Lista darczyńców projektu SKB@P - GPU

Zaczęty przez PBT_marian_boss, 15 Kwiecień 2009, 08:00

Troll81

Po świętach ceny lekko spadną. proponuję kupić nowe - szybkie i wydajne karty. Pamiętajmy że mają one orać przez jakiś czas... Jeśli przyoszczędzimy teraz to możemy żałować za pół roku albo rok...

emik

ja popieram pomysł Piotra - i sam też jestem gotów dołożyć po pierwszym kasę, jeśli zostanie mi to zwrócone w punktach, bo już byłem nastawiony napisać do osób wystawiających ofertę mocy obliczeniowej, a przecież lepiej dać tu


sesef

Cytat: Pigu w 27 Grudzień 2009, 12:04
1k, a 600zł przy podobnej dojności to chyba słaby biznes?

600 za 2x 4850 a nie 2x4870.

Pigu

o ile pamiętam 4850 nie są 40% słabsze od 4870  :P

łotever - bierzmy 5850 najlepiej dzisiaj

Troll81

#124
Kupujmy co się da i pora zabrać się za liczenie. Czas leci a kredyty nie płyną. Zewrzeć szki załoga i wpłacać kasę na kolejne GPU bu punkciki uciekają. NIech każdy z aktywnych na forum kamratów wpłaci dychę do końca przyszłego tygodnia. To kupimy jeszcze jedną grafę. Dycha to niewiele i każdy z nas da radę A przynajmniej zrobimy dobry finisz. Dawać załoga!!! nie obijać się. Kto się będzie migać zostanie przeciągnięty pod kilem  :attack:


Szopler


Tomasz R. Gwiazda

50zl wplacone


Prosimy o aktualizacje wplat i sume ogolna obecnie (i ile brakuje :) )

tito

Jestem na liscie darczyncow dwa razy. Ktos moglby to skorygowac?
Jesli zbiorka za 1,5 miesiaca ciagle bedzie aktywna to na moje standardowe 30zl mozecie liczyc. (A wierze, ze bedzie aktywne) :d

sciagacz


Troll81

Jak da radę to może zrobimy mały upgrade. Ponoć da sie już uruchomić 7 graf ATI na jednej płycie http://pclab.pl/art37657.html :D

sesef

Cytat: Troll81 w 28 Styczeń 2010, 23:22
Jak da radę to może zrobimy mały upgrade. Ponoć da sie już uruchomić 7 graf ATI na jednej płycie http://pclab.pl/art37657.html :D

dolicz do tego wodę bo 7 graf bez wody tam nie wepchniesz do tego zasilacz 3kW na zamówienie.

No i niestety pojawia się problem z odpaleniem więcej niż 4 GPU bo wtedy już trzeba zacząć kombinować i nie na każdej płycie to działa.

Troll81


sesef

Cytat: Troll81 w 28 Styczeń 2010, 23:52
na tej ponoć już działa :D

No widzisz ponoć.

Na płytach DFI ponoć też działało. Tutaj są zbyt duże koszty, żeby ponoć wystarczało.

lolek

20 pln, ale dopiero w przyszłym tygodniu  :(

Pantarhei

Całe 13 zł wpłaciłem.  :shame:

Przyda sie aktualizacja księgowości bo już na liście jestem dwukrotnie.  :)
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

Troll81

Panowie. Plan jest taki żeby każdy rzucił choć dychę. i 13 zl jest dobre. Jest nas aktywnych ok 60 co da nam ekstra ok 600 na zakup graf. Spręzenie jest wazne bo kasa leży zamiast pracować dla nas. Więc sprężmy się i kupmy wreszcie te grafy.


Tomasz R. Gwiazda

popieram popieram :) grosz do grosza i bedzie kartosza :P

Pantarhei

Jest nas ok 60, a już zostało wpłacone za 11,3 użytkownika, czyli 18,83% stanu osobowego  XD
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

lolek

to jak by ktoś był jeszcze tak choiny jak AiDec to by ponad 100% stanu osobowego było  XD

Pantarhei

#139
Wtedy powinniśmy takiemu komuś postawić pomnik za wyrobienie n x 100% normy. Wajda nakręci film Człowiek z Gigaflopsa.  XD

Ogłaszam zbiórkę na pomnik dla AiDeca - każdy po dychu, a Aidec może więcej. XD

Oczywiście nie kpię sobie z AiDeca. Bez jego "skromne"j wpłaty nadal byli byśmy w lesie.
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

patyczak

Skeczu z papugą nie będzie



lolek

no, no, widzę, że zbiórka nabiera rozpędu   :parrrty:   :attack:

Troll81

I dobrze. Pora przyspieszyć bo siedzimy i gadamy a nic się nie dzieje. Teraz nareszcie coś drgnęło. Choć musiałem grozić przeciąganiem pod kilem  :attack:

Tomasz R. Gwiazda

a jak sie ma karta ktora zamowilismy? chinczyki ja jeszcze produkuja czy na piechote idzie ?

eclipse99


Pigu

dodałem jeszcze 10zł - niestety w tym miesiącu ze względu na zakup auta i małą ilość dni roboczych ni da rady więcej  :(

PBT_marian_boss

1. Na początku tygodnia zaktualizuję listę wpłat.
2. Karta zamówiona i zapłacona, niestety nie wiem co się dzieje, męczę jarod_e ale na razie cisza z jego strony.

Janek

Czy jest jeszcze potrzebna gotówka? Jeżeli tak, to nich mi ktoś napisze na PM dane do przelewu, to od siebie też coś dorzucę :)

Pigu

są w pierwszym poście tego wątku  %)

lolek

a gotówka jest zawsze mile widziana  :attack:

Janek

Cytat: Pigu w 29 Styczeń 2010, 18:32
są w pierwszym poście tego wątku  %)
Rzeczywiście jest :D Obliczę się z pieniędzmi i postaram się coś wpłacić, ale to jutro. A teraz życzę wszystkim miłego wieczorku :parrrty:

Skret

Jestem po wypłacie, więc też coś skapnę ;)

Troll81

no i o to chodzi ;D krótka seria małych wpłat :D

Janek

Chcę zrobić przelew elektroniczny, ale potrzebuję ulicę i dokładny adres odbiorcy, ponieważ nie chce przelew przejść :( Możecie podać Kamraci?

Pantarhei

Ciekaw jestem jaki to bank ma takie rygory.
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

Janek

Cytat: Pantarhei w 30 Styczeń 2010, 12:14
Ciekaw jestem jaki to bank ma takie rygory.
WBK nie chce bez tych danych przepuścić >:(

syrian


Pigu


Kryniek

Cytat: Jan Stenzel w 30 Styczeń 2010, 12:16
Cytat: Pantarhei w 30 Styczeń 2010, 12:14
Ciekaw jestem jaki to bank ma takie rygory.
WBK nie chce bez tych danych przepuścić >:(

To rzeczywiście dziwne, u mnie wystarczy tylko imie i nazwisko i już idzie.

No i odemnie poszło 11 zł, niestety tylko tyle bo zbieram na swoje i5 do WCG   8)

Janek

Wpisałem Warszawa, a ulicę podałem taką, na której mieszka moja siostra :D Przelałem 50 zł :)