Projekt GPU dla SKB@P

Zaczęty przez Cyfron, 24 Styczeń 2011, 12:11

Cyfron

Tak sobie myślę - co Wy na to, aby SKB@P dobił 100 mln w Milce (   Target will be reached in 135 days on June 8 2011) i przełączyć go na inny projekt GPU? Np Collatz?

Troll81

hm..... pomysł ciekawy....

lolek

#2
A ja osobiście jestem za liczeniem milki- jakoś bardziej do mnie przemawia astronomia niż matematyka  :) A do tego przy liczeniu CC temp jest wyższy (przynajmniej u mnie) a karty o ile pamiętam i tak się ładnie grzeją...

Edit: a gdyby karty serii 5xxx podłączyć do DNETC- tam seria pięć radzi sobie świetnie, a serią 4xxx zostawić w milce?

Cyfron

te 2 karty 5XXX wsadzone w jednego kompa mają temperatury 58 i 48, więc wydaje mi się, że nie jest źle :)
Natomiast te karty 4XXX które miały wnet pod 100 stopni to właśnie zostały wyciągnięte i starałem się je trochę wyczyścić - zobaczymy, jakie będą efekty. Jak nadal będą duże temperatury, to wymienię pastę termoprzewodzącą i będzie lepiej (użyje tego liquid metal pad - podzielę na mniejsze części, takie, które będą pasować :) )

Troll81

bynajmniej to nie przynajmniej  :wth:

ja zalacem paste wymienic od razu. Stara pewnie juz jest w proszku....

lolek


Cyfron

myślę, że projekt do którego podepniemy te karty jest do dyskusji.
Mi chodzi tylko o to, aby może tymi kartami policzyć inny projekt :)

lolek

Mam pytanko.
Czy grafy SKB@P są podłączone tylko do milki? Jeśli tak to uważam to za błąd- milka często pada i chyba rozsądnym było by dać kilka procent zasobów np. na CC

Cyfron

jest to na jednym projekcie z prostej przyczyny - cały czas mamy jakieś pady kompów i nie możemy dojść z nimi do ładu, dlatego nie chcemy jeszcze dodatkowo walczyć z różnymi projektami.

lolek

dzięki za szybką odpowiedź  :)

Argento

Już bliżej niż dalej do 100mln w MW... :). I taka okrągła liczba  :parrrty:

Z drugiej strony zmiany czasem są przyjemne, a na pewno wnoszą odrobinę świeżości, choć dla grafik, to jednak niewielka różnica... ;) 


--
Pozdrawiam
Z poważaniem
Argento

Cyfron

jeśli nikomu nie przeszkadza, to wnoszę o przełączenie GPU SKB@P na czas wyścigu do liczenia DNETC: http://www.boincatpoland.org/smf/dnetchome/dnetc-rush-day-%27pisces-race%27-11-13-03-2011-1800-utc/

mimeq



Troll81


lolek

Na NV z tego co czytałem liczy się Einstein i mampy tanko. Po ile próbek na 1 GPU?

AiDec

Odpowiem ciut inaczej, 3WU na jedna grafe. Tam jest grafa dwurdzeniowa, przetwarzajaca 3 WU na raz. Jak sie ta trzecia WU podzielila to sam nie wiem  :), wiec sie nie bede wymadrzal. Na cztery WU zabraklo RAMu.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

lolek

Oki, dzięki za info - zastanawiałem się tylko czy nie zapomnieliście o "dodatkowych" WU  ;D