boinc - linuks da się przenieść ?

Zaczęty przez ksysju, 25 Październik 2007, 12:19

ksysju

Hi

Jak w temacie próbował ktoś ?

Na jednym z kompów kilka partycji się rozleciało, a /var dało się z czytać,
czyli katalog boinc-klient mam.

Próbować go przegrać na działający system i uruchomić czy nie warto. ?



--
ksysju
ksysju

jaskij

skoro pod Windą da się przenosić, to nie wiem, czemu pod Linem nie miałoby się dać :D
czy warto - zależy, ile tam pracy jest :D

TJM

Da się przenosić na luzie, sam tak robiłem wielokrotnie.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

ksysju

Hi

Powalczyłem i dałem sobie spokój, boinc-client z /var to dane do liczenia,
a nie mam  /etc/boinc-client  no i jest jeszcze kilka innych miejsc gdzie boinc siedzi.
Czyli jak jak dla mnie to raczej sie nie da, lub inaczej za dużo z tym roboty.


--
ksysju
ksysju

TJM

Bo w jakiś dziwny sposób zainstalowałeś. U mnie wszystko jest w /home/username/BOINC/ i bez problemu da się przenosić między kompami.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

MarcinG

nie instaluje sie z synaptica albo innych programow ktore instaluja BOINCA z reposytoriow, tylklo sciaga sie   plik_boinc_instalka . sh   i odpala sie w katalogu glownym uzytkownika i sie instaluje wszystko ladnie w jednym katalogu BOINC w katalogu uzytkownika.

Instalacja ktora wykonales wczesniej podobnie jak mi sie zdarszylo 2razy instaluje boinca rozrzucajac go po calym systemie :)

Mozesz zainstalowac BOINCA tak jak napisalem a w miejsce katalogow w projektami wrzucic stare katalogi z /var  (tam gdzie miales policzone projekty)

Powodzenia.