Lista darczyńców projektu SKB@P - Modernizacja

Zaczęty przez Troll81, 16 Lipiec 2010, 09:47

Troll81

choinka własnie z myślą o serii 6xxx radków :D a plany zakupowe obejmuja nową - dodatkową grafe do SKB@P.

dziubas

zwarłbym, ale żylaki bolą  ;)
konto wciąż te same?
* Death is the highest priority non-maskable interrupt *

apohawk

Dlatego pytam. Marian już się SKB@P nie zajmuje, a nie pamiętam czy było podane konto Cyfrona, czy były jakieś oczekiwania na stowarzyszenie.
P.S. Nie każcie mi szukać, bo mi firefox przycina niemiłosiernie.
No good deed goes unpunished.

mimeq

Po Matki Boskiej Pienieznej (czytaj po 10ym) moge jakis drobiazg dorzucic bo w tym miesiacu raczej ciezko bedzie z $ (juz nawet wyprzedaje swoje podwojne monety z kolekcji  XD )


lolek

Ja teraz sam kupuję grafę, ale coś na mikołajki podaruję na SKB@P  :)

Cyfron

w jednym kompie płyta główna będzie do wymiany (kondensatory padają - pisałem w innym wątku)

Konto było chyba ciągle te same, bo ja nigdzie go nie podawałem i cała kasa dalej jest u Mariana. Nie było mowy o przeniesieniu kasy do mnie.
Jeśli Marian nie może zajmować się kaską, to wtedy przyjmę ją, ale nic o tym nie było mówione.

Tomasz R. Gwiazda

ja tam zawsze jakis naped/hdd/ram dorzucic moge

apohawk

Było mówione, że Marian nie ma na SKB@P czasu i chyba nawet jakoś się tam z tobą rozliczał. Nie widzę powodu wciąż Mariana tym obciążać, skoro nie ma czasu na to. Dawaj konto, będziesz mieć kasę na SKB@P bezpośrednio i od razu. Nie mnóżmy bytów ponad potrzebę.
Jest sobie mało aktywna grupa szybkiego reagowania, ale ma raczej charakter doradczo-decyzyjny niż wykonawczy. Wykonawczy jesteś ty  ;D
No good deed goes unpunished.

Troll81

Marina czas moze i ma ale nasze kompy siedziały u niego w pracy w serwerowni a ze Marian pracę zmienił i nowy szef juz nie był tak łaskawy to trza było szukac nowego domku...

apohawk

Jest późno, jestem zmęczony i nie kontaktuję. Jak to nowego domku? Cyfron je przygarnął? Coś mnie ominęło? Coś sobie uroiłem jak House?  XD
No good deed goes unpunished.

Troll81


tito

To jak z tym kontem?
Parę zł jak zwykle dam, tylko gdzie mam to przelać?

apohawk

Cytat: Troll81 w 21 Wrzesień 2010, 11:47
Dlatego uważam ze takim "jednym miejscem" powinien być art na wiki. Napiszmy kto opieekuje się kompami, kto sie opiekował. Kto ma dostep do kompów przez BAM i wogóle uzupełnijmy ten art.
Cytat: Cyfron w 21 Wrzesień 2010, 11:49
http://www.boincatpoland.org/wiki/SKB@P o ten art chodzi ? ???
Uzupełniłem, o to co wiedziałem/widziałem ;) Opiekują się Cyfron i AiDec, lokum zapewnia Cyfron, dostęp po BAM i logmein ma AiDec (nie wiem, kto jeszcze z tego korzysta). Dodałem liczenie MW na GPU do zadań, bo chyba tylko to się liczy na nich na GPU wg statystyk.
Jak coś źle, to mówcie, albo sami poprawcie :P
No good deed goes unpunished.

Tomasz R. Gwiazda

wszystko ok :)
dzieki


tylko ze one sie serwisuja... :(

Cyfron

nie - nie serwisują się - teoretycznie już normalnie działają, a niestety mają swoje odchyły i wysypują się czasem ;)

Troll81

Skarbnikiem nadal jest Marian i to do niego ślemy kasę on mi wysyła aktualizacje i ja modyfikuje pierwszy post.

