Lista darczyńców projektu SKB@P - edycja trzecia

Zaczęty przez Troll81, 16 Lipiec 2008, 09:23

Czy warto organizować zrzutkę numer 3??

Tak
12 (75%)
Nie
3 (18.8%)
Nie jestem zainteresowany
1 (6.3%)

Głosów w sumie: 16

Mori

A PayPal będzie? Bo mam tam parę środków, a że karty brak, to w sumie mógłbym coś przelać na SKB@P :P

Troll81

nic mi nie wiadomo na temat PAYPAL. Środki zbiera PBT_marian_boss. A w jakiej formie to już jego sprawa. Byle by potwierdził twoją wpłatę. Może być w naturze, rublach transferowych, sprzęcie, prawach autorskich i innych :D byleby kwota którą zadeklarujesz jako wpłaconą została potwierdzona przez mariana.

Mori

No ale mnie właśnie pasuje, żeby był jeszcze PayPal jako możliwość zapłaty :P Bo tam mam środki i nie bardzo mam jak przelać gdzieś indziej :P

PBT_marian_boss

Cytat: Mori w 05 Wrzesień 2008, 10:38
No ale mnie właśnie pasuje, żeby był jeszcze PayPal jako możliwość zapłaty :P Bo tam mam środki i nie bardzo mam jak przelać gdzieś indziej :P

No mogę założyć sobie konto, ale co to za różnica czy ty wypłacisz środki na konto czy przelejesz je do mnie i ja je wypłace. Ciężko trafić w Polsce podczas zakupów metodę płatności za pomoca PayPal.

Mori

Hmmm, faktycznie, mogę sobie to wypłacić na konto... Tylko do 500 zł zjedzą mi dodatkowo 5 zł opłat :/ No ale nic - jeśli nie masz PayPala to sam pokombinuję i spróbuję coś zrobić.

PBT_marian_boss

Cytat: Mori w 05 Wrzesień 2008, 12:28
Hmmm, faktycznie, mogę sobie to wypłacić na konto... Tylko do 500 zł zjedzą mi dodatkowo 5 zł opłat :/ No ale nic - jeśli nie masz PayPala to sam pokombinuję i spróbuję coś zrobić.

:D a to całą sumkę zamierzasz przeznaczyć na SKB@P ??

Mori

Ale przecież nie mam 500 zł :P Mówię tylko, że przy wypłacie środków do 500 zł pobierają opłatę 5 zł :/ Ech :/

Troll81

Wsyzscy wołamy chórem do Moriego
"bądź szczodry!!! Bądź szczodry!!!"

Mori

Z 16$ i 12 zł na koncie ciężko być strasznie szczodrym :P

PBT_marian_boss

Cytat: Mori w 05 Wrzesień 2008, 13:48
Z 16$ i 12 zł na koncie ciężko być strasznie szczodrym :P

Każdy grosz się liczy, pamiętaj w kupie siła.

Troll81

taaaaaaa w kupie jest moc i siła.... zapachów

Troll81

Chej no kurcze zewrzyjmy szeregi i dokończmy co zaczęliśmy. Zbierzmy kasę na 3 maszynę. Jest nas tylu że nawet groszowe wpłaty dadzą efekt. Chociaż 10pln od każdego z nas dadzą sporo.

IThorne

Ja wpłacę na początku pażdziernika tuz po otrzymaniu wypłaty.



KrzychuP

Ja coś będę mógł dorzucić, jak się z długów uwolnię  :-\
czyli może za 2-3 miesiące

Troll81

no bo kurcze lipa ze zbieraniem mamony. Ale mam pomysła.

Machloj

no ja coś w przyszłym tygodniu dołożę...ale zamiast kolejnego kompa kupmy może grafikę do obecnych? więcej pkt będzie :)

AiDec

Zlozmy SKB@P3, a pozniej mozemy isc w garfy :).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81

Zgadzam się z AiDec. Najpierw dokończmy co zaczeliśmy. Poza tym karty na razie mogą wziąść udział tylko w jednym projekcie więc i finansowanie może być słabsze. Nie wszyscy kochają GPUGrid.

RAD-Poland

uważam, że tutaj powinniśmy zbierać na SKB@P III

- ewentualnie można rozważyć płytę do obsługi kilku kart graficznych, niemniej jak będą trzy kompy to i tak już jest miejsce na trzy GPU

- jeśli jest więcej chętnych na sponsoring GPU np 260 to można założyć nowy temat typu zbiórka na GPU I  i przy wpłacie zaznaczyć cel na który wpłacamy (to jest tylko propozycja)

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Bober

Zgadzam się. Póki co zbierzmy na kompa. GPU są o tyle specyficzne, że póki co są tylko do 1 projektu.

AiDec

Cytat: RAD-Poland w 10 Wrzesień 2008, 17:07
- ewentualnie można rozważyć płytę do obsługi kilku kart graficznych, niemniej jak będą trzy kompy to i tak już jest miejsce na trzy GPU

Zalecam rozpoczecie rozwazan nad zakupem mobo umozliwiajacej instalacje 3x 260.


Cytat: RAD-Poland w 10 Wrzesień 2008, 17:07
- jeśli jest więcej chętnych na sponsoring GPU np 260 to można założyć nowy temat typu zbiórka na GPU I  i przy wpłacie zaznaczyć cel na który wpłacamy (to jest tylko propozycja)


Ja z CALA PEWNOSCIA popre 260GTX dla wszystkich SKB@P. Uwazam jednak ze watek `Lista darczyncow projektu GPUGrid dla SKB@P` powinien zostac rozpoczety dopiero pod koniec zbierania na SKB@P3.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Szopler

Zgadzam się z AiDec'em. Rozpoczynając teraz kolejną zbiórkę tylko opóźnimy powstanie SKB@P3... Kasa się rozejdzie.

Troll81

NO to sie wszyscy zgodziliśmy  ;D tylko słabo idzie zbiórka na 3 kompa

RAD-Poland

czytam o zbiórce na SKB@P III, a widział ktoś rozliczenie SKB@P II (nie mogę znaleźć)

na wiki też znalazłem tylko o jedynce, w biuletynie jedynie skład dwójki

na razie widzę, że z pierwszego coś zostało i dalej nie wiem (co prawda nie jestem księgowym, ale poproszę zestawionko w pierwszym poście SKB@P II lub na wiki) :-\

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Troll81


Bober


Troll81


AiDec




Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81


Troll81

Update w pierwszym poście po informacji od mariana.

AiDec




Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81

oby tak dalej. Nabierajmy tempa :) czas dokopać innym drużynom w rankingu :D

Mori

No to wpłaciłem - i tym sposobem zostało 1.14 zł na koncie :(

AiDec

Pozalowales 1.14 pln na SKB@P??? Wstyd i hanba  :-\  :'(




;D



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Mori

E tam, AiDec, po prostu wybrałem sobie liczbę i tyle akurat zostało :P

Poza tym ja to nie mam tak dobrze (źle?) jak wy - ja nie pracuję, więc nie zarabiam, więc nie mam stałego dopływu gotówki, więc nie mogę też wydawać tyle, ile bym chciał.

Troll81

niech zgadnę. Poszło 66.6 złotych ? :D ubiegłeś PIGA

Machloj

cóż...pigu w takim razie będzie musiał wpłacic 666zł :D

Troll81


Pigu


Troll81