2008.09: Yoyo@home

Zaczęty przez Bober, 31 Lipiec 2008, 23:33

Który projekt powinniśmy liczyć we wrześniu?

3x+1@home
0 (0%)
ABC@home
2 (3.8%)
Artificial Intelligence
0 (0%)
Climateprediction.net
0 (0%)
Einstein@home
2 (3.8%)
Leiden Classical
0 (0%)
Malariacontrol.net
0 (0%)
Milkyway
3 (5.8%)
MindModeling Beta
0 (0%)
Orbit@Home
0 (0%)
PrimeGrid
1 (1.9%)
Rectilinear Crossing Number
2 (3.8%)
Rosetta@home
0 (0%)
SHA-1 Collision Search
0 (0%)
SETI@home
5 (9.6%)
Spinhenge@home
2 (3.8%)
Superlink
0 (0%)
Sudoku
0 (0%)
SZTAKI Desktop Grid
0 (0%)
TANPAKU
0 (0%)
The Lattice Project
0 (0%)
uFluids
0 (0%)
World Community Grid
12 (23.1%)
Yoyo@home
23 (44.2%)

Głosów w sumie: 52

Głosowanie skończone: 31 Sierpień 2008, 14:52

Troll81

jednym z takich elementów integracyjnych jest comiesięczny (lub innoterminowy) newsletter przypominający o tym że zespół istnieje i działa.

kempler

Uważam że ilość punktów nie może decydować o niczym. Niektóry mają mały RAC a robią sporo.
Newsletter...ehhh ile razy ten temat się jeszcze przewinie ?  ::)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Troll81

no i trzeba cisnąć o tego newslettera bo inaczej to nasi członkowie zapomną że sa członkami :D

kempler

Cytat: Troll81 w 12 Sierpień 2008, 22:32
no i trzeba cisnąć o tego newslettera bo inaczej to nasi członkowie zapomną że sa członkami :D
Śmiało...Pisz.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Mchl

Pisz pisz. ;)

Nie musi być ładnie i skłądnie. Redakcję potem się zrobi (w tym akurat mam wprawę).
Nie musi być cały. Jak napiszesz kawałek, to może ktoś inny dorzuci kolejny. Na pewno będzie łatwiej.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

Oki postaram się coś wysmżyć choc w tym akurat nie jestem dobry :( no ale skoro nie ma chętnych to ktos się musi do roboty zabrac :)

Pigu

#46
http://www.boincatpoland.org/smf/index.php/board,67.0.html

można posortować zakończone projekty miesiąca chronologicznie i unieruchomić?



EDIT:
Forum domyślnie sortuje wg daty ostatniego posta. Nie wiem czy można inaczej. Natomiast IMO wątki niech zostaną otwarte.
Bober

Kret_polny

Z powodu wyścigu swój głos oddałem na Yoyo. :)

Pigu

Cytat: Pigu w 16 Sierpień 2008, 10:40


EDIT:
Forum domyślnie sortuje wg daty ostatniego posta. Nie wiem czy można inaczej. Natomiast IMO wątki niech zostaną otwarte.
Bober


nie mówię zamykać, tylko przyklejać  :P

Troll81

Właśnie. jak robimy z wyścigiem??? włączamy skb@p w jojo do 15 września a potem liczymy WCG? czy liczymy WCG przez cały miesiąc??

Machloj

liczymy wcg przez cały miesiąc...cały czas są jakieś wyścigi...

Troll81


stasieks

Fajnie ze mozna usunac wczesniejszy glos.

Zaglosowalem na YoYo - oczywiscie chodzi o wyscig.

AiDec

#53
Popieram. Mozliwosc zmiany dotychczasowego wyboru w ankiecie (zwlaszcza w swietle ostatnich wydarzen - ogloszenie dluuugiego wyscigu YