The Equinox Challenge 17.03.2013 11:02 UTC - 22.03.2013 11:02 UTC

Zaczęty przez RAD-Poland, 10 Marzec 2013, 14:18

Szopler


PoznanskaPyra

Udało nam się wygrać z PNT. W sumie to ciekawa rywalizacja była. Dzięki wszystkim liczydłowym za udział w wyścigu i PNT za rywalizacje.

:parrrty: :parrrty:
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

PanStaszek

A gdyby był jeden wspólny polski zespół mielibyśmy miejsce na pudle :(


"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"

Peciak

Cytat: PanStaszek w 22 Marzec 2013, 15:47
A gdyby był jeden wspólny polski zespół mielibyśmy miejsce na pudle :(
A była szansa, była szansa  :whistle:

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

krzyszp

Cytat: Peciak w 22 Marzec 2013, 15:51
Cytat: PanStaszek w 22 Marzec 2013, 15:47
A gdyby był jeden wspólny polski zespół mielibyśmy miejsce na pudle :(
A była szansa, była szansa  :whistle:
No cóż, drogi sié chyba za bardzo rozeszły...  :whistle:

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Dario666


lolek

Cytat: Dario666 w 22 Marzec 2013, 16:50
...z jakiej paki?

http://www.boincatpoland.org/smf/zespol-boincpoland/fuzja-wskrzeszenie/

http://www.boincatpoland.org/smf/zespol-boincpoland/glosowanie-nad-przyjeciem-planu-konsolidacji-pnt/

Zacznij od tych wątków

Troll81

Nie drążmy tematu bo niema to sensu. Drogi się rozeszły bo nie po drodze nam razem. Koledzy z PNT w sporej liczbie kiedyś liczyli pod naszym sztandarem, ale stwierdzili że nie chcą już liczyć dla B@P z tych czy innych względów.

lolek

Dla tego podesłałem tylko linki dla kolegi - chcę uniknąć ponownego roztrząsania tematu.

Tobas

Było nie było - koledzy zawsze mogą wrócić.
Na pewno chętnie ich powitamy i ramię w ramię będziemy walczyć z innymi narodami - tym razem o podium na arenie międzynarodowej zamiast bratobójczej walki.

Cyfron

Ja powiem inaczej - pewnie wielu z nas by nie wzięło udziału w wyścigu (np ja :) ), gdyby PNT nie deptało nam po piętach, więc nie ma tego złego...

Tobas

Cytat: Cyfron w 22 Marzec 2013, 20:01
Ja powiem inaczej - pewnie wielu z nas by nie wzięło udziału w wyścigu (np ja :) ), gdyby PNT nie deptało nam po piętach, więc nie ma tego złego...

No nie wiem, jakbyś miał walczyć z dużo większym przeciwnikiem i o dużo większą stawkę. Może nie Ty, ale w zespole walczącym o większą stawkę więcej ludzi by się zmobilizowało. Trudno powiedzieć, ale wydaje mi się, że lepiej byśmy walczyli z obcymi nacjami niż na własnym podwórku.

Szopler

Cytat: Tobas w 22 Marzec 2013, 20:21
...wydaje mi się, że lepiej byśmy walczyli z obcymi nacjami niż na własnym podwórku.

Święte słowa... P-)

Dario666

Wszystko OK, tylko dlaczego 90% głosujących było przeciwko...  Jakieś niesnaski...?   :ph34r:

Tobas

Cytat: Dario666 w 26 Marzec 2013, 02:50
Wszystko OK, tylko dlaczego 90% głosujących było przeciwko...  Jakieś niesnaski...?   :ph34r:

Większość nie była przeciwko połączeniu drużyn, tylko konieczności zmiany teamu.
Koledzy z PNT postawili warunek, że założymy nowy team o nazwie Poland!.
Większość z nas nie rozumiała czemu mamy zakładać nowy team. Zwłaszcza, że w drugiej drużynie
jest raptem 12, no może 15 aktywnych osób.

Boinc@Poland jest marką, na którą pracowały dziesiątki, nawet setki ludzi i nie chcieliśmy tego zaprzepaszczać.
To wszystko jest poruszane w ww. wątkach.

hmmm

Cytat: Tobas w 26 Marzec 2013, 08:39
Cytat: Dario666 w 26 Marzec 2013, 02:50
Wszystko OK, tylko dlaczego 90% głosujących było przeciwko...  Jakieś niesnaski...?   :ph34r:

Większość nie była przeciwko połączeniu drużyn, tylko konieczności zmiany teamu.
Koledzy z PNT postawili warunek, że założymy nowy team o nazwie Poland!.
Większość z nas nie rozumiała czemu mamy zakładać nowy team. Zwłaszcza, że w drugiej drużynie
jest raptem 12, no może 15 aktywnych osób.

Boinc@Poland jest marką, na którą pracowały dziesiątki, nawet setki ludzi i nie chcieliśmy tego zaprzepaszczać.
To wszystko jest poruszane w ww. wątkach.

Mowa o wyścigach w Primegrid.
Było kiedyś połączenie różnych teamów z Polski i nosił nazwę Major Polish Teams Alliance walczył o czołowe miejsca w wyścigach Pimegrid.
http://www.boincatpoland.org/smf/archiwum/boincpoland-mpta/

no ale jak już ktoś wyżej powiedział:
Cytat: Tobas w 26 Marzec 2013, 08:39
Boinc@Poland jest marką, na którą pracowały dziesiątki, nawet setki ludzi i nie chcieliśmy tego zaprzepaszczać.

krzyszp

Cytat: hmmm w 27 Marzec 2013, 12:50
Cytat: Tobas w 26 Marzec 2013, 08:39
Cytat: Dario666 w 26 Marzec 2013, 02:50
Wszystko OK, tylko dlaczego 90% głosujących było przeciwko...  Jakieś niesnaski...?   :ph34r:

Większość nie była przeciwko połączeniu drużyn, tylko konieczności zmiany teamu.
Koledzy z PNT postawili warunek, że założymy nowy team o nazwie Poland!.
Większość z nas nie rozumiała czemu mamy zakładać nowy team. Zwłaszcza, że w drugiej drużynie
jest raptem 12, no może 15 aktywnych osób.

Boinc@Poland jest marką, na którą pracowały dziesiątki, nawet setki ludzi i nie chcieliśmy tego zaprzepaszczać.
To wszystko jest poruszane w ww. wątkach.

Mowa o wyścigach w Primegrid.
Było kiedyś połączenie różnych teamów z Polski i nosił nazwę Major Polish Teams Alliance walczył o czołowe miejsca w wyścigach Pimegrid.
http://www.boincatpoland.org/smf/archiwum/boincpoland-mpta/

no ale jak już ktoś wyżej powiedział:
Cytat: Tobas w 26 Marzec 2013, 08:39
Boinc@Poland jest marką, na którą pracowały dziesiątki, nawet setki ludzi i nie chcieliśmy tego zaprzepaszczać.
Prowokacja? ;)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Dario666

Ich jest mało, ale mają taki sprzęt, że HOHO  :whistle:

Troll81

Sprzęt to nie wszystko.

Zauważ że większość ich liczydłowych to dawni członkowie B@P. Skoro nie było im dobrze z nami i założyli własny zespół to szanujemy to. Ale jeśli chcą znów się z nami bawić w liczenie to dlaczego po prostu nie wrócą?

Tworzenie nowej drużyny zniweczy tylko dorobek B@P. Jednocześnie nowo powstały zespół w 99% składałby się z członków B@P. Co sprawiłoby że de facto byłby B@P tylko utraciłby nazwę i markę. Po czym zapewne koledzy znów doszliby do wniosku że z nami im nie po drodze i znów odeszli tworząc nowy zespół. Bez sensu.

Dario666


kempler

Panowie, po co do tego wracacie ? Znowu zaczyna się bezsensowna rozmowa która do niczego nie prowadzi. Napisano o tym dziesiątki postów. Wystarczy.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Dario666

Gdzie jest zestawienie rankingu B@P uczestnictwa w Challange ?

RAD-Poland

nie było 2013 ale już jest  Wyścigi BOINC@Poland - klasyfikacja uczestników w sezonie 2013 ;)

wyścigi PrimeGrid mają to do siebie że weryfikacja czasami trawa miesiącami
pierwszy wyścig dotyczył bardzo długich próbek, końcowe wyniki zostały ogłoszone dopiero 2013 03 26 12:31:33 niestety wiele próbek było błędnie przeliczonych co wpłynęło na spadek BOINC@Poland w klasyfikacji zespołów
w drugim też zdarzyło się kilka błędnych co spowodowało zmiany w klasyfikacji uczestników
w trzecim również ogłoszono ostateczne wyniki




   
WCG:
PG:         YOYO:

     

_Aleksander_

Ja już liczę Woodalla na górkę pod kolejny wyścig ;-) Mam nadzieję, że sprawdzą moje zaległe WU w czasie wyścigu :-)

mimeq

1 pkt roznicy w klasyfikacji  %) musze dorwac wiecej powera  %)