Lista darczyńców projektu SKB@P - edycja trzecia

Zaczęty przez Troll81, 16 Lipiec 2008, 09:23

Czy warto organizować zrzutkę numer 3??

Tak
12 (75%)
Nie
3 (18.8%)
Nie jestem zainteresowany
1 (6.3%)

Głosów w sumie: 16

Troll81

Pozwalam sobie założyć ten wątek aby nie zaśmiecać wątku SKB@P i zachować przejrzystość finansów.
chodzi o to by osoby które wysłały kasę do składkowego mogły się dopisać do listy i żeby znać aktualny stan konta na składkowego kompa.

To jest nowy numer wyłącznie do wpłat na SKB@P

96 1140 2017 0000 4302 0585 2241
MARIUSZ SZAFRAŃSKI

tytuł przelewu "zrzutka SKB@P", oraz login używany na forum

Składki na SKB@P zadeklarowane na chwilę obecną:



Wpłacający
Kwota
[PLN]
Potwierdzono1
Troll81
90.06,00
:)
COMOELVIENTO
20,11
:)
bober
50,00
:)
AIDEC
200,00
:)
Mori
10,69
:)
jarod_e
170,00
:)
SIWY
75,00
:)
Szopler
61,16
:)
ERNI
300,00
:)
Machloj
50,00
:)
Pigu
66,60
:)
IThorne
25,00
:)
Emik
50,00
:)
ECLIPSE99
42,99
:)
PBT_marian_boss
94,50
:)
stachu @ fiddex
51,20
:)
ZdrowaMarchewa
100,00
:)
SIMEK
17,30
:)
hakim
50,00
:)
PMG
58,16
:)
ścigacz
120,00
:)
buri
33,33
:)
Gora
44,44
:)
LOLEK
34,34
:)
PANTARHEI
12,00
:)
KRYSTIAN_LAP
35,00
:)
Suma zadeklarowana:
1871,88
Suma potwierdzona:
1871,88

Jeśli wpłaciłeś, dopisz poniżej ile.
Jeśli chcesz wpłacić anonimowo, powiadom o tym PBT_marian_boss

Podarowane komponenty
Obudowa enlight
Zasilacz Modecom Fell 400W
Napęd optyczny

Komponent
Podarował
Wartość2
[PLN]
Obudowa enlight
Jim
nieznana
Zasilacz modecom Fell 400W
Jim
nieznana
Napęd optyczny
Jim
nieznana


Komponent
Ilość
Cena
[PLN]
Razem:
0

1: Potwierdzenie wpłynięcia kwoty na konto PBT_marian_boss
2: Wartość szacowana na podstawie cen w sklepach komputerowych lub na aukcjach Allegro.


Pigu

nie pędzimy za bardzo? jeszcze drugi nie złożony, jeszcze nie wiemy, czy Marian nakarmiłby następnego no i jeszcze nie wszystkie portfele się odrodziły  :P nie chciałbym zniechęcić składkowiczów ciągłym wirem w kiesie

emik

popieram w całej rozciągłości Piga - najpierw trzeba złożyć drugi sprzęcik i myślę, że przydałaby się jakaś ankietka czy cuś takiego czy składamy się na trzeciego potworka ;D


Troll81

po prostu otworzyłem wątek :D jak ktoś wpłaci to ok a jak nie to tyż nie ma problemu. Przecież nie o to chodzi by jak najwięcej wpałacać tylko o to by jak najwięcej ludzi wpłaciło małe kwoty. A z wypowiedzi mariana wywnioskowałem że ma mozliwość nakarmienia kolejnego potworka naszej drużyny :D a ankietka to niezły pomysł kasę na drugiego kompa juz praktycznie mamy.

Bober

Nie no bez przesady. Jeszcze jednej zbiórki nie skończyliśmy a już trzecia...  ::)

kempler


Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

AiDec




Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

KrzychuP

Co nagle, to po diable.  ::)
Skończmy najpierw SKB@P2 składać.  :P

Troll81

Kasę na tego kompa już własciwie mamy. Więc proponuję już zacząć składać. Im szybciej stanie tym szybciej zacznie mielić dla teamu :D

emik

ja aktualnie jestem na nie - trzeba trochę odpocząć od składek i zorganizować kolejną dopiero za około 6 miesięcy


IThorne

Ja jestem za.

Ci co wpłacili to muszą znowu dawać kasy. Po prostu będzie temat, a jak kto ma niech wpłaca. Ja na przykład wpłacę na jesieni.



AiDec

Ja jestem za za za. Temat powinien byc otwarty. Nikt nikogo nie zmusza do wplat, ale taka mozliwosc powinna byc caly czas owarta.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Pigu

ale nie przed zamknięciem poprzedniej zbiórki  ;D bo staniemy przed dylematem czy etyczne jest przerzucenie stówki z jednej kupki na drugą

Troll81

na razie nikt nie wpłacił :D a i nie sadze żebyśmy taki dylemat mieli :D raczej skąd wziąść barkującą stówkę do kupki nr2 :D

Pigu

no właśnie o tym mówię - czy nie przesunąć z trójeczki  :P jak już ruszy dwójka, to chętnie dorzucę się do trójki, ale nie pędźmy przesadnie

Troll81

dziś dostałem moją salary i od razu daję przykład :D jak zwykle na 1 miejscu :D

Machloj

Trollu...a czy zapytaliśmy już Mariana czy chce kolejnego kompa pod swoimi skrzydłami?

Mchl

Czy on ma jakiś hamulec bezpieczeństwa?
:P

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

miejsce dla grzałki się znajdzie :D choćby u mnie w domu :D mogę jeszcze pogadać z szefem mojej firmy :D

PBT_marian_boss

Mogę brać i trzeciego, ale na czwartego to trzeba poszukać innego miejsca bo u mnie w serwerowni nie ma aż tyle miejsca. Nie chcę jej zagracać stojącymi wszędzie pecetami.

Troll81


PBT_marian_boss

Hehe, ale i tak nie mam jej gdzie wstawić, poza tym trzeba by było kompy w obudowy rakowe przekładać.

Troll81

zobaczym jak popolarne będzie 3 edycja, bo widzę że zainteresowanie maleje.

AiDec

Cytat: Troll81 w 31 Lipiec 2008, 14:22
zobaczym jak popolarne będzie 3 edycja, bo widzę że zainteresowanie maleje.


Nie maleje. Tylko kazdy musi deczko odpoczac, zebrac ponownie kaske. Ani sie spostrzezesz jak trzeci bedzie gotowy :).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81

rozumiem że AiDec jest kolejną kandydatką na opiekunke naszych maleństw :D

jarod_e

Myślę że AiDec ma rację.
Poza tym trzeba zrobić testy starego kompa z nową płytą, skończyć składanie drugiego i pochwalić się całością na głównej stronie (zdjęcia, opisy itp).
Wszystko po to by pokazać że można zrobić coś wspólnie, że warto się do nas przyłączyć i liczyć z najlepszym teamem w Polsce  ;D


IThorne

Teraz są wakacje i nikt o wpłatach nie mysli. Większy ruch będzie na jesieni.

A nawet jak się dużo kasy nie uzbiera to mozna tuningować któryś ze starych.



AiDec

Cytat: Troll81 w 31 Lipiec 2008, 19:02
rozumiem że AiDec jest kolejną kandydatką na opiekunke naszych maleństw :D


Teoretycznie moglbym byc - u mnie prad tani jak cholera. Tanszy niz w Polsce - tak tani ze sie go w ogole nie liczy :). Ale z dostawa kompa do mnie to bylby jak sadze spory problem :(. Wiec lepiej szukajcie kogos na miejscu.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81

wyślemy pocztą polską :D mam tam wtyki :D

RAD-Poland

Cytat: Troll81 w 31 Lipiec 2008, 10:05
dziś dostałem moją salary i od razu daję przykład :D jak zwykle na 1 miejscu :D

nie byłbym taki pewien czy nie trzeba będzie przeedytować pierwszego miejsca  ;)
gdzie zarachowałeś poniższą deklarację ?
Cytat: RAD-Poland w 23 Lipiec 2008, 11:47
50 zł - wpłacone
PS. jeśli za późno na drugą edycję to idzie na trzecią ;) .....

w drugiej edycji jej nie ma  ;D

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

PBT_marian_boss

Uwaga, chętni do wpłat proszę się zgłaszać po nowy numer konta. Stary oczywiście jak najbardziej obowiązuje. Nowe konto pomoże mi lepiej kontrolować wpłaty no i nie będą mieszać się z operacjami na moim roboczym koncie. Nie wiem czy nie podać nowego numeru konta wraz z danymi na forum ułatwi to sprawę no i nie będzie niebezpieczeństwa wyczyszczenia mojego prywatnego konta. Co wy na to ?

jarod_e

To dobry pomysł. Może powiesić takie dane na stałe w jakimś wątku?  ;D

Pamiętaj tylko że wpłaty te na twoje konto US potraktuje jako darowiznę od której należy zapłacić 12%. W tym wypadku kwota wolna od podatku wynosi 4902 pln od każdej osoby w ciągu 5 lat od ostatniej wpłaty, tak więc raczej nic Ci nie grozi z US :)
To tak informacyjnie.  :P

PBT_marian_boss

O tego nie wiedziałem. Dobrze o tym pamiętać tak w razie czego.

Mchl

W razie czego założymy stowarzyszenie i będziemy to w składki wrzucać:P

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

IThorne

Czekam na numer konta. najlepiej dajcie go w pierwszym poście.



Troll81


Szopler

Cytat: Mchl w 15 Sierpień 2008, 20:56
W razie czego założymy stowarzyszenie i będziemy to w składki wrzucać:P

To wcale nie jest taki zły pomysł :)

Troll81

oj coś widzę że kiepsko ze składkami na 3 kompa.

Pigu


AiDec

Troszke czasu trzeba. Nie wszystko naraz :). Mnie na przyklad troszke moje kompy pocisnely po kieszeni. Ale spox - wczesniej czy pozniej sie uzbiera :)



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka