Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

Tattoo

Zaczęty przez deway, 06 Czerwiec 2009, 20:06

deway

hello, 13-14 czerwca w Krakowie organizowany jest Tattoofest (Festiwal Tatuażu) ;D a na nich tatuaże, piercing, suspension, skaryfikacja itp. itd. ;)

jade za tydzień, może wróce z tatuażem (na razie nie mam), będzie ciekawie:
http://www.tattoofest.pl/tf/index.php?static=198
Tattoo Battle, Bobo's Loco Carneval będzie ostro, na razie widywałem tylko takie rzeczy na filmach ;D Jade z ciekawości, no i przez to, że zawsze ceniłem prace różnych artystów, nie ważne czy na ciele czy nie.

Czy ktoś z forumowiczów ma tatuaż, a może jakąś modyfikacje ciała lub doświadczył suspension? Chwalić się ;D jeśli ktoś ma fotki.
"Szaleństwo: robić wciąż to samo, a oczekiwać różnych rezultatów" Albert Einstein

Pigu

ja obdzierganie wciąż odkładam na potem XP

emik

ja również jakoś nie mogę się wybrać do studia, a planuję coś zrobić w tym stylu:



Troll81

tatuaż śliczny :D ale na razie wystarczają mi ślady pazurków na plecach  %)

emik

ślady pazurków na plecach są mrrrrrrrau (sam takie posiadam) XD


deway

#5
Cytat: emik w 06 Czerwiec 2009, 23:01
ja również jakoś nie mogę się wybrać do studia, a planuję coś zrobić w tym stylu:
Mi podobają sie własnie tego typu tatuaże, a mianowicie te w których jest "głębia", przeźroczystość, trówymiarowość:









Chociaż ja obecnie dalej nie mam tego jednego jedynego wzoru który chciałbym wrzucić na swoje ciało ;) tym bardziej że nie moge sobie pozwolić na tatuaż w miejscach widocznych, bo pracuje z klientami i troche to dziwnie wygladałoby, koszula, krawat i "dziara" na całą ręke, klient nie potrafiłby się skupić ;D
"Szaleństwo: robić wciąż to samo, a oczekiwać różnych rezultatów" Albert Einstein

PBT_marian_boss

Cytat: deway w 09 Czerwiec 2009, 10:32
Cytat: emik w 06 Czerwiec 2009, 23:01
ja również jakoś nie mogę się wybrać do studia, a planuję coś zrobić w tym stylu:
Mi podobają sie własnie tego typu tatuaże, a mianowicie te w których jest "głębia", przeźroczystość, trówymiarowość:
Chociaż ja obecnie dalej nie mam tego jednego jedynego wzoru który chciałbym wrzucić na swoje ciało ;) tym bardziej że nie moge sobie pozwolić na tatuaż w miejscach widocznych, bo pracuje z klientami i troche to dziwnie wygladałoby, koszula, krawat i "dziara" na całą ręke, klient nie potrafiłby się skupić ;D
Masz racje ale coraz bardziej się to zmienia, ostatnio przyjechał do nas szpec w M$. Koleś przypakowany na maksa jak jakiś dres, i cała lewa łapa aż niebieska. Z kumplem myśleliśmy że przyszedł nas skroić :D. Ale okazało się, że koleś posiada zajebistą wiedzę ze swojego tematu i pomógł w rozwiązaniu problemu.

legis

fajne te fotki
mam małe pytanko czy w polsce jest jakies studio wykonujące skaryfikacje koagulatorem
jeśli wiecie o takim studio bardzo prosze o pomoc
thx

deway

#8
Off-topic
Cytat: legis w 09 Czerwiec 2009, 20:44
fajne te fotki
mam małe pytanko czy w polsce jest jakies studio wykonujące skaryfikacje koagulatorem
jeśli wiecie o takim studio bardzo prosze o pomoc
thx
Polecam zapytać (jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś) na forum:
forum.bodymodifications.pl/hyde-park/gdzie-i-jak/25/ <- znalezione przez google
albo podpytać na festiwalu w weekend w Krakowie lub we wrześniu w Warszawie

Małe info czym jest skaryfikacja:
CytatSkaryfikacja była niegdyś typowa dla pierwotnych grup etnicznych, obecnie stała się popularna również w cywilizowanym świecie, obok artystycznego tatuażu i piercingu. Skaryfikacje wykonuje się między innymi poprzez wypalanie, odmrażanie a także wycinanie i usuwanie skóry.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Skaryfikacja_(modyfikacja_ciała)

Cytatsikn removal - usuwanie warstwy skory za pomoca skalpela
cutting- nacinanie skory za pomoca skalpela
branding- przypalanie skory. dzieli sie na dwa sposoby:
1. nowoczesny przy uzyciu koagulatora
2. znany ludzkosci od wieków do ktorego wykorzystuje sie rozgrzane blaszki
chemical- przypalanie skory przy uzyciu kwasu, badz innych zracych. istnieje tez metoda poprzez zamrazanie naskorka ale konkretniej sie w to nie zglebialem
abrasive- wycieranie naskorka przy uzyciu roznych metod
tattoo gun- przy uzyciu maszynki do tatuazu (bez uzycia barwnika)
http://forum.bodymodifications.pl/hyde-park/gdzie-i-jak
"Szaleństwo: robić wciąż to samo, a oczekiwać różnych rezultatów" Albert Einstein

legis


deway

Tattoofest, to naprawdę dobry festiwal. Kolega zadał mi nawet pytanie: "Czy po wejściu tutaj czułeś się jak w domu?", bo taka była atmosfera. Na festiwalu były także zagraniczne studia tatuażu i co mnie najbardziej zaskoczyło to to, że te były tam też osoby które wykonały te tatuaże, które są powyżej w postach ;D Naprawdę, raj dla oka. Jak szliśmy po zakończeniu pierwszgo dnia po rynku w Krakowie, to ludzie wydawali się jacyś tacy niepełni, niewytatuowani ;)

Poniżej małe zestawienie fotek, jeśli wrzucę na youtube'a filmiki to podam także linki do filmów.

"Szaleństwo: robić wciąż to samo, a oczekiwać różnych rezultatów" Albert Einstein