Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

eRepublik - ePolska w potrzebie

Zaczęty przez ansuz, 11 Sierpień 2009, 19:21

Bober


Troll81

to ja powalczę dopiero z rana.....

michaou

ja z checia bym sie przylaczyl do walk i walczyl jak trzeba ale 1 szt broni q1 jest drozsza niz moje dzienne zarobki...
wiec...

XP

RAD-Poland

#443
może i by się znalazła jakaś broń po porannym sprzątaniu, ale przydał by się adres wysyłkowy ;)

nie znalazłem gracza o niku michaou
a tak w ogóle to na eRep widzę od kilku minut tylko kurczaka
i wszystko jasne

CytatMaintenance. We'll be back soon.
There are just a few things we have to check from time to time to make your experience in eRepublik more pleasant.

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

sciagacz


ksysju

Hi

Czy komuś jeszcze dziś po zmianie dnia nie podniósł się wellness?  Była od około 9:00 chyba z 1,5h przerwy na kurczaka i potem   wellness bez zmian od wczoraj :-(
ksysju

Mchl

Wczoraj miałem 100 dzisiaj też mam 100, więc się nie podniósł :P

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81


RAD-Poland

 ;D

z okazji 2 urodzin eRepublik niestety nikomu weelnness się nie podniósł,
komu mogłem to po kilka giftów wysłałem, jak ktoś z naszych chciałby jeszcze, to ~300 giftów mam w zapasie, nazbierało się ;)
pisać na pw Fundusz eR & BOINCatPoland




   
WCG:
PG:         YOYO:

     

lolek


ksysju

Hi

Za gify dziękuje , przez chwile myślałem, że to erep z okazji urodzin, a to Fundusz er :-)

Troll: ma być trening z wieczora. 
ksysju

AiDec

Cytat: ksysju w 20 Listopad 2009, 14:57
Hi

Czy komuś jeszcze dziś po zmianie dnia nie podniósł się wellness?  Była od około 9:00 chyba z 1,5h przerwy na kurczaka i potem   wellness bez zmian od wczoraj :-(

Mi rowniez sie nie podniosl.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Machloj

pisali o tym w insiderze - mieli jakiś problem, ale naprawili (podobno)

Aegis Maelstrom

U mnie też well nie urósł, ech. :/

Za to przed chwilą po 12-godzinnej, nocnej bitwie odbiliśmy wschodnią Słowację! Powalczyłem w nocy, aż kupiłem na rynku klamki, w sumie poszło dziesięć.  %) Ale wygraliśmy.  8)

Ciekawe co będzie z marszem Hunów na Austrię. Z powstań w Bratysławie jest chwilowo w podziemiach, zachodnia Słowacja ma mały dodatni mur.

A, podobno piss się rozpadł. Tak czy inaczej np. niejaki Euphonix się wkurzył i broni Austrii. :)

----

BTW. Ta gra jest tak płaska a czasożerna, że gdyby nie Wy, już dawno bym sobie ją odpuścił. :)

P.S. Domek Q5 mógłbym kupić... :)

lolek

z domkiem to do RADa na PW (naprawdę korzystne ceny), a co do gry, gram tylko dla tego ze team się zaangażował

RAD-Poland

#455
CytatWęgrzy poddali Eastern Slovakia. Mur przed zakończeniem bitwy wynosił -322k! GRATULACJE!

Kolejna bitwa, tym razem treningówka, będzie dostępna wieczorem, najpóźniej ok. godz. 21:00

warto było wczoraj czekać  ;)

@Aegis Maelstrom - info o domku masz na PW

Gram bo Team gra -  jako postać osiągnąłem w grze chyba wszystko co było w moim zasięgu, na politykę nie mam ochoty, część gospodarcza gry jest bardzo uboga większa rozbudowa, to nie rozwój tylko kopiowanie już opracowanych strategi (nuda i wymaga znowu poświęcenia czasu), jedynie co z biegiem czasu to nasza siła bojowa może mieć większe znaczenie w potyczkach, oby zmienili coś co wzbudzi zainteresowanie




   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Gargul

Tez oczekuję zapowiadanych zmian. Gra jest nudna. Do osiagnięcia mam jeszcze dużo, ale z czasem gorzej (a to wymaga zaangażowania). Jak by co , zawsze można sie zmienić w 2-klika. Powrócić do aktywnej gry po paru miesiacach. Z siłą 15...  :D

BTW, dzięki RAD za bronie i gifty :)

TJM

Z tym, że gra jest płaska mogę się zgodzić. Ale czasu na pewno dużo nie zabiera.
Jestem właścicielem firmy (niedługo pewnie dwóch) i do tego mam jeszcze 4 znajomych. 'Granie' zajmuje mi 5-10 minut dziennie zależy jak szybko net hula. Czasami jak nie mam nic lepszego do roboty albo czekam na zakończenie jakiejś dłuższej operacji na PC pobawię się trochę na MM z nudów i tyle.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

AiDec

Ja dokladnie tak jak TJM. 3 firmy q4, kilkoro znajomych - 15min dziennie. Na wiecej najzwyczajniej nie mam czasu.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Bober

W sumie też się zgadzam. Możemy chociaż wprowadzić oddział B@P w życie - skoordynowane ataki w wybranych bitwach. Jakiś dodatkowy element będzie. Co wy na to?

RAD-Poland

@Bober - ofertę masz na PW eRep      EDIT: niestety tak nisko przez brak High regionu

ciekawiej byłoby, tylko przydałaby się osoba która ma  dostęp do informacji(decyzji) eMON, do swojego mielibyśmy większe zaufanie
albo pojęcie strategiczne w tej grze

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Voice1980

Dla mnie też gra stała się już nudna. Poczekam jednak do marszałka, może to otworzy jakieś emocje.. Zresztą fajnie by było zobaczyć nasz oddział w jakiejś zorganizowanej akcji   :D :attack:

Bober

Cytat: RAD-Poland w 21 Listopad 2009, 21:03
@Bober - ofertę masz na PW eRep      EDIT: niestety tak nisko przez brak High regionu

ciekawiej byłoby, tylko przydałaby się osoba która ma  dostęp do informacji(decyzji) eMON, do swojego mielibyśmy większe zaufanie
albo pojęcie strategiczne w tej grze
Ale jakie decyzje, które nie są znane publicznie, masz na myśli? Generalnie decyzje co do kolejnych bitew zapadają na poziomie EDEN i WP nie jest powiadamiane z wyprzedzeniem, a wręcz w ostatniej chwili przed atakiem - ale to już problem żołnierzy - reszta ma całe 24 godziny na walkę :P
W każdym razie wygląda to tak, że sam MON np. o 16 nie wie czy i jakie bitwy będą wieczorem :P

Machloj

ja jestem za :) tylko musielibyśmy ujednolicić avki - bo w tej chwili w cały świat je mamy ;)

Bober

Bo mnie np. podoba się ten pierwszy avek, a nowego za chiny bym nie wziął  XP

Ale możemy atakować wspólnie z WP - będziemy im się wtryniać w ataki i reklamować B@P :P
Ja będę kretem i przekazywał rozkazy XD

RAD-Poland

ja też lubię swojego "zielonego" Tytana niektórzy myślą że to Ziemia, ale w eRep mogę zmienić na coś co nie będzie odbiegało od reszty oddziału   :ph34r:

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

kempler

Dostępna jest bitwa treningowa.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

AiDec

Moze kilkoro z Was zainteresuje arcik Husarii i ew. pierwszych kilkanascie komentow.

http://www.erepublik.com/en/article/o-wiadczenie-w-sprawie-powsta--1048732/1/20



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81


Voice1980

Racja. Brawo Husaria!  :attack:
Pierwsza zawodowa formacja wojskowa, w jakiej byłem. Niestety z braku czasu i wymogów aktywności na ircu, musiałem się wypisać..pozdrawiam VI chorągiew  :D

Troll81

#470
http://www.youtube.com/watch?v=eAVVWlUywO0&feature=related

filmik poglądowy :D

kempler

Nie no, denerwuje mnie ten MON. Wchodzę wieczorem na erepa i żadnych rozkazów, nic. Zawalczyłem w dostępnej wojnie UK - USA a Ci mi teraz piszą żeby wstrzymać ogień i czekać na rozkazy. Żadnego info czy będzie jakaś treningówka, nic  ;) Ja wiem że sytuacja jest dynamiczna ale powinni nas bardziej informować.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

ksysju

#472
Hi

Trza się pytać  ;D,    

Ma być atak na Chorwację,  kto może niech się wstrzyma z walką.
Ja tam zawsze czekam co tam dostanie WP. :-)

Edit:

Najnowsze wieści, to ataku na Chorwację raczej dziś ma nie być, ale kto może niech czeka z walką.
Ja tam  wstaje przed 9:00 :-)  wiec mogę zawalczyć jutro z rana.
ksysju

kempler

No ja też przeważnie trzymam się rozkazów. Ale na necie jestem dopiero wieczorem a tu cisza. Pytać się nie mam kiedy :/ Zawalczę jutro jeszcze raz.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

TJM

Ja trochę poczekam, ale i tak wbiję walczyć jeszcze dziś. Tak czy siak jutro po 9-tej i tak da radę wrogów naklepać %)

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Troll81

#475
http://img502.imageshack.us/img502/8910/sojuszc.jpg

Bober


ksysju

Hi

Po dwóch dniach oczekiwania tanków Węgier i innych w Serbi dziś rano około 7:40  uderzyli na Chorwację.

Ale My tez czekali, i na razie chyba źle nie jest :-)

ksysju

Troll81

To gdzie dziś bić????

bo bitew do wyboru sporo

brazylia - peru
indonezja - malezja
UK - USA
turcje - grecja
finlandia - łotwa
chorwacja - serbia
wegry - chorwacja
słowenia - chorwacja
rosja - finlandia

finlandia i chorwacja pod ostrym atakiem

ksysju

Hi

Chorwacja jest celem, cała reszta to zmyłki na obniżenie DMG.

Czyli bronimy Chorwację.
ksysju