Przekazanie komputera na rzecz SKB@P

Zaczęty przez ryszard.korczyk, 21 Listopad 2011, 22:38


krzyszp

Ile właściwie te nasze maszynki razem wyrabiają RAC'u?

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81

Niewiele ale otencjał maja duuuuuży  %)

aborek


GRID

Cytat: krzyszp w 24 Listopad 2011, 21:36
Ile właściwie te nasze maszynki razem wyrabiają RAC'u?
118k

Tomasz R. Gwiazda

nie chwalcie sie tym :P  :boing:

zapinac projekty zgodnie z GPU i jazda

Szopler


Cyfron

spokojnie - czuje ten bat nad sobą  :-[

ryszard.korczyk

http://www.boincatpoland.org/smf/projekt-miesiaca/projekt-miesiaca-wyniki/
Jeden z moich komputerów przekazałem i będzie działał na rzecz SKB@P, patrząc na projekt miesiąca to był to strzał w kolano :]

Tomasz R. Gwiazda

z SKB@P przegrac to jak wygrac :)   :attack:

ryszard.korczyk

Chciałbym zapytać jak tam SK@P ode mnie? Liczy już coś? :)

Cyfron

coś liczy, ale zaliczył zwiechę wczoraj - powód jeszcze nieznany.

JaRa

Mam opcję podłączyć jednego kompa jest ktoś chętny: :ahoy:



Cyfron

znaczy jak masz opcje podłączyć jednego kompa? masz kompa do oddania, czy masz możliwość utrzymywania komputera (prąd itp)?

JaRa

Za dużo  :parrrty: wczoraj. Jeszcze dokładnie wybadam sprawę i może miejsce bym znalazł i prąd 24/24



ryszard.korczyk

Dziś SKB@P6 został podrasowany do 8GB Ramu i jest gotowy do liczenia, udało się ustabilizować jego pracę.

Cyfron

potwierdzam - spędziliśmy z Ryśkiem upojną godzinkę przy kompach :D

Troll81

my tam chłopcy nie wnikamy.... tolerancyjni jesteśmy.... nawet na adopcję komputerów się zgodzimy....  %)

Cyfron

niestety komputer się dalej zachowuje jak przedtem.... (po odpaleniu boinca)

ryszard.korczyk



ryszard.korczyk

Widzę, że komputer ten jest dość problemowy, może transport mu zaszkodził. Bo wcześniej nie było z nim problemów.
Dlatego postanowiłem przekazać coś innego z moich sprzętów, prawdopodobnie będzie to jakiś athlon AM3 3 rdzeniowy z nową płytą i ramami.
Tego problemowego zabiorę do siebie i spróbuje opanować. ;)


ryszard.korczyk

#62
Komputer wrócił do mnie, tu o ile go opanuje to przez jakiś czas będzie działał na rzecz SKB@P u mnie.

Do serwerowni poszły części na dwa kolejne komputerki, szczegóły w wątku 460: Serwis SKB@P

ryszard.korczyk

Wygląda na to, że problem z SKB@P6 był po stronie chłodzenia, które podczas transportu się urwało. Komputer dostał więc dwa nowe Gelus Lite II+ i teraz przy zamkniętej obudowie przy 100% CPU 69-72 stopnie ma. Czas jeszcze na testy stabilności. Wrócono też do konfiguracji 4GB RAMu, coś niestabilnie się zachowywał przy dołożonych 8GB.