Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

eRepublik - ePolska w potrzebie

Zaczęty przez ansuz, 11 Sierpień 2009, 19:21

ksysju

Hi

Się wczoraj przeleciałem do Peru pomóc w "wyzwalaniu".  Słyszałem, że się da,  ale widzieć jak mur z +200k spada do -130k w 15 minut to się lekko zdziwiłem :-).
Prócz nas Polaków, po naszej stronie widać też było Chorwatów i Rumunów. 

 
ksysju

AiDec

#481
No, dorwali mnie w koncu :). Po wielu miesiacach i zarobieniu setek goldow, zostalem zbanowany wraz ze znajomymi. Zatem jest nowy bojownik o sprawe - AiDecc  %).


Wszystkie wazne orgi pozostaly, wiec kasa nie przepadla :). Tym razem ide w construction.





Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

TJM

O cholera, to niedobrze, bo sam też mam dużo znajomych %)


W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Troll81


AiDec

Na wojnie nie ma moralnosci. Rob co musi byc zrobione i walcz aby zwyciezyc :).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Voice1980

Ajajaj niedobrze... jeszcze wczoraj podziwiałem twoje staty ;)

Zrobiłeś coś wyjątkowo rażącego, czy analizowali ciebie przez dłuższy czas?

Potrzebujesz jakiegoś wsparcia?

ksysju

Hi

No właśnie na co w sumie patrzą w takich sprawach. Rozumiem to samo ip i kilka  postaci wysyła w wszystko  jednemu , który idzie szybko w górę.

Ale jak są różne ip, ewentualny kontakt tylko przez orga  i wszyscy ładnie rosną ?   ::)
ksysju

AiDec

Wsparcia nie trzeba - dziekuje :), mam uciulane troche golda... ;)

Nic razacego nie zrobilem, poza graniem 6-cioma multikontami przez kilka miesiecy :P

Nie wiem na co zwracaja uwage - IP byly zawsze rozne.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Voice1980

nieźle, 6 multi.... masz sporo czasu? :D

AiDec

#489
Jeden znajomy = 15-20 sec dziennie. Same siedmiokliki, pracujace w moich firmach... Nic z nimi do roboty nie bylo :).


Ale jeszcze nic straconego :). Zlozylem apelacje, w ktorej zawarlem pewna propozycje... Niestety nie byla to propozycja `nie do odrzucenia` ;), ale moze cos z tego wyjdzie.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

TJM

A używałeś różnych przeglądarek i usunąłeś ID kompa z user-agentów ? IE i większość klonów FF samym useragentem potrafią jednoznacznie identyfikować dany PC.
Gdybym ja jechał na wiele kont, każde byłoby na osobnej przeglądarce. Znalezienie 10-ciu dodatkowych przeglądarek pod windę nie jest takie trudne %-)

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Troll81

postawienie 10 maszyn wirtualnych też nie :D

lolek

Mój znajomy Owner chce oddać nam swoją partię, bo jemu się znudziło. Chce ktoś się nią zająć ?  (Masoneria )

Szopler

To ten co oszukiwał w wyborach prezydenckich ? ;)

lolek

nie interesuje się za mocno polityką, ale chyba tak  ;)

Mchl

No nieźle. Partia z takim PRem to coś w sam raz dla nas :D

Można partii zmienić nazwę? Jak tak, to możemy wziąć :P

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

AiDec

Cytat: TJM w 06 Grudzień 2009, 00:49
A używałeś różnych przeglądarek i usunąłeś ID kompa z user-agentów ? IE i większość klonów FF samym useragentem potrafią jednoznacznie identyfikować dany PC.
Gdybym ja jechał na wiele kont, każde byłoby na osobnej przeglądarce. Znalezienie 10-ciu dodatkowych przeglądarek pod windę nie jest takie trudne %-)

Ba, nawet z roznych kompow to bylo :). W koncu mam ich troche w domu i pracy ;)



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

lolek

Cytat: Mchl w 07 Grudzień 2009, 00:05
Można partii zmienić nazwę? Jak tak, to możemy wziąć :P

można, inaczej nawet bym tego nie proponował

Troll81


lolek

więc co mam mu powiedzieć, jest ktoś chętny tym pokierować ?

