Nowe próbki

Zaczęty przez AL, 09 Wrzesień 2006, 13:47

AL

Uwaga miłośnicy BURP'a - w związku z testowaniem nowych klientów - będą nowe próbki.
CytatLater today we will be testing a series of new client versions. If all goes well 2-3 sessions will be dequeued and rendered to test the stability of the new code.

bartsob5

yyy wybaczcie ze sie zagapilem, ale burp wypuszcza testowa serie probek... trwaja okolo godziny, jednak sie procenty restartuja pare razy, ale to z powodu tego motion blur.. juz 2 probki odeslalem licze 3...

Nietoperek

nowe jednostki lataja sobie swobodnie - brac poki jest co :) - okolo 4h i baaardzo nie lubia sie z innymi projektami wiec zalecane wstrzymanie innych projektow lub ich dokonczenie i liczenie burp ;)

bartsob5

u mnie wyswietla "procejct is down" i nie chce pobierac.. :(

Nietoperek

baza danych chyba sie cus rolozyla jakis czas temu bo jest troszke bledow przy wyswietlaniu jednostek

remix85

Z tego co widziałem w statusie serwera w przygotowaniu są nowe sesje.
Nie wiem, jak to długo potrwa ale pewnie już niedługo pojawi się praca.

Nietoperek

swieza seria czeka na pobranie - na chwile obecna "13200 parts" - obecna sesja wymaga minimum 512 MB ram jesli sie nie myle (nie pojdzie na 256 napewno)

KrzychuP

chyba nie zdążyłem :(

Nietoperek

sesja 265 ruszyla

KrzychuP

---------- 10:59 11.01.2007 ----------

zassał 2 jednostki  \:D/

---------- 08:16 12.01.2007 ----------

Na razie idzie nieźle, wreszcie będę mógł podciągnąć wynik punktowy w tym projekcie.
Na chwilę obecną zostało jeszcze ponad 25tys. jednostek.

sourcerer

Witam:)
Sa moze jakies jednostki w tym projeckie?
Bo jak narazie mam komunikat: " No work from project "
A moze mam cos zle ustawione?

Bober

W tej chwili nie ma (w dłuższej chwili - już od tygodnia chyba)

sourcerer


KrzychuP

Dziś rzucili trochę mało wymagających jednostek. 7 przeliczonych / 5 się liczy

AL

Uwaga - dziś zaczął mi pobierać nową serię WU - które po kilku sekundach się wysypują i wieszają całą pracę BOINC! Pilnować sobie ich!

jaskij

---------- 18:31 24.09.2007 ----------

Jak wróciłem do domu, to miałem chyba z 15 błędów otwartych...

---------- 21:37 26.09.2007 ----------

Orientuje się ktoś może, czy BURP przestał już wywalać błędy na windzie?

AL

Chwilowo wogóle nic nie dają!

jaskij

Właśnie tak próbnie się podłączyłem i widzę... ktoś tu umie robić grafę w Blenderze? to byśmy zrobili nowe WU ;PPPP

TJM

Pokop po necie za gotowymi przykładami i wyślij  :lol:

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

jaskij

Dziś dostałem próbkę, która ciągnęła 560 MB ramu :/ anulowałem.