AiDec

Cytat: apohawk w 05 Listopad 2010, 23:30
Opiekują się Cyfron i AiDec, lokum zapewnia Cyfron, dostęp po BAM i logmein ma AiDec (nie wiem, kto jeszcze z tego korzysta). Dodałem liczenie MW na GPU do zadań, bo chyba tylko to się liczy na nich na GPU wg statystyk.

Poprzez BAM zarzadza glownie Pigu, ja dostalem dostep do BAM tylko dlatego, ze byl konieczny podczas pracy z kompami.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Tomasz R. Gwiazda

Cyfron: ja mowie ze na stronie o nich jest tak napisane :)

apohawk

No good deed goes unpunished.

Cyfron

Skoro Marian ciągle jest skarbnikiem, a ja chce dać dobry przykład, to właśnie zleciłem przelew na jego konto na kwotę 30 PLN żeby równe 100 było ode mnie :) (a jeszcze dałem 20+ na akcelerometr (http://www.boincatpoland.org/smf/superkomputer-boincpoland/lista-darczyncow-projektu-skbp-zakup-akcelerometru/msg122739/#msg122739)

Nie ociągamy się, tylko zbieramy kasiorkę.
Trzeba myśleć o wymianie płyty głównej w jednym kompie, a ja muszę w końcu kupić listwę zasilającą i wentylator na coolera na procek w SKB@P3, bo chodzi tam ten standardowy, a uszkodzony leży na biurku i wywiera na mnie przymus psychiczny ;)

Tomasz R. Gwiazda

Cyfron: mam na zbyciu 2x Arcrtic Cooling F8 Pro

http://www.arctic-cooling.com/catalog/product_info.php?cPath=3_46_62&mID=252

jesli sie nada to moge ci je wyslac do modernizacji SKB@P

Cyfron

niestety nie widze zastosowania wentylatora 80x80 w SKB@P. Potrzebuje właśnie 92x92



Troll81

Kolejna wpłata wpłynęła. Może by tak na mikołaja dorzucić naszym dzieciom?

Szopler


Troll81

Marian potwierdził mi jedną :( pisz do niego na PW

Szopler


PBT_marian_boss


Troll81


Szopler


Janek

#111
Witam!
Wiem, że ten wątek jest zapewne w złym temacie, ale bardzo długo nie byłem na forum i mam pytanie - czy prowadzimy jakąś zbiórkę pieniędzy na nowy sprzęt? Gdzie mogę znaleźć informacje na forum, co kupujemy i gdzie wpłacić?
Pozdrawiam :)



Edit by Cyfron:
przeniosłem do odpowiedniego wątku   :parrrty:

Cyfron

W tym wątku sąwszelkie informacje - dane do przelewu w pierwszej wiadomości

Na chwilę obecną zbieramy kasę, bo z tym, co mamy, to raczej za wiele się nie da zrobić.
Prawdopodobnie trzeba będzie wymienić (przynajmniej jedną) płytę główną.

Janek

Tylko w moim Banku do przelewu potrzebna jest ulica, miejscowość i kod pocztowy. Jeżeli będę miał te informację to coś dam radę wpłacić :)

Cyfron

już tu kamratowi podsyłać dane na PW!  :arrr: :attack:

Troll81

#115
Trzeba zapytać skarbnika http://www.boincatpoland.org/smf/index.php?action=profile;u=608 bo ja jego danych osobowych rozsyłać nie mogę...

Janek

Meldują, że właśnie wpłaciłem do naszego Skarbnika 100 zł na nowe zakupy sprzętu  :D  :D  :D

momi_76

... ja też wpłacę jak renta dojdzie i jak "listonosz nie zaginie w akcji" ...

Pigu

to i ja dorzucę do gara zaraz po świętach  :attack:

Pigu