Lista darczyńców projektu SKB@P - edycja trzecia

Zaczęty przez Troll81, 16 Lipiec 2008, 09:23

Czy warto organizować zrzutkę numer 3??

Tak
12 (75%)
Nie
3 (18.8%)
Nie jestem zainteresowany
1 (6.3%)

Głosów w sumie: 16

Machloj

Cytat: Machloj w 10 Wrzesień 2008, 15:40
no ja coś w przyszłym tygodniu dołożę...

jakżem obiecał takżem zrobił :)

50zł poszło

Mori

Cytat: Troll81 w 17 Wrzesień 2008, 09:21
niech zgadnę. Poszło 66.6 złotych ? :D ubiegłeś PIGA

Naaaah, jakbym miał ponad 60 zeta na koncie, to bym sobie tyyyyle rzeczy kupił... Niestety. Tak więc 66.6 zł jest ciągle wolne xD

EDIT: A, no i 6.66 zł też wolne jest xD

Troll81

Po co się zdradzałeś?? Tak by nam Pigu pół kompa zafundował :)

Pigu

haha cwaniaczki, kwota niezajęta, więc wpłacę jak zwykle, ale po wyplacie

Troll81


Mchl

Cytat: RAD-Poland w 11 Wrzesień 2008, 18:05
czytam o zbiórce na SKB@P III, a widział ktoś rozliczenie SKB@P II (nie mogę znaleźć)

na wiki też znalazłem tylko o jedynce, w biuletynie jedynie skład dwójki

na razie widzę, że z pierwszego coś zostało i dalej nie wiem (co prawda nie jestem księgowym, ale poproszę zestawionko w pierwszym poście SKB@P II lub na wiki) :-\

Mam to, mam to. Znajdę kfilkę i wrzucę.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

Arrrgghhh i jakaś zacna stronka pokazująca obydwa nasze maleństwa :D

jarod_e

Widzę że na stronie już pojawił się opis SKB@P 2  :)

Ja też chętnie dorzucę parę groszy na kolejnego kompa/serwera  8)
Tak jak poprzednio poszło 120 pln  ;D

Szopler

#88
17,49 poszło na konto :)

PS. Konfig SKB@P 1 na wiki chyba jest nieaktualny(?). Zmiana proca chyba była...

Bober

Cytat: Szopler w 23 Wrzesień 2008, 13:43
PS. Konfig SKB@P 1 na wiki chyba jest nieaktualny(?). Zmiana proca chyba była...
Jest ok.

Pigu

ale za to nie ma napisanego poziomu ocnięcia jedynki (dwójka ma aktualne oc podane?)

Bober

Już oba nie mają podane. Nie będę tego śledził  :no:

3Rni

nie dałem ani centa na SKB1 i 2... bo wróciłem ponownie to tego maniactwa/liczenia/ w lipcu.... ale widzę ze SKB depcze mi ostro po piętach więc cel uświęca środki - wpłaciłem zatem okrągła sumkę na SKB3, wyrównując zaległości z 1 i 2....

liczymy dalej ^^ no suspend kamraci

Troll81

Update listy darczyńców zrobiony. Zbliżamy się pomału do celu, czyli kwoty za którą można już coś kupić :D

Pigu


Bober


Troll81


Szopler

Ruszyło z kopyta! jak dobrze pójdzie to na gwiazdkę będziemy mieli SKB@P III :).

Pigu

Cytat: Troll81 w 29 Wrzesień 2008, 10:57
Jak marian potwierdzi to dopiszę :D
dopisz od razu, a jak potwierdzi dasz znaczek "potwierdzono"

emik



emik

jakem obiecał takem uczynił: 32,88 zleciłem dziś do przelania (powinno dojść w poniedziałek) ;D


eclipse99

42,99 w operacjach zaplanowanych na poniedziałek : )

Troll81

ziarnko do ziarnka.... uzbiera się na nowy komp :D

eclipse99

#103
Nie ma to jak rozpowszechnianie szkodliwych postaw wydawaniem pieniędzy na zmarnotrawienie surowców w celu zaspokojenia własnych potrzeb wynikających z punktomaniactwa   ;)

Mori

Cytat: eclipse99 w 04 Październik 2008, 00:44
Nie ma to jak rozpowszechnianie szkodliwych postaw wydawaniem pieniędzy na zmarnotrawienie surowców w celu zaspokojenia własnych potrzeb wynikających z punktomaniactwa   ;)

Też tak myślę - dlatego się dorzuciłem! Pozdrawiam, Punktomaniak

PS. Zostawiam specjalnie dla BOINCa załączonego swojego starego kompa na noc, jak mogę, odpalam również u siostry. Niszczę środowisko pełną gębą! A, i nie sortuję śmieci.

Troll81

Jeszcze troszkę zostało do uzbierania :D Sprężać się sponsorzy :D

KrzychuP

hmm, zobaczym po wypłacie i opracowaniu budżetu na miesiąc listopad  ;)

Troll81

UWAGA
MARIAN ZMIENIA KONTO

96 1140 2017 0000 4302 0585 2241
MARIUSZ SZAFRAŃSKI

Od dziś przelewy na to konto

Pigu

mamy prawie 9 stów, blaszki, zasiłkę... nie da się już z tego złożyć maszyny? zróbmy kalkulację i najwyżej w jej wyniku dojdziemy do wniosku, że potrzeba jeszcze np 150zł - widząc taką informację z pewnością się zepniemy i dokończymy maszynkę  :attack:

Troll81

no i pytanko co robimy z ta płytą którą mi Jim podesłał?? to chipset p31. Będziemy na tym budować mszaynkę?? czy coś lepszego chcecie?? Chce po prostu wiedzieć co ma się znaleźć w paczce do mariana. No i jakby ktoś jechał z wrocka w kierunku do Mariana to byłoby miło. Bo nie dowierzam poczcie polskiej.

PBT_marian_boss

Mamy 1000 zł dołożyłem do równego rachunku :). Jeżeli chcecie składać na tej płycie no to spokojnie starczy. Specjaliści od sprzętu proszę o wypowiedzenie się na ten temat.

Troll81

to raczej chipset na tańsze kompy i nie wiem jak wyjdzie na nim OC quada. ponadto nie wiem jak u niego z obsługą quadów 45nm. Fakt że płyta q6600 jak najbardziej obsługuje i nawet niektórzy na tym kompa OCneli. Brak jakiegokolwiek chłodzenia na sekcji zasilania też może być problemem w żywotności płyty.

Z drugiej strony płyta jest darowana :D a darowanemu koniowi w zworki sie nie patrzy :D

Możemy też wydać kasę na lepszą płytę, albo wręcz wstrzymać się z zakupem sprzętu aż 6 rdzeniowce intela wyjdą i kupować wtedy i płytę i proca.

PBT_marian_boss

No dobra a jaki CPU, Q6600 czy coś lepszego Q9xxx ?
Jeżeli chodzi o zbiórkę to proponuję się wstrzymać do listopadowej wypłaty, może wtedy jeszcze coś skapnie :)

Troll81

jak dla mnie to spoko możemy przycelować w proce hexacore :D

Szopler

1. Uprasza się o aktualizację pierwszego postu
2. Dorzuciłem 12,51 (do równej 30 z mojej strony)
3. Mam nadzieję, że zostanie wykorzystany nowy znaczek nagrodowy mojego pomysłu (jest gdzieś w wątku "GRA" - jak znajdę to tu wrzucę).

:attack:

Troll81

Marian podeślij mi dane do aktualizacji ppierwszego postu :D

Szopler

Udało mi się znaleźć...


Przejrzałem chyba ze 40 stron wątku "GRA!" heh...

Pigu


Szopler

Heh (chyba) nie :P...
Szczerze mówiąc - znalazłem na googlach w grafice i skojarzyło mi się z logiem BOINCa...

Troll81

Post numero uno updejtnięty

Jak zamknę pod koniec tygodnia głosowanie w sprawie płyty to dopisze na konto Jima komponenty.