Lista darczyńców projektu SKB@P - edycja trzecia

Zaczęty przez Troll81, 16 Lipiec 2008, 09:23

Czy warto organizować zrzutkę numer 3??

Tak
12 (75%)
Nie
3 (18.8%)
Nie jestem zainteresowany
1 (6.3%)

Głosów w sumie: 16

PBT_marian_boss

Wysłałem zapytanie o cenę do naszego drogiego kolegi jarod_e, proponuję następujące komponenty (oczywiście propozycję innych lepszych części mile widziane):

1. ASUS P5Q-E
2. Intel Core 2 Quad Q6600 2.40GHz
3. 2x1GB jakiegoś dobrze podkręcającego się RAM'u
4. Bardzo taniej k.graficznej
5. Cooler Master Hyper TX2

Zobaczymy czy i ile nam brakuje. Trzeba kończyć to składanie.

jarod_e

No to ceny macie poniżej:

1. ASUS P5Q-E   438 pln
2. Intel Core 2 Quad Q6600 2.40GHz   BRAK
Tego modelu nie ma już w hurtowniach, na alledrogo jest za min 630 pln
Dostępnych proców jest
- Q8200 za 565 ale nie wiem jak z OC
- Q9400 za 817 ale nie wiem jak z OC
- i7-920 za 870 pln  ::) no ale wtedy inna płyta,ram ... generalnie DROGO   :o
3. 2x1GB jakiegoś dobrze podkręcającego się RAM'u
Patriot Extreme Performance ViperSeries DDR2 2x1GB 1200MHz - 250 pln
4. Bardzo taniej k.graficznej - Sapphire Radeon HD 2400 PRO, 256MB DDR2 (1GB HM), 64 bit, PCI-E, TV/DVI, BULK - 77 pln
Ewentualnie zamówię coś tańszego z alledrogo albo ktoś ma do oddania starą grafę na PCI-E :)
5. Cooler Master Hyper TX2 - 47 pln

Podsumowując razem 812 + proc ...
Proponuję nie spieszyć się,dozbierać kasę i przemyśleć czy np: nie  i7...
W styczniu ma być nowy AMD Phenom II - z tego co teraz już słychać wygląda na to że będzie się kręcić na 4GHz na powietrzu  :arrr:





Troll81

AMD juz kilka razy zawiódł oczekiwania :(

AiDec

Co do AMD - dopoki nie zobacze, dopoty nie uwierze. Poza tym jak wiemy czyste megaherce to nie wszystko. To juz wolalbym dorzucic do Q6600 z allegro, badz i7.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Pigu

na nic nie czekajmy - niech zacznie liczyć jeszcze w tym roku

malpi

Intel już ogłosił obniżke i7, 920 nie bedzie(wycofują) a w jego cenie bedzie 940 :)
JAk tylko wyjda proce w nowej cenie to chyba sobie sprawie



Troll81

pod choinkę dorzucam jeszcze 19 zł :D

Drodzy forumowicze. Sprawcie sobie i naszej drużynie prezent pod choinkę. Dociułajmy do tych ostatnich 300zł i zróbmy zakupy przed wigilią :D będzie sliczny prezent pod choinkę. Naprawdę wystarczy i 10 zł przelewem. a może i mniej. Im nas się więcej dorzuci tym lepiej. Do boju drużyna  :attack:

Szopler

Z okazji zbliżających się Świąt, postanowiłem zabawić się w Mikołaja ;).
Rzuciłem kolejne 15 pln (w sumie będzie 45 pln). Ho Ho Ho...

PanStaszek

No to z okazji Świąt też dorzuciłem coś od siebie .....


"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"

Troll81

Widzę że nastrój świąteczno-mikołajkowy się udzielił forumowiczom :D ciekawe czy będzie SKB@P przed nowym rokiem chodził :)

Szopler


Troll81

Kurcze. Jakby dało jeszcze raz rade kupić bez VAT to jużbyśmy kompa składali. mamy już trochę kasy. KOchani forumowicze dorzuccie się trochę :D

PBT_marian_boss

Raczej się nie da przed nowym rokiem, od 29 wyjeżdżam i wracam dopiero 4 stycznia. Ale może w styczniu się coś uda.

Troll81

no to na trzech króli zróbmy w końcu trzeciego króla :D bo się rodzi w bólach normalnie.

PBT_marian_boss

Wczoraj wpłynęło do mnie na konto 110 zł, jest to składka od czterech osób. Panowie i Panie oby tak dalej, czekamy na dalsze wpłaty.

