Koszulka B@P wspieram naukę - edycja II

Zaczęty przez Troll81, 06 Czerwiec 2011, 20:00

Troll81

Tu zbieramy chętnych na zapisy do nowej koszulki. Tydzień po rozesłaniu nowego newslettera zamkniemy listę chętnych i zrobimy zamówienie.

Tobas


lolek

A są inne kolory oprócz białego i czarnego np. granatowy, niebieski itp.

Jeśli tak to ja 1 może 2 wezmę  :)

ps. różowy odpada  ;)

Cyfron

a że się spytam - kto zajmuje się tym razem zbiórką?

Bo ja nie chcę zbierać kolejnej kasy, jeśli nie zamknąłem tematu poprzednich koszulek (jeśli zamkniemy, to mogę podjąć się kolejnej zbiórki).

Co do kolorków, to jeśli ma być to kupowane u tego samego kolesia, to powinny być też inne kolory, ale nie wiem, jak będzie wyglądało niebieskie logo boinc na niebieskiej koszulce  :-[

Tobas

To można zrobić białe logo na niebieskiej koszulce

tito


AL

Koszulkę białą i czarną obie w rozmiarze XL.

lolek

Nie wiem jak na niebieskiej, ale na ciemno-granatowym powinno wyglądać dobrze  :)

troll zaczął ten wątek  ;)

sknd


Cyfron

przy pierwszym zamówieniu było 15zł/sztuka + przesyłka, ale teraz nie wiem, czy ten koleś z allegro nie podniesie ceny, bo strasznie narzekał na pracochłonność tego wzoru.

GRID

można dać coś innego.
Np prosty napis Polsa nauka czeka na odkrywców i podtym BOINC
coś co będzie przyciągać spojrzenie i nastawiać na zerknięcie na www

Cyfron

no to niech ktoś walczy ze wzorami  ;D

Hani

ze 2 szt też bym prosił...  :parrrty:


aborek


Nawiedzony

to jak będzie podana konkretna cena+cena przesyłki, to się być może na czarną "L" zadeklaruje ;)

stasieks

Ja 3 czarne.

2 - XL
1 - S (dla Żony  :fright: )

I jedna biała XL.

Razem 4 sztuki.

Troll81

Spokojnie. Zbiórki nie zamkniemy do 10 lipca chyba :D do tego czasu wszyscy powinni odebrać swoje koszulki z pierwszej edycji.

uważajcie jak piszecie

Cytat4szt.
niebieskie i białe

to ile ma być niebieskich a ile białych? piszcie tak by było to zrozumiałe nie tylko dla was.

Szopler

Wstawcie tabelkę z rozmiarami bo XLka XLce nie równa (szczególnie po praniu).

gregre

co do rozmiarów to jeszcze bliżej nie określone, jak wcześniej Cyfron pisał nie wiadomo czy będziemy brali u tego samego sprzedawcy, jak na razie zbieramy dane na temat liczby i kolorów (jeśli będzie z czego wybierać)

Troll81

wstępnie wygląda to tak :

Tobas 4szt. niebieskie i białe (jaki rozmiar i ile sztuk których?)
lolek 1 może 2 (kolor i rozmiar proszę)
tito 2 x czarna (rozmiar proszę)
AL Koszulkę białą i czarną obie w rozmiarze XL.
Hani ze 2 szt też bym prosił (kolor i rozmiar proszę)
aborek 1 biała XL
stasieks80_PL czarne - 2 - XL + 1 - S + I jedna biała XL

w sumie już chyba 15 jest :D

lolek

Jak powiecie jakie są dostępne kolory to je podam: czarną i białą mam  XP

Hani

Rozmiar L. Kolory podam jak będę wiedział jakie są, ale raczej nie białe. - (czarne/granatowe/niebieskie/ zielone)
(jak będą wszystkie kolory to 4 zamawiam)


Tobas


tito


Troll81

Tobas 4szt. rozmiaru L niebieskie i białe (ile sztuk których?)
lolek 1 może 2 (kolor i rozmiar proszę)
tito 2 x czarna XL
AL Koszulkę białą i czarną obie w rozmiarze XL.
Hani ze 2 szt rozmiar L też bym prosił (kolor do uzupełnienia)
aborek 1 biała XL
stasieks80_PL czarne - 2 - XL + 1 - S + I jedna biała XL

lolek

XXL kolor granatowy i zielony (jeśli są dostępne)

Hani

widzę że po mojemu  :boing:


AL

Hmm napiszę tak - z każdego dostępnego koloru po jednej XL'ce - jak szaleć to szaleć.

Hani

Zróbcie tak żeby był różowy :)  XD


Szopler

ale taki sweetaśny :whistle:

Sebastian M. Bobrecki

A ja bym miał taką propozycję pewnego ulepszenie/zmiany żeby pod tym napisem na plecach walnąć jeszcze adres www. Bo tak sobie pomyślałem że przecież ludzie mają różne napisy na koszulkach i jakoś przynajmniej mi się nie zdarzyło żeby potem sprawdzać w necie co to jest. A jak będzie URL to może to jakoś lepiej zagra. Od takie przemyślenie.
Kocham pracę, mogę na nią patrzeć godzinami.

simonic

Dobry pomysł z tym adresem www. Tym bardziej, że coraz więcej osób korzysta z internetu w telefonach...


Troll81

Popieram. Adres www na ramionach można dać :D

Cyfron

padły propozycje dołożenia do loga na koszulce adresu strony - ktoś zajmuje się wykonaniem tego projektu? Ja niestety na pewno tego nie zrobię.
Była też propozycja zrobienia białego napisu na niebieskiej koszulce - ktoś zajmuje się tym? (bo ja -> patrz wyżej ;) )

Bo początek lipca blisko (chyba, że czekamy na otwarcie fundacji?)

gregre

stary wątek zamknięty

pasowałoby się zastanowić najpierw co konkretnie chcemy, jakieś całkiem nowe projekty? chociażby www na rękawku wspomniane wcześniej
wszystko zależy od możliwości nowego sprzedawcy, bo chyba trzeba znaleźć nowego skoro ma być dostępnych więcej kolorów...

GRID



Nie musimy męczyć sprzedawce ciężkim drukiem BOINC@Poland, może być inna czcionka, albo logo.

Jakiś prosty napis :
Wspieram rozwój nauki
BOINC
A pod tym np kciuk do góry, lub co kolwiek.

Kret zrobił fajne logo na koszulkę posadź drzewo, tym razem możemy też tak zrobić, może inne osoby będą chciały przygotować logo na koszlukę a na koniec wybierzemy najlepsze.
może zrobimy konkurs logo na koszulkę, może wymyślimy coś co będzie przy okazji przyciągać oko, reklamować BOINC.

Cyfron

ale ten sprzedawca miałe też inne kolory koszulek i chyba z tym nie było problemów. Wikesza ilość kolorów - też żadne problem.
Jedna z aukcji tego kolesia od którego było kupowane poprzednie:
http://allegro.pl/koszulka-z-wlasnym-nadrukiem-rozmiar-xl-i1638729767.html

PBT_marian_boss

Poproszę dla mnie 2 x XXL w kolorze czarnym.

krn78

Witam,
jestem nowy na forum, Boinc siedzi u mnie na komputerze od moze miesiaca, moze od dwoch.. lapie sie na koszulke? :)
Jak, ostatecznie, wyglada projekt koszulki?

GRID

Projekt II edycji Koszulki będzie się różnił od pierwszej koszulki,

Na razie jesteśmy na etapie wymyślania.  :) Czekamy na dobre pomysły. Jest na naszym forum taki pan zwany Kret, on brał już udział w konkursie na logo na koszulkę posadź drzewo, może on coś przygotuje. Na razie jest nie dysponowany. Generalnie chcemy dodać część promującą B@P - nazwę domeny, może globus.

W następnym tygodniu widzę się z Cyfronem to pogadam z nim żeby ruszyć temat.