VisualStudio 2008

Zaczęty przez krzyszp, 05 Kwiecień 2011, 12:38

krzyszp

Panowie - mam problem...

Mam oryginał VS2008 Standard, który muszę zainstalować na swoim drugim kompie, niestety, orginalna płyta nie daje się już odczytać w napędzie (takie badziewie teraz robią, bo napęd sprawdzony). Mam oczywiście licencję itd, ale potrzebuję samego obrazu ISO VisualStudio w tej wersji (czywiście nie crackowanej)...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

drWarlock

może można ściągnąć wersję trial ? (tak jak masz z office)
i po wpisaniu seriala, wersja sie sama dopasuje

http://www.microsoft.com/poland/developer/produkty/vs2008/trial.mspx

krzyszp

CytatVisual Studio 2008 Professional Edition
    Visual Studio Team System 2008 Team Suite
    Visual Studio Team System 2008 Team Foundation Server
    Visual Studio Team System 2008 Test Load Agent

Wersji Standard nie ma...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

TJM

Jak zalogujesz się na strony MSa, nie ma tam przypadkiem jakiejś opcji weryfikacji licencji i zassania odpowiedniego online installera ?
Mam licencję na VS2005 na zasadach podobnych do edu, zassanie polega właśnie na tym, że loguję się do jakiegoś systemu (sory nie podam szczegółów, robiłem to 3 razy i zawsze zaczynam od błądzenia na stronach MS), tam wyskakuje mi info o tym jaką licencję posiadam i opcja zassania instalatora.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

krzyziu

A MS nie przyśle Ci po prostu kopii po kontakcie telefonicznym i potwierdzeniu autentyczności licencji ?


Tomasz R. Gwiazda

za tydzien wracam do pracy po chorobowym, to moge Ci Krzysztofie zassac ISO
Mam dostep do MSDN dla developerow

Agbar

Cytat: krzyziu w 05 Kwiecień 2011, 13:31
A MS nie przyśle Ci po prostu kopii po kontakcie telefonicznym i potwierdzeniu autentyczności licencji ?
MS bardzo chętnie wyśle w cenie nośnika. Ostatnio ok. 15 euro. %)

krzyszp

Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 05 Kwiecień 2011, 14:10
za tydzien wracam do pracy po chorobowym, to moge Ci Krzysztofie zassac ISO
Mam dostep do MSDN dla developerow

Będę bardzo wdzięczny, jak będziesz miał, to daj znać, podam Ci namiar na ftp.

Kontakty z MS działają mi na nerwy, zwłaszcza jak tutaj jestem zmuszony dzwonić na numery do USA, bo windowsa u klienta trzeba n-ty raz przeinstalować... Zawsze gadam z robotem, a jak potrzeba jakiegoś technika złapać, to trwa to pół godziny, albo i lepiej...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka