Lista darczyńców projektu SKB@P - edycja druga

Zaczęty przez Troll81, 12 Maj 2008, 11:25

Troll81

Pozwalam sobie założyć ten wątek aby nie zaśmiecać wątku SKB@P i zachować przejrzystość finansów.
chodzi o to by osoby które wysłały kasę do składkowego mogły się dopisać do listy i żeby znać aktualny stan konta na składkowego kompa.

Składki na SKB@P zadeklarowane na chwilę obecną (22.07.08):



Wpłacający
Kwota
[PLN]
Potwierdzono1
Troll81
50,00
:)
Korzec
25,00
:)
novi
50,00
:)
krzysztof.p
50,00
:)
Pigu
66,60
:)
cieju1
50,00
:)
Szopler
22,00
:)
emik
50,00
:)
Bober
50,00
:)
IThorne
25,00
:)
pmgpmg
14,00
:)
jarod_e
120,00
:)
Machloj
50,00
:)
buri
21,00
:)
COMOELVIENTO
12,34
:)
SIWY
125,00
:)
AiDec
200,00
:)
kempler
40,00
:)
buri
24,00
:)
RAD-Poland
50,00
:)
Suma zadeklarowana:
1094,94
Suma potwierdzona:
1094,94

Jeśli wpłaciłeś, dopisz poniżej ile.
Jeśli chcesz wpłacić anonimowo, powiadom o tym PBT_marian_boss

Podarowane komponenty

Komponent
Podarował
Wartość2
[PLN]



Komponent
Ilość
Cena
[PLN]
Razem:
0

1: Potwierdzenie wpłynięcia kwoty na konto PBT_marian_boss
2: Wartość szacowana na podstawie cen w sklepach komputerowych lub na aukcjach Allegro.


Pigu

wyczyść te kwoty - jeszcze nie było wpłat

Troll81

#2
Już wyczyszczone. No i już tradycyjnie troll daje przykład  :D pierwsze 5 dyszek poszło do mariana :D

Kormiro


emik

ja dołożę się dopiero po 1 czerwca

będzie drugi znaczek nagrodowy do zdobycia ??


Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

No a kiedy ten obiecany uścisk dłoni ojca założyciela będzie?? może zawitasz do wrocka "tato"?

Mchl

Nah... myślę, że raczej zorganizuję jakieś zbiorowe rozdanie nagród w miejscu i czasie dogodnym tylko dla mnie :P

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

krzysztof.p

Dorzucam się 50 zł. składka trochę spóźniona, ale myślę że sprzyda się projektowi, choćby na pokrycie opłat za prąd, który jest coraz droższy :-)

krzysztof.p


Troll81

To sie dopisz krzychu na pierwszym poście watku:D

emik



Mchl

Mamy jedną wpłatę, której nie potrafię przypisać do nicka na forum. Wpłaciłeś i nie ma Cię na liście? Skontaktuj się przez PM :)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81


Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81


Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Pigu

nie o identyfikację chodzi, tylko o 4 następne posty

przy okazji kapitanie - melduję iż dorzuciłem do naszego kufra 66.6 srebrników  ;D

PBT_marian_boss

Pigu ładniej wyglądała by wpłata bez tego przecinka :)

PBT_marian_boss

Tradycyjnie oferuje dysk twardy 20-40 GB z zależności co się znajdzie oraz obudowę od della GX270 wraz z zasilaczem. Choć nie wiem czy zasilacz podoła, nawet nie wiem co tam teraz siedzi.

Obudowa: http://allegro.pl/item372733857_dell_gx270_tower_kadlubek_tower.html

Szopler

Rzucam 22 zeta. Niech liczy na chwałę Teamu i Polski!

:D

emik



Bober


Troll81

Oj coś słabo nam idzie to zbieranie. Nawet na proca nie starczy...

emik



Troll81


PBT_marian_boss

Cytat: emik w 07 Czerwiec 2008, 01:41
ja i Bober nie jesteśmy dopisani do listy

Panowie po co te nerwy, ostatnio rzadziej zaglądam na moje konto (tyle mam kasy że nie wiem co mam z nią robić  :P) więc mogą wystąpić kilkudniowe opóźnienia w aktualizacji listy. Ale wcześniej czy później wasz wkład zostanie odnotowany.

Szopler

Skoro Marian nie ma co robić z kasą ;) to może jakiś zestawik 8x PS3 ;)

Troll81

bogatyś marianie :D ja mam co robić z kasą :D

IThorne

Ja mam propozycję, która może zwiększyć wpływy.

Komp liczy z zasady projekty, które wygrały w głosowaniu, a co jeśli wpłacający może zażądać xk kredytów (gdzie x to wpłacona gotówka w PLN)? Są ludzie, którzy lubią jedne projekty bardziej niż drugie. Nie byłyby to kredyty na konto wpłacającego (komp by liczył jak SKB@P 2), ten miały tylko satysfakcję, że komputer, który jest częściowo jego liczy to co on lubi.

PM o podanie numeru konta wysłane.



Bober

Taka koncepcja była dyskutowana już kiedyś. Moim zdaniem jest zbyt kłopotliwa w praktyce do realizacji.

IThorne

Nikt nie mówi, że musi być równo 50 tysiaków za pół setki wpłaty. Ale ja np lubię QMC i patrząc z wyników ten projekt raczej nigdy nie wygra głosowania. Wystarczy, że nowy komp policzy ten projekt parę dni i wpłacający będzie hepi :)



Bober

Tylko zauważ, że poprzednim razem wpłat dokonało 26 osób plus przekazany sprzęt. Załóżmy, że każdy będzie lubił inny projekt i bałagan gotowy...
Chociaż można się zastanowić nad jakimś schematem. Można np. w jednym miesiącu obok zwykłego głosowania zrobić taki "koncert życzeń" dla składkowiczów. Ale i tak trzeba by zrobić to na ograniczonej liczbie projektów, żeby nie trzeba było za często kompa przestawiać

Troll81

za dużo babrania. MOżna by np zrobić tak żeby policzyć ile procentowo kto włożył kasy i możnaby w ten sposób zrobiś tak by każdy dostał odpowiedni % mocy kompa do dyspozycji. np wpłaciłeś 10% kasy to wybierasz projekt i komp dziabie go w 10% swojej mocy. Ale to przecież nie o to chodzi :Dbo np są wyścigi albo milestony do zdobycia. I w ten sposób nasz komp liczy na chwałę teamu. Nie ma co wydziwiać.

Pigu

Cytat: IThorne w 08 Czerwiec 2008, 14:55
(komp by liczył jak SKB@P 2)

nii, komp będzie liczył na tym samym koncie co pierwszy

IThorne

Dorzuciłem 25 PLN.

A jeślim mój pomysł upadł, to może kiedyś policzycie trochę QMC...



Troll81

załóż lobby na rzecz QMC :D wszak to głosowanie decysuje a nikt nie zabrania lobbować :D

Pigu


IThorne

Pigu, Ty tylko uganiasz się za zielonymi :D

Z BOINCopedii

CytatQuantum Monte Carlo At Home wykorzystuje metodę Monte Carlo do obliczeń związanych z chemią kwantową. Zadaniem projektu jest testowanie, udoskonalanie i wdrażanie tej nowej, obiecującej metody w chemii kwantowej.

Zarówno w chemii jak i innych naukach naturalnych ważna jest umiejętność dokładnego przewidywania zachowania molekuł i reakcji jakie między nimi zachodzą. Pomóc w tym może zastosowanie mechaniki kwantowej w chemii - chemia kwantowa. Jednak podstawowe w tej nauce równania - równania Schrödingera wymagają do rozwiązania znacznej mocy obliczeniowej. Metoda Monte Carlo umożliwia rozdzielenie pracy na tysiące równoległych obliczeń.

Z grubsza można podpiąć to pod tak ważne rzeczy jak biolgia czyli zwijanie biłek i WCG.



jarod_e


Witam
Chociaż od niedawna liczę ale projekt chętnie wesprę. Dorzuciłem 120 pln