Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

[Pomysł] Sponsoring??

Zaczęty przez Troll81, 18 Styczeń 2008, 10:59

Troll81

W wątku SKB@P pojawiła się propozycja jednego z kolegów na postawienie kompa u niego w pracy. W ten sposób jego pracodawca staje się naszym sponsorem buląc za prąd i udostępniając sieć. Proponuję jakąś formę odwdzięczenia się np. w postaci banera alebo wpisu na slicznej podstronce o nazwie sponsorzy.

MOżna też by spróbować dogadać sie z jakimś sklepem żeby dał nam zniżki na zakup tego kompa, a może i wogóle dla członków społeczności Boinc@Poland??
Trzeba by znaleźć tani sklep internetowy (z którego członkowie mogą kupować sprzęt w całej polsce) i zaproponować im coś takiego.

Prosze o ocenę mojego pomysłu szanownych kolegów forumowiczów.

PBT_marian_boss

Cytat: Troll81 w 18 Styczeń 2008, 10:59
W wątku SKB@P pojawiła się propozycja jednego z kolegów na postawienie kompa u niego w pracy. W ten sposób jego pracodawca staje się naszym sponsorem buląc za prąd i udostępniając sieć. Proponuję jakąś formę odwdzięczenia się np. w postaci banera alebo wpisu na slicznej podstronce o nazwie sponsorzy.
1. nie sądzę aby moja firma była zainteresowana taką formą promocji
2. myślę że lepiej będzie pozostać anonimowym i nie rozgłaszać tego faktu :)

Cytat: Troll81 w 18 Styczeń 2008, 10:59
MOżna też by spróbować dogadać sie z jakimś sklepem żeby dał nam zniżki na zakup tego kompa, a może i wogóle dla członków społeczności Boinc@Poland??
Trzeba by znaleźć tani sklep internetowy (z którego członkowie mogą kupować sprzęt w całej polsce) i zaproponować im coś takiego.
tu, już widzę lepszy pomysł. jeżeli udało by się dogadać to rewelacja.

Troll81

Kiedyś działałem w bractwie rycerskim (aktualnie zawieszone członkostwo) i wywalczyliśmy zniżke w sklepie techniczno-metalowym. Nikt nie kupował tyle podkładek sprężynowych co my. Co miesiąc schodziło kilka kilo tylko na nasze bractwo :D. W sumie koleś dał nam 10% upustu. Można by takie coś się wystarać w jakimś tanim sklepie internetowym.

A co do promocji firmy, to myślę ze byliby zainteresowani, spytać nie zawadzi a miło by było. Zawsze to ileś klików więcej :D

Można by spróbować się dogadać z ZE na zniżki na prąd :D Ale to raczej nie przejdzie :D

Pigu

ja walczyłem w Poznańskiej Watasze Wilków  ;D

Troll81

widzę że temat nie poruszył zbyt wielu forumowiczów. A szkoda bo na serio można by się z jakimś sklepem internetowym dogadać. I może innych sponsorów nałapać.

lukaszde

moze najwiekszy sklep w polsce komputronik ? ma ktos wtyki ?
Moze jakies haslo propagandowe napisac, niech wrzuca ikonke boinca na 1strone ze ich komputery licza w projekcie itd.

AL

Też myślałem o komputroniku - ale dojść tam żadnych nie mam.

Cormac

Cytat: Troll81 w 18 Styczeń 2008, 16:46
Kiedyś działałem w bractwie rycerskim (aktualnie zawieszone członkostwo) i wywalczyliśmy zniżke w sklepie techniczno-metalowym. Nikt nie kupował tyle podkładek sprężynowych co my. Co miesiąc schodziło kilka kilo tylko na nasze bractwo :D.

  Heh, rowniez  pamietam te czasy  skladania kolczugi z podkladek sprezynowch ( a dokladnie sprezynujacych ;) ) , swoja w  sumie  tylko w  polowie zrobilem,  bo pozniej nastaly czasy drutu nawijanego na   wiertarce   :)  to taka ciekawostka

tomeh

nic tylko pisać do sklepów tego typu propozycje lub dzwonić itp. Raczej powinno być chętnych wielu.
To jest Temat - tematy z różnych dziecin życia

LooZ^

Zakladajac, ze marza w sklepie komputerowym to 5-10% to nie wroze rewelacji.

Cyfron

a co z tą wymianą bannerów reklamowych z innymi portalami?
Sprawa gdzieś stanęła - na czym?