Gargul

Widać, że nie jesteś zorientowany w ePolityce ;)

Jak chcesz, to przejmij. Ale to jest bagno. Owner\Uner, to polityczny awanturnik i wyrzutek społeczny. Przy nim, to nawet Mixilander prezentuje klasę :P. Poza tym, małe partie natychmiast są przejmowane, na zasadzie pTO.


lolek

w erepa klikam kilka razy dziennie i to wszystko  :) Więc papa partio  XP


Mchl

W ramach kolonizacji nowego protektoratu zakładamy zespół BOINC@Peru  :ph34r:

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

ksysju

ksysju

Gargul

Każdy chyba już czytał insidera. Z ostateczną oceną, czekał bym jednak, do pełnej prezentacji nowej wersji gry. Może sie okazać, że siła mocno straci na znaczeniu. Być może, zostaną rozbudowane inne moduły i walka przestanie być kwintesencją gry. Może...

I jak ja mam zapraszać do gry znajomych?! "Słuchaj, gra jest niby darmowa. Ale jak nie ruszysz swojej karty kredytowej, to błyskawicznie w tyle zostaniesz."

TJM

Jeśli zmiany które wprowadzą będą miały jakieś bardzo negatywne skutki (np. gracz który nie płaci będzie zerem) dam sobie na luz, nie mam zamiaru grosza wydawać na tę grę, a bycie na dnie łańcucha pokarmowego to żaden rarytas.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

AiDec

Te zmiany byly spodziewane. Spodziewalem sie ich od dawna. I szczerze powiedziawszy mi one pasuja.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Machloj

musieli coś zmienić, bo inaczej nikt nowy za pół roku by do gry nie doszedł, bo i po co jak nie miałby żadnych szans na jakąś sensowną siłę :)

sesef

Widzę, że captcha wyleciała bo mi się dzisiaj nie pokazała.

TJM

Nie wyleciała chyba, pokazuje się losowo. Tak mi przynajmniej powiedział jeden znajomy.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

emik

captcha będzie się pokazywała tylko raz na jakiś czas


ksysju

Hi

Zapasy robić :-)

http://www.erepublik.com/en/Poland/law/20804

ksysju

Bober

Właśnie robią BB na wykopie. Jak ktoś ma konto wykopujcie  - http://www.wykop.pl/link/272334/niby-wirtualna-a-tak-rzeczywista

emik



RAD-Poland

słabo zredagowane jeśli w ogóle można tak powiedzieć  :(

ceny broni idą w górę Q3 +10%  Q4 +20%, Q5 +10% za chwilę +20%

dzisiaj fundusz wysłał 27 broni Q5 i kilka Q4 (zakładam że trafiły do magazynów właśnie na tę okazję) :)
zapasy q5 zrobione 19szt na jutro przy cenie 35-36zł/szt   (jak dobrze będzie to wysyłka taka jak dzisiaj ok 18-tej)

ludzie robią straszne błędy na naszym MM, ale nic nie idzie skupić boty wszystko przejmują
chyba podświadomie zrobiłem zapasy ale nie do końca 30 golda przeznaczyłem na rozwój Peru  :-\
i wojna w dzień roboczy, trochę mi nie pasuje ale może taka taktyka, a może dla większości lepiej


   
WCG:
PG:         YOYO:

     

RAD-Poland

wykop - zakop, nowe informacje i nowy wykop

http://www.erepublik.com/en/article/par-s-w-w-sprawie-wykopu--1086490/1/20

http://www.wykop.pl/link/272383/bron-w-dlon-i-na-niemca

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Troll81

Właśnie taki filmik promocyjny przydałby się naszemu zespołowi....

sesef

Na Berlin!!!!!

http://www.erepublik.com/en/battles/show/8216

Aegis Maelstrom

Na Berlin i Pomorze pojechaliśmy z wiernym towarzyszem Pe-Iksem. :)

Sporo oszczędności poszło na klameczki (cena już zdążyła skoczyć), wypłaciłem też klamki przechowywane w orgu. Przy okazji zrobił mi się HW a PX uparcie kopie w naszej kopalni swój - szkoda tylko, że przy płatnych treningach złoto jest na wagę złota. :/

Nie jestem krezusem i za 0,04 siły opłaca mi się zapłacić max 1 gold. Chyba, że ktoś ma dobry pomysł na ulokowanie 25 gold, które zabezpieczyłem w naszym orgu :) (może być i 30).

Jeśli będzie potrzeba, to po zakończeniu akcji z Niemcami PX deklaruje, że może dla dobra drużyny kopać i bronić w Peru.  :attack: