Proces engine_r2.exe

Zaczęty przez kempler, 13 Styczeń 2007, 16:12

kempler

mam pytanie czy przy odpalaniu Boinc Manger pojawia wam się taki proces ? Właśnie zauważyłem że pojawi mi się takie coś. Szukałem na necie i dotarłem na jakieśwaidomości na forum chess960. Fakt licze te próbki ale mam wstzymane a mimo to ten proces cągle się pojawia. Być może jest to wina projekktu ABC@home, ponieważ stało się to zaraz po dołączeniu do niego.
Nie przeszkadzałoby mi to tylko że pierwszy raz od kilku lat wyskoczył mi błąd, że za mało pamięci wirtualnej a mam jej ponad 760 + 390 RAM. Poprostu pożarało całą wolną pamię i chce wiecej :)

Aha i ma różne koncówki r2 r7 i czasem kilka na raz :/

Jakieś pomysły ?

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

bartsob5

tez jestem w abc ale takiego procesu u siebie nie widzialem, wiec raczej bedzie to chess (do ktorego podlaczony nie jestem)

kempler

Zrobie reset (pierwszy od kilku dni) i zobaczę co się stanie.

Chyba sprawa jasna. Ten proces należy prawdopodobnie do Chess ale to nie to zżerało tak pamięć tylko ABC@home :/

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Mchl

Tak to szachy.

Już kiedyś o tym pisałem chyba.

Co gorsza ta ich aplikacja nie bardzo słucha się priorytetów i potrafi przytkać system.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

kempler

No tak. Rzeczywiście pisałeś a ja nie przeczytałem :( Ale to jest tragedia, nie przelicza a w pamięci siedzi :/

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Bober

Właśnie miałem z tym problem, zostało w pamięci i zżerało moc procka mimo, że jednostka była już odesłana.
W efekcie wykrzaczyło mi z trudem zdobytą jednostkę RALPHa :evil:

P.S. bartsob5 może by tak przenieść ten  wątek do tematu o Chess? Tam go w pierwszej kolejności szukałem...chwilę mi zajęło doszperanie się do niego tutaj :P

KrzychuP

Wydawało mi się, że jakiś czas temu już zrobili z tym porządek. U mnie działa dobrze (przynajmniej na razie). Po zakończeniu przeliczania próbki Chess proces się wyłącza.