Troll81

Jak się uda złożyć trzeciego kompa na 3 króli to proponuję nazwać nasze kompy kacper melchior i baltazar :D trzech mędrców ze wschodu :D

Pigu


Troll81


Pigu

alfa, beta, gamma :P zresztą nieistotne - i tak tych nazw nigdzie nie będzie widać - panowie - mamy ten profil dla skb@p czy nie? mogę coś napisać jeżeli nikt inny tego nie zrobi/zrobił



Bober


PBT_marian_boss

Cytat: Pigu w 23 Grudzień 2008, 12:44
alfa, beta, gamma :P zresztą nieistotne - i tak tych nazw nigdzie nie będzie widać - panowie - mamy ten profil dla skb@p czy nie? mogę coś napisać jeżeli nikt inny tego nie zrobi/zrobił

Napisz koniecznie :)

Akira


emik

dołożyłem 17,12 pln (w sumie 50złociszczy)


Troll81

wciąż nam jeszce troszkę brakuje. Dorzućcie się bracia liczydłowi.

ZdrowaMarchewa

Z chęcią bym się dołożył ale żeby dokonać przelewu z WBK-u musze podać jeszcze dane właściciela konta takie jak: miejscowość, kod pocztowy i ulice/numer domu (Numer konta i nazwa/właściciela to niestety za mało). Może być pm na forum jeżeli to tak bardzo tajne  :ph34r:

Akira

Cytat: ZdrowaMarchewa w 06 Styczeń 2009, 18:26
Z chęcią bym się dołożył ale żeby dokonać przelewu z WBK-u musze podać jeszcze dane właściciela konta takie jak: miejscowość, kod pocztowy i ulice/numer domu (Numer konta i nazwa/właściciela to niestety za mało). Może być pm na forum jeżeli to tak bardzo tajne  :ph34r:
I tak nikt tego nie sprawdza. Wpisz jakieś fikcyjne dane i będzie dobrze ;)

TJM

Nie wiem jak w WBK, ale na poczcie jeśli wpłacisz kasę i podasz fikcyjne dane, to kasa wróci do ciebie przekazem pocztowym z dopiskiem na odwrocie, że nazwa odbiorcy nie pasowała do rachunku.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

ZdrowaMarchewa

Cytat: TJM w 06 Styczeń 2009, 19:11
Nie wiem jak w WBK, ale na poczcie jeśli wpłacisz kasę i podasz fikcyjne dane, to kasa wróci do ciebie przekazem pocztowym z dopiskiem na odwrocie, że nazwa odbiorcy nie pasowała do rachunku.


No właśnie tego sie obawiam dlatego wolałbym wypełnić wszystkie dane. Przelewy robie zawsze z konta WBK za pośrednictwem bankowości elektronicznej WBK (token). Gdy nie wypełnie wszystkich wskazanych pól, otrzymuję komunikat o ich braku. Wolałbym uniknąć ewentualnych problemów z tym związanych, wypełniając wszystkie wymagane pola.

Pigu


Machloj

jak idzie przelew przez internet to nie powinieneś mieć problemu - imię i nazwisko w zupełności wystarczy - w najgorszym wypadku przelew nie wyjdzie

ZdrowaMarchewa

No i poleciały. Tylko ciekawe czy dolecą  ;D

Troll81

Napisz ile to cię wpisze do pierwszego posta w wątku. A po potwierdzeniu przez Mariana dostaniesz uśmiech :D

Szopler


ZdrowaMarchewa

Cytat: Szopler w 06 Styczeń 2009, 21:49
Oby nie zamarzły w locie ;).

Oby, taki mróz trzaskający za oknem, a mam wi-fi  :)

Krągło 100 PLN.

emik

Cytat: emik w 29 Grudzień 2008, 16:33
dołożyłem 17,12 pln (w sumie 50złociszczy)

Trollu tego nie dopisałeś


Szopler

#155
W sumie 1232,82

:)

Coś się z tego uda złożyć?

Troll81

myślę że możemy zacząć składać :D
Sorka emik za przeoczenie

Bober

Cytat: ZdrowaMarchewa w 06 Styczeń 2009, 21:57
Cytat: Szopler w 06 Styczeń 2009, 21:49
Oby nie zamarzły w locie ;).

Oby, taki mróz trzaskający za oknem, a mam wi-fi  :)

Krągło 100 PLN.
Fiu fiu. Niezły początek - wejście "smoka" marchewy  :P

Troll81

ERNI to dopiero miał wejscie smoka :D 300pln

Troll81

No to teraz pytanie czy juz zaczynamy składać czy jeszcze się wstrzymujemy?? jeśli juz to czy budujemy kolejnego q6600 czy już w platformę i7 się ładujemy??