Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

eRepublik - ePolska w potrzebie

Zaczęty przez ansuz, 11 Sierpień 2009, 19:21

michaou

#400
to i ja sie dolacze, chcetnie pogram w cos co nie wymaga siedzenia 22 godziny na dobe i pilnowania, widze ze dobrze sie tam bawicie, nie slyszlaem jeszcze to erepublik, i chetnie sprobuje takiego klikacza. Jakies rady dla mnie na start? Jestem kompletnie zielony

Bober

To mi się podoba: http://www2.erepublik.com/en/article/bunny-vs-germany-pl-en-cro-ro--977776/1/20

Może zacznie się coś ciekawego dziać.  :attack:

@michaou: na początku spokojnie dochodzisz sobie do 6 poziomu klikając tylko work+train. Pilnuj tylko, żeby wellness nie spadł poniżej 40. Od 6 poziomu będziesz mógł walczyć, czyli wchodzisz do gry. Są też poradniki dla początkujących, ale nie mam linka pod ręką (pls help).

lolek

@michaou a jeżeli wpadniesz w jakieś finansowe problemy to daj znać

@bober oby coś z tego wyszło

Bober

Właśnie. W sumie to wszedłem do gry bo ePolska miała być w potrzebie. Tymczasem nic się nie dzieje. Miała być heroiczna walka w obronie niepodległości a jest jakieś nudne klikanie  :wth:

emik

Cytat: Bober w 11 Październik 2009, 17:08
Są też poradniki dla początkujących, ale nie mam linka pod ręką (pls help).


http://www2.erepublik.com/en/article/dla-nowozarejestrowanych-vote-1-974614


ksysju

Witam

Kto może niech się wstrzyma z walką do wieczora,  Serbia ma zamiar zaatakować Chorwację.
Ostatnio jest "moda" na otwieranie kilku frontów na raz, może być ciekawie.

ksysju

Bober

http://www.erepublik.com/en/article/-wa-ne-wielka-reforma-wojska-polskiego--1011836/1/20

Kusząca propozycja...

Machloj

bardzo kusząca :) przenosimy się? szybciej rang nie nabijemy, a po nabiciu FMów można z powrotem wrócić do naszego wspólnego oddziału :)

Bober

Jestem za. Poza tym nie będzie tu problemy, żeby się zwolnić i polecieć gdzieś walczyć.

Panowie - dziękuję Wam za kawał dobrej roboty w prowadzeniu firm ale ojczyzna wzywa!

:attack:

Troll81

uch.... frontów chyba ze 4 w chorwacji.......

ksysju

Hi

Da się nazwę konta zmienić w erep ?

Szukam i nie widzę...........

ksysju

ksysju

#411
Hi

Machloj
Boberro

Więcej nie widzę

No to gratulujemy awansu  
ksysju

kempler

Trzeba bronić Słowację !!!  :attack:
Ja już powalczyłem 1xq3, 3xq2 i 1xq1. Jak ktoś nie ma na broń to 2xq1 mogę oddać.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

szuu

Walczyć walczyć złota nie żałować.

Ja zawołałem dziewczyny na odsiecz http://bi.gazeta.pl/im/8/6652/z6652858G.jpg

:attack:
BoincatPoland :

eRepublik:        


Rejestracja z tego linka powoduje ze ePolska w eRepublica staje sie silniejsza !  http://www.erepublik.com/en/referrer/szuuPL Dzieki !!!

ksysju

Hi

Na nowy dzień to bym się na razie wstrzymał z walką. Central Slovakia obecnie na plus 100k, jak tak dalej pójdzie to może coś jeszcze będzie można obronić.
ksysju

Troll81

dziewczyny śliczne :D

A na rozkazy poczekam :D bo central ma teraz mur pod niebiosa :D

Usa się przed rosją obronią....
Western slowakia na minusie potężnym
Eastern i Bratislawa też na minusie......

Nuriel

Już nie taki pod niebiosa. Godzinę temu było 114k, teraz marne 52k.

Jednakowoż z walką się wstrzymam do ostatnich minut bitwy, wszystko się może zdarzyć. Cholerne Madziary pewnie miały cynk wczoraj od rana, że będzie wojna i jak doszło co do czego, w ePolsce każdy prawie już walczył w treningówce. Dzisiaj szanse będą wyrównane.

--EDIT--

Już są w Border Area :/

RAD-Poland

wygląda to nieciekawie

w tej bitwie wystarczą 2 lub 3 tanki by zmienić wynik bitwy, idę budować mur pozostałe regiony i tak prawdopodobnie padną

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

ksysju

Hi


W sumie tylko w Central są budynki do stracenia, więc ten region jest najważniejszy.

Dzięki za broń, z taką to jeszcze nie walczyłem.
ksysju

Waldek1989

@RAD-Poland
Dzięki za klamki i gifty, zawalczone  :attack:

Nuriel

#420
No, 30 minut do końca. W Central Slovakia zbiliśmy w 2 minuty z -155k na -132k. Jest nadzieja? Widzę po avatarach coraz więcej zorganizowanych grup bojowych. Z polskich przewinęła mi się PPA, ale króciutko. Może falstart.

26 minut do końca. Pojawiło się RCA, ale nikt chyba nie wbił więcej, niż 100 dmg naraz. -129k do zbicia

21 minuty do końca. Przyjechali gracze z US Mobile Infantry i United States Army :D. Ale tylko po jednym :/. Madziary rzuciły się kupą. -196k do zbicia. Chyba już po eSłowacji

19 minut do końca. Pojawiło się nowe, zreformowane Wojsko Polskie :D. Niestety, do zbicia pozostało -205k

Idę wbić swoje marne 200dmg ;(

14 minut. 199dmg wbite :D. Spełniłem obowiązek wobec sąsiadów, ale widzę, że nadal 195k na minusie. Ostatnia nadzieja w naprawdę grubych tankach. W Manitobie podobno udało się zjechać mur na 400k, ale taką akcję to można chyba tylko raz do roku zmontować. Strach pomyśleć, jakie to były koszty.

12 minut. -193k

10 minut. -206k

9 minut. Wpadły zające. -203k

8 minut. -190k

7 minut. -181k

6 minut. -179k

5 minut. Przyjechali GROMowcy. -174k

4 minuty. POG. -146k

3 minuty. -132k

2 minuty. Adrew6w6 wbił sam chyba z 1k dmg. -100k

1 minuta. -81k

30 sekund. -82k

czas minął, przewijają się ostatnie avki. DeJoT, anglov z tych ciekawszych.

JESTEŚMY 66 na PLUSIE!!!111

RAD-Poland

a mnie żal jak widzę ataki gołymi rękoma, gdy broń Q1 za 3,7 w markecie dałoby 3 razy większy dmg  :(

nie wiem kto tam siedzi w MON'ie ale powinien się poddać do dymisji

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

TJM

Jak to jest, że czas minął a bitwa dalej się toczy ?

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Nuriel

Straciliśmy eSłowację ;(.

--EDIT--

Poland attacked Eastern Slovakia, Hungary
15 minutes ago

%) %) %)

RAD-Poland

#424
mam nadzieję, że to przemyślana decyzja i zostało przygotowane odpowiednie zaplecze

z naszej strony niektórzy też nie dali z siebie wszystkiego (pozostali z bronią i well 90+) w bitwie o Słowację i wykażą się w tej bitwie (być może były przecieki, taka strategia, ale to nie na moją głowę  :-[ )




   
WCG:
PG:         YOYO:

     

TJM

Widziałem przed chwilą jak z marketu znikło kilka tysięcy gunów q1, czyżby polska armia się zbroiła ?  %)

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Troll81

szykuje się chyba mały res war w słowacji..... oj niedługo tam hunowie posiedzą........

RAD-Poland

#427
powstanie na Słowacji

jeśli ktoś z B@P potrzebuje broni pisać na PW (http://www.erepublik.com/en/organization/2113027) ile może oddać uderzeń w tej bitwie, tyle też otrzyma broni Q1 (lepsza taka broń niż walczyć gołymi rękoma) może trochę kasy "wyskrobię" na gifty lub lepszą broń

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

ksysju

Hi

Na razie to tam prawie nikt nie bije, blokada, albo zmyłka.

Proponuję   czekać do końca, może się coś wyjaśni
ksysju

RAD-Poland

nie wiem o co chodzi, ale godzinę temu nie było ani sztuki broni Q3,Q4,Q5 - ktoś się zbroi, tylko do końca zostały 2 godziny, a mur 350kilo stoi

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Troll81

mur wysoki.. bić hunów........

TJM

Jeśli rozwinie się to w jakiś ciekawy sposób, to wbiję dziś powalczyć jeszcze raz - raz już walczyłem, ale zawsze mogę jeszcze zbić welnessa do 3x i wklepać kilkaset dmg wspólnie ze znajomymi, najwyżej jutro nie będę walczył.
Jeśli jednak nie będzie szans, to raczej szkoda wellnes nadwyrężać %-)


W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

emik

ja również czekam i jeśli wszystko będzie na dobrej drodze to zawalczę jeszcze raz klameczkami


ksysju

ksysju

RAD-Poland

rozumiem że Eastern Slovakia to bitwa treningowa tylko po co to powstanie, ten sam teren i czas, ktoś ma za dużo kasy
http://www.erepublik.com/en/battles/show/7872
http://www.erepublik.com/en/battles/show/7871
3 minuty różnicy

Cytat: ksysju w 07 Listopad 2009, 18:56
Hi

He,  WP ma bić na Alasce.



czy to informacje z kanału rządowego ?
może bym się podłączył i wiedział o co chodzi na przyszłość

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

ksysju

Hi

Nie tyle treningówka co blokada wroga na obcej ziemi..

Zresztą Węgrzy deklarują, że "oni się tylko bronili"  ;), i na Polskę napadać nie zamierzają.
ksysju

Gargul

Niestety, wychodzi totalna dezorganizacja w ePolsce i EDENie. Faktycznie, wygląda na to, że bić będą tak naprawdę na Alasce. Walka o wschodnia słowacje sie zakończyła. Nikt właściwie nie tankował. Na końci trochę POG powalczyło, ale widać było, że z q1 w łapie. Niestety, rozkazy dla polski były jasne - bić na Słowacji. Rozumiem, niech szara masa ich przyblokuje. Szkoda tylko, że wykorzystany został zapał ludzi, po wczorajszej bitce. Wiele osób bez sensu nakupowało broni, spodziewajac się poważnej walki. Na IRCu nie jeden pytał - dlaczego nie bijemy. Zobaczymy, co PI teraz zrobi.

Tak, jeden z Węgierskich ministrów napisał arta. Można łatwo go streścić: Zaatakowaliśmy słowację, bo bronilismy się przed agresja EDENu.  |-?

Nuriel

To Słowacja jest w EDENie |-??

kempler

Ale MON daje ciała. Zamieszanie straszne.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

ksysju

Hi

Najnowsze info to takie, że kto może niech czeka do jutra rana, o około 6:00 naszego czasu będzie coś nowego do walki.

Prawda taka że sami 1:1 szans nie mamy. Albo nam ktoś wreszcie pomoże, albo się kiedyś trafi, że na 3-4 bitwy Węgrów, na tej naszej będzie ich mniej :-)
ksysju