Upublicznienie weakaccountkey

Zaczęty przez Troll81, 11 Maj 2010, 00:20

Troll81

żeby uniknąć problemów w razie wyścigów i umożliwić niektórym z naszych liczydłowych liczenie w projektach tylko z invitkami. Proponuję założyć dla SKB@P konto w każdym projekcie (i w każdym nowo pojawiającym się) i publikowanie w tym wątku słabych kluczy tak by można tam było dołączać maszyny. Przykładem takiego projekt jest Dyna Ping.

Co powiecie Kammrrraci??

Mori

Pytanie: czy jak w jakimś projekcie są limity zadań (w Milce chyba tak jest, nie?) to czy jest to liczone dla konta czy odrębnie dla każdego komputera podpiętego do konta?

No i czy administratorzy projektów nie patrzą się krzywo na konta, z których anulowanych jest dużo próbek (np. masowo)? Czy po prostu blokują wtedy konkretne hosty? Bo żeby nie było tak, że nagle jakaś wroga siła podepnie sobie projekt weakiem, naciągnie tonę próbek, po czym wszystkie anuluje, a SKB@P nie dostanie żadnych albo jeszcze go zbanują czy coś.

AiDec

Limity sa w wielu projektach, jednak zawsze sa to limity per host, albo per jajo (rdzen znaczy sie ;) ). Np. w Milce masz limit 10.000 WU dziennie, ale na kazdego hosta (kompa) - podlaczajac kolejnego kompa (chocby przez WAK) nie obnizasz limitow innych kompow. Nie spotkalem sie jeszcze z limitami `na uzytkownika`.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Szopler

W pewnym okresie był we FreeHAL'u ;).
25 max bo serwer kolesiowi padał... oczywiście był to limit "po prośbie" - opcja w projekcie została i teraz jest 25/host.

Mori

No, to skoro nie ma limitów per konto to chyba nie ma problemów, by weaka udostępnić, nie?

TJM

Cytat: Mori w 11 Maj 2010, 00:37

No i czy administratorzy projektów nie patrzą się krzywo na konta, z których anulowanych jest dużo próbek (np. masowo)? Czy po prostu blokują wtedy konkretne hosty? Bo żeby nie było tak, że nagle jakaś wroga siła podepnie sobie projekt weakiem, naciągnie tonę próbek, po czym wszystkie anuluje, a SKB@P nie dostanie żadnych albo jeszcze go zbanują czy coś.

Masowe anulowanie zadań ogranicza sam serwer - po prostu spada daily quota, przyanulujesz za dużo to więcej nie dostaniesz i amba. Zresztą z punktu widzenia serwera jest to mało szkodliwe, potencjalny szkodnik będzie tracił czas na kombinowanie a admin serwa zauważy pewnie dopiero, jak ktoś na forum zapyta skąd tyle resendów %)

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Mori


Troll81


Troll81

opublikujcie ten WAK wrzuci sie go do 1 posta i przyklei i będzie spokój :D

Cyfron

ale kóry słaby klucz? ten co można go wyciągnąć ze strony głównej po zalogowaniu się na boincstats?

Troll81

do każdego projektu masz generowany WeakAccountKey by można się było podłączyć :D

Cyfron

to z jakich projektów chcecie słaby klucz ?

Troll81

wszystkich do których ma konto SKB@P :D

można by je opublikować także w odpowiednim arcie na wiki :D

Cyfron

a jaki ma cel dawanie klucza w projektach, gdzie można sobie normalnie konto założyć?
Chodzi mi o to, że to jest trochę roboty, a mi się niekoniecznie tyle chce  :shame:

Troll81

Czasem można by np w wyścigach wystawić takie silne konto :D dałoby to do wiwatu :D

Cyfron

Zróbmy tak - jak ktoś chce jakiś klucz w konkretnym projekcie, to niech tutaj piszę - udostępnię go.

Szopler

Proszę WAK od DNETC w związku ze zbliżającym się wyścigiem. Nie chcę liczyć na swoje konto bo mam w miarę ładne 25kk ;)

Cyfron

Słaby klucz do konta SKB@P w projekcie DNETC:
7271_46adb72c59eed98ed2821a68f1bdb54f

Szopler


goofyx

Cytat: Cyfron w 06 Marzec 2011, 20:48
Słaby klucz do konta SKB@P w projekcie DNETC:
7271_46adb72c59eed98ed2821a68f1bdb54f

Tylko jeszcze napiszcie co z tym zrobić ;) w poście z kluczem i przykleić w widoczne miejsce.
Ja osobiście nie używałem tych kluczy.