, część pomija. Nie wiadomo, czy widziało się wszystkie, czy nie. Chodzi mi o ten widok: http://www.boincatpoland.org/smf/media/?sa=item;in=86
Mogły ci się powtórzyć bo grafiki są segregowane według rankingu jakości. Jeżeli dałeś głos na 0 to zdjęcie mogło Ci wskoczyć na koniec. Jeżeli ktoś dał na 3-5 to mogło wskoczyć wyżej. Generalnie jak przeglądałem przed chwilą było ok.

Cytat: Aegis Maelstrom w 14 Styczeń 2012, 10:04
Gorzej z grafikami - brakuje mi większych, skomplikowanych infografik. Takich podsumowujących skrótowo co robimy albo osiągnięcia BOINC. Słaby jestem w grafice, a mam sporo już zaplanowanych prac na wiki, więc sam się prędko za to nie chwycę, więc na razie zaznaczam temat.
Właśnie wczoraj zacząłem robić coś takiego, Śmieszna grafika mówiąca jak łatwo można wspierać naukę za pomocą programu BOINC - efekt -> jakby narysowało to dziecko z przedszkola :). Muszę poczekać na lepszą wenę.

Dodam jeszcze żę jak ktoś ma przy linki media jakąś dużą cyfrę, aby zaznaczyć wszystkie zdjęcia jako obejżane musimy wybrać:
media-> Wyróżnione -> niewidziane

GRID

#11
Dzięki za oddanie głosów oraz podsunięcie paru wniosków. Postaram się przygotować parę info grafik według skazówek Aegis Maelstrom.
Zapraszam do dalszego oddawania głosów.

Aegis Maelstrom

Cytat: GRID w 16 Styczeń 2012, 21:59
Dzięki za oddanie głosów oraz podsunięcie paru wniosków. Postaram się przygotować parę grafik według skazówek Aegis Maelstrom.
Zapraszam do dalszego oddawania głosów.

To się zaczynam rumienić... :>

I aby nie było, że tak sobie frywolnie wymyślam co ktoś ma robić - ja tylko zgłaszam zapotrzebowanie bo teraz naprawdę jestem zajęty, a wolny czas na BOINC wolę poświęcić na coś, w czym jestem lepszy, a co też warto pilnować (na tapecie mam m.in. Rozetkę). :)

I może ktoś by GRIDowi pomógł z jakąś infografiką: np. Trollowi nieźle zabawa z grafikami szła...  :p_arr:

pawg

A ja przejżałem wszystkie więc tak:
+Kasujemy losowe zdjęcia
+Zwiększamy liczbę ostatnio dodanych grafik na stronę
+Usuwamy te powtarzające się i o niewłaściwym formacie

Treść poza gifami jest ok (4+).  :)



GRID

Cytat: pawg w 16 Styczeń 2012, 22:25
+Kasujemy losowe zdjęcia
Możesz sprecyzować które. :) Mam zamiar pokasować te z najmiejszym rankingiem. Chociaż np jeden avatar który ma niski ranking, komuś się spodobał i z niego kożysta.

Cytat+Zwiększamy liczbę ostatnio dodanych grafik na stronę
Właśnie dodałem coś takiego.
[smg id=9284]
Cytat+Usuwamy te powtarzające się i o niewłaściwym formacie
Możesz sprecyzować które ?

AL

Cytat: apohawk w 14 Styczeń 2012, 11:06
Tragicznie się tą galerię przegląda. Jak idzie się do następnego zdjęcia, to potem część się powtarza, część pomija. Nie wiadomo, czy widziało się wszystkie, czy nie. Chodzi mi o ten widok: http://www.boincatpoland.org/smf/media/?sa=item;in=86
Miałem podobny problem. Nie da się tego ustawić tak, żeby przewijało się po kolei - bez względu na oceny?
BTW.
Gotowe.

Pigu

Cytat: GRID w 16 Styczeń 2012, 22:58
Cytat: pawg w 16 Styczeń 2012, 22:25
+Kasujemy losowe zdjęcia
Możesz sprecyzować które. :) Mam zamiar pokasować te z najmiejszym rankingiem. Chociaż np jeden avatar który ma niski ranking, komuś się spodobał i z niego kożysta.

nie chodziło o dział "losowe"?

GRID

Cytat: AL w 17 Styczeń 2012, 01:19
Cytat: apohawk w 14 Styczeń 2012, 11:06
Tragicznie się tą galerię przegląda. Jak idzie się do następnego zdjęcia, to potem część się powtarza, część pomija. Nie wiadomo, czy widziało się wszystkie, czy nie. Chodzi mi o ten widok: http://www.boincatpoland.org/smf/media/?sa=item;in=86
Miałem podobny problem. Nie da się tego ustawić tak, żeby przewijało się po kolei - bez względu na oceny?
BTW.
Gotowe.
Da się ale  :) po co ? Mogę przestawić aby segregowało numercznie albo alfabetycznie ale później i tak chciałbym wrócić do segregowania według jakości,