[Pomysł] Proszę to przeczytać - REKRUTACJA

Zaczęty przez PBT_vergere, 16 Marzec 2007, 21:51

PBT_vergere

Tak czytam nasze posty jak to fajnie bo fuzja punkty etc. etc.

Boję się że spoczniemy na laurach, ilość zespołów do fuzji jest skończona

A może czas na szeroko zakrojoną akcję informacyjną?

1: ile kosztuje baner na onet.pl ew.wp.pl lub interia?(np na 2 dni tekst (i ty możesz pomóc w walce z rakiem.....) ble ble ble)
może koszty związane z tym że jest to działanie na rzecz społeczeństwa będą mniejsze?

2: ile kosztuje rozesłanie przez gg i tlen oraz wpkontakt takiej informacji?jak wyżej

3: Pytanie dla warszawiaków, Radio TOKFM poświęca trochę czasu antenowego na organizacje o działaniu non-profit, może jakiś telefon do stacji, na rozmowe można sie by spróbować się umówić przez gg (tokFM ma gg 44 (słownie czterdzieści cztery)


4: Gazeta wyborcza ? ma ktoś jakiś kontakt z pismakami???(zajmują się pierdołami to może udało by się jakiś tekścik im napisać na temat jakże szczytny tym bardziej że mają tam dział komputerowy- przykład aż sie prosi o publikację.

5: Radiozet - może wykorzystać Tu Weissa (Numer automatycznej sekretarki to: 022 622 01 51) ewentualnie na adres internet@radiozet.pl wysłać pytanie o kontakt z reporterem od spraw nowoczesnej technologii itd


i to nie jest kwestia wysłania 1 maila tylko rozmowy telefonicznej, pokazania co już mamy, zatrąbić w dumę narodowa, tekst o narodowej drużynie walczącej o prymat w pomocy nad lekiem to chwytliwe hasełko. Tutaj jest to pole dla warszawiaków gdyż powinno nas interesować wydanie krajowe.We Wrocławiu było tak że każda większa gazeta miała godziny gdzie można było zastać reportera dyżurnego, sądzę że w 100licy jest podobnie.

Krakowianie lub okolica to domena Radia RMF patrz wyżej



dalej niech każdy wymyśli może coś innego, to nie boli
(nie znany mi jest przypadek że zadzwonienie lub napisanie listu było karane śmiercią) więc?????

Ciekawe Dostanę od Kapitana BANA czy też  nie  :?

czekam na  dyskusję a potem do pracy, zgłaszam się do jakiejś roboty którą mogę wykonać
zym że są chmury jeśli nie wytłumaczeniem nieba? Czym że jest życie jeśli nie ucieczką przed śmiercią.

Mchl

Jak na razie płacę za reklamę w Google. Swoją drogą jak macie propozycje na ciekawe hasła, to mogę powrzucać.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Pigu


Mchl

Wiele z tych pomysłów już rozważaliśmy przy okazji promocji PPB. Nie jest wcale tak łatwo przebić się do mediów ogólnokrajowych. Łatwiej o promocję w lokalnych. Gazetkę miasteczkową w pewnym sensie nobilituje, że może napisać o technologiach i nauce, zamiast dać artykuł o dwóch sąsiadkach toczących wojnę podjazdową o prawo do karmienia gołebi.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

PBT_vergere

Cytat: "Mchl"Wiele z tych pomysłów już rozważaliśmy przy okazji promocji PPB. Nie jest wcale tak łatwo przebić się do mediów ogólnokrajowych. Łatwiej o promocję w lokalnych. Gazetkę miasteczkową w pewnym sensie nobilituje, że może napisać o technologiach i nauce, zamiast dać artykuł o dwóch sąsiadkach toczących wojnę podjazdową o prawo do karmienia gołebi.



kropla drąży skałę

Jak nie spróbujemy to nie będziemy wiedzieli, czy ktoś spróbował skontaktować się z tzw mediami krajowymi?
zym że są chmury jeśli nie wytłumaczeniem nieba? Czym że jest życie jeśli nie ucieczką przed śmiercią.

Mchl

Nom. Nawet mieliśmy zainteresowanego redaktora z ComputerWorld, tyle że jak to określił, żeby móc napisać, musi mieć sytuację, która "robi newsa".

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

[PBT] Horpah

teraz jest news łączą się czołowe polskie zespoły by promować na świecie nasz kraj

Bober

Powstanie drużyny narodowej może być tą sytuacją :!:

maxim

Ja sprobuje cos w UK zdzialac. Jest Polskie radio w Londynie polskie gazety, ludzie maja komputery. Sprobujemy moze cos z tego wyjdzie.

PBT_vergere

---------- 20:37 16.03.2007 ----------

Cytat: "Pigu"internet24 w tvn 24?

fakt, bardzo dobry pomysł -  telewizja skierowana do ludzi bardziej otwartych, jak sie tylko z nimi skontaktować,świat jest bardzo mały, może ktoś z naszych userów ma dojście do pismaków(ciotka, znajomi kumple....)Ludzie się za bardzo nie chwalą może ten post coś zmieni.

---------- 20:50 ----------

Cytat: "pbt-maxim"Ja sprobuje cos w UK zdzialac. Jest Polskie radio w Londynie polskie gazety, ludzie maja komputery. Sprobujemy moze cos z tego wyjdzie.


ok, jutro napiszę list do polskiej gazety wydawanej w Irlandii, to moja działka.
ComputerWorld Znakomita sprawa. A Enter albo Chip?

Ma ktoś znajomego w Chipie? jeśli nie to ja napisze list, to nie to samo jak prze kogoś znajomego ale spróbować warto.
Komputer świat ? Co o tym myślicie? nie jest pismo może najwyższych lotów ale jest popularne wśród gawiedzi więc warto i tam.

Mogę się zobowiązać do:

www.gazeta.ie

www.chip.pl (może jednak kogoś ktoś tam zna ???)
zym że są chmury jeśli nie wytłumaczeniem nieba? Czym że jest życie jeśli nie ucieczką przed śmiercią.

Tomislaw

Cytat: "PBT_vergere"
Ma ktoś znajomego w Chipie?
www.chip.pl (może jednak kogoś ktoś tam zna ???)
Może być o tyle ciężko, że w zeszłym redakcja polskiego wydania chipa została delikatnie mówiąc nagle znacząco odchudzona a Pan i Władca nakazał bazować na przedrukach z wydania niemieckiego.

Parę osób z Chipa miałem okazję poznać osobiście we wrocławskiej redakcji ( wysłałem kiedyś po cichu ankietę "produkt roku" na żonę i biedaczkę wylosowali na test z wiedzy komputerowej  #-o )



PBT_vergere

---------- 22:05 16.03.2007 ----------

Cytat: "Tommy"
Cytat: "PBT_vergere"
Ma ktoś znajomego w Chipie?
www.chip.pl (może jednak kogoś ktoś tam zna ???)
Może być o tyle ciężko, że w zeszłym redakcja polskiego wydania chipa została delikatnie mówiąc nagle znacząco odchudzona a Pan i Władca nakazał bazować na przedrukach z wydania niemieckiego.

Parę osób z Chipa miałem okazję poznać osobiście we wrocławskiej redakcji ( wysłałem kiedyś po cichu ankietę "produkt roku" na żonę i biedaczkę wylosowali na test z wiedzy komputerowej  #-o )


może udało by się odświeżyć to znajomość ? nic nie ryzykujemy :)

dorzucę się na służbowy browar(przepraszam tutaj się to nazywa beczka rumu :) )

---------- 22:38 ----------

Zobowiązania wypełniam :)

Mój list do gazety.ie już poszedł, czekam na reakcję od nich.

Pierwszy krok zrobiłem, Kto następny?
zym że są chmury jeśli nie wytłumaczeniem nieba? Czym że jest życie jeśli nie ucieczką przed śmiercią.

Tomislaw

Cytat: "PBT_vergere"
może udało by się odświeżyć to znajomość ? nic nie ryzykujemy :)
Znajomość to może za duże słowo ale miałem okazję 2-3 krotnie porozmawiać. Niestety z tego co wiem (niestety nie prenumeruję już od prawie roku chipa więc niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę) tylko 4 osoby z wrocławskiej siedziby miały przenieść redakcję chipa do Warszawy a reszta pa pa (najbardziej chyba szkoda tych ludzi co testowali sprzęty-całkowita likwidacja). Może  KrzychuP chadza tą ulicą gdzie kiedyś mieściła się (mieści się ?) siedziba Chipa i da znać czy jakieś niedobitki jeszcze zostały czy może lokal wynajęto już komuś innemu.



Bosska

A propos rekrutacji nowych userów i wspierania naszej idei przetwarzania rozproszonego, to wg mnie dobry pomysł wrzucić taki temat o naszym zespole na różne fora gier on-line.
Ja sama gram w 1 gierke fantasy, przewija się tam masa osób, a założyć nowy temat nawet w offtopiku czy dziale zainteresowania to nie problem. Co by nie powiedzieć to forum ogame w Polsce jest najczęściej odwiedzaną stroną dziennie. Nawet nie dawać specjalnej reklamy tylko rozpocząć wątek w dyskusji i powiedzieć o co chodzi. Na pewno w naszym teamie znajdzie się kilkanaście / kilkadziesiąt osób co lubi sobie w coś on-line pograć.
Taki luźny pomysł.

KrzychuP

Cytat: "Tommy"Może  KrzychuP chadza tą ulicą gdzie kiedyś mieściła się (mieści się ?) siedziba Chipa i da znać czy jakieś niedobitki jeszcze zostały czy może lokal wynajęto już komuś innemu.
Prawdę mówiąc, to Chip'a miałem w ręku ze 2 razy w życiu. A redakcja jakoś nie rzuciła mi się nigdzie w oczy.

PBT_vergere

gazeta polska milczy na emaila
gazeta wyborcza jak wyżej.


odświeżyłem internetowo znajomości z FAKT-em ale pismaczka zajmuje się plotkami i tylko obiecała spróbować zagadnąć kogoś w redakcji czy bedzie zainteresowany


szukam dalej.......
zym że są chmury jeśli nie wytłumaczeniem nieba? Czym że jest życie jeśli nie ucieczką przed śmiercią.

bartsob5

prosze, tylko nie fakt, od pewnego artykulu mam awersje do tej gazety (ale nigdy nie mialem o niej dobrego zdania)

maro86

Być może może moja radość jest przedwczesna, ale jest szansa, że moje forum ( http://gadajaceglowy.xad.pl/ ) stanie się oficjalnym forum zespołu Republika... A to się może przyczynić do promocji naszego teamu (link do naszego teamu mam w podpisie :-) )

Xeon E5410@2.33GHz SCYTHE NINJA PLUS Rev.B (SCNJ-1100P)
Foxconn P35A-S@P36 2x Kingston HyperX KHX6400D2LL 1GB + 2x2GB Kingston 800Mhz
SAPPHIRE 5770 1GB DDR5 400/900 DVD LG
Corsair CMPSU-450VXEU - 450W Chieftec LBX-02BBB
Seagate Barracuda 7200.11 ST3500320AS 500GB + SAMSUNG HD120IJ 120 GB

AdNet

Cytat: "Bober"Powstanie drużyny narodowej może być tą sytuacją :!:

Zdobycie I miejsca na Świecie w projekcie RALPH też !!

Mchl

Ja tam bym RALPHA nie przeceniał... Pierwsze miejsce mamy tam już po raz drugi (choć tym razem chyba zabawimy tam na dłużej). Dużo lepszym wydarzeniem byłoby miejsce w którymś z 'produkcyjnych' projektów.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

AdNet

Mchl, to zaproponuj coś, napisz posta na e-mail do wszystkich z Forum o co walczymy i powalczymy trochę...
Tym bardziej, że duża grupa naszych ludzi liczyła w NanoHive a on ma teraz przerwę, więc można nieco mocy obliczeniowej przerzucić na coś innego.

kempler

Ja mam troszkę odmienne zdanie. Wydaje mi się że pisanie do wszystkich z forum nie ma sensu. Kto chce to tutaj zagląda -> Kto zagląda to wie w których projektach walczymy i mamy szanse -> Jeśli wie to podejmuje decyzje czy się przyłącza do danego projektu czy nie. Do niczego nie można zmuszać.
Mimo wszystko bardzo duża liczba osób liczy dla naszego teamu ale nie interesuje się nim zbytnio i nie zagląda na stronkę ani na forum.
takie moje zdanie...

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Mchl

No i nie mam prostego sposobu na napisanie do wszystkich niestety. Już z wysłaniem powiadomień o fuzji do wszystkich w Einsteinie były problemy, a żeby to zrobić we wszystkich projektach i jeszcze odfiltrować zdublowane adresy... :roll:

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

kempler

I ile z tych adresów jest rzeczywiście dobrych/aktywnych... Ile z tych maili nie dojdzie..

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Mchl

No i nie mam prostego sposobu na napisanie do wszystkich niestety. Już z wysłaniem powiadomień o fuzji do wszystkich w Einsteinie były problemy, a żeby to zrobić we wszystkich projektach i jeszcze odfiltrować zdublowane adresy... :roll:

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Wydmek

Cytat: "kempler"I ile z tych adresów jest rzeczywiście dobrych/aktywnych... Ile z tych maili nie dojdzie..

Niekoniecznie nie jest to zły pomysł - w moim przypadku łącze mam słabiutkie (nie wiem dla czego, net chodzi rozsądnie tylko w wekendy i dni wolne od pracy??) więc i rzadko się loguję - a gdyby mail doszedł to zawsze byłaby ta pewność, że ktoś na to zerknie.

Po za tym za maile które nie dojdą / zdublują się nie płacimy???
 miało być tak pięknie - wywiady, autografy, wizyty w zakładach pracy!! :)



Bober

Nie wiem z czyjej strony wypłynęła inicjatywa (od kogoś z nas, czy redakcja się sama zgłosiła) ale w najnowszym numerze magazynu Komputer Świat znalazł się artykuł o przetwarzaniu rozproszonym i BOINC, przy którego powstaniu Mchl miał okazję się udzielić  :D

MJ19

Ha, czyli potwierdza się stara prawda, że plotka to potęga :wink:

Mendoza

A ja wlasnie przeczytalem ten artykul w Komputer Swiecie. Narazie licze dla Rossety i chyba tak pozostanie. Oczywiscie zapisalem sie do teamu Bonic@Poland. Napisze temat o przetwarzaniu rozproszonym na wszystkich forach, ktore odwiedzam. Napewno ktos sie zainteresuje i zapisze do wspolnego liczenia ;)

bartsob5


Bober

Witamy, życzymy miłego liczenia i dziękujemy za pomoc  :D

KrzychuP

Witamy, zapraszamy i życzymy, aby zapał do liczenia i "zarażania" innych nie ustawał ;)

jaskij

A co powiecie na Metro lub Metropol? W którymś z nich zawsze była rubryka technologiczna. A że jeszcze liczymy dla dobra ludzkości, to nie powinno być większych problemów. Jeżeli nie będzie nikogo innego to mogę to spróbować zrobić, ale wolałbym nie.

AL

Próbuj - kiedyś z tego co pamiętam to Krzyszp z PPB próbował tam coś zdziałać - ale nie wiem czy coś z tego woogóle wyszło.

ocko

Cześć jestem tu nowy ale chciał bym pomoc. Jeżeli wkleicie mi tu jakiegoś posta z gotowcem to porozsyłam go po forach na których jestem stałym bywalcem :) Pozdrawiam.
url=http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=1d46e2790b538c77618554f45ecb395c][/url]

caminoix

sluchajcie, a moze by wykorzystac zony/dziewczyny? one siedza na roznych forach, strasznie duzo pisza i wszystko to czytaja. niedawno podejrzalem jakies forum mojej, w jednym watku maja prawie 500 stron :)
zaraz bede ja prosil. i tak mialem zrobic masaz, wiec wykorzystam okazje ;)

Bober

Witamy na forum  :D



Chyba nie mamy jakiegoś zwięzłego gotowca, który by tłumaczył co to BOINC i zachęcał do liczenia.



Jest dość długi [moderacja: link nie aktualny]zachęcacz[/].



Jest po prostu reklama drużyny:

[url=http://www.boincatpoland.org/][img]http://boincatpoland.republika.pl/images/newbaplogo.gif[/img][/url]



[url=http://www.boincatpoland.org/]BOINC@Poland[/url] jest największą polską drużyną w BOINC. Umożliwiamy liczenie pod jedną

nazwą we wszystkich aktywnych projektach BOINC. W większości z nich jesteśmy na pierwszym miejscu w Polsce.

Na naszej stronie znajdziesz dużo ciekawych materiałów o BOINC i poszczególnych projektach, najnowsze wiadomości ze świata

obliczeń rozproszonych oraz bardzo dynamiczne forum, na

którym żadne pytanie nie zostaje bez odpowiedzi.

Zajmujemy pierwsze miejsce w Polsce i 38. na świecie!

[url=http://www.boincatpoland.org/]BOINC@Poland[/url]- W kwestii liczenia mamy najwięcej do powiedzenia.



[b][i]Dołącz, a nie pożałujesz.[/i][/b]





Jest userbar:

[url=http://www.boincatpoland.org/][img]http://boincatpoland.republika.pl/images/userbar.png[/img][/url]



Generalnie to treść powinna być dostosowana do forum, na którym chciałbyś nas reklamować.



Dziękujemy za pomoc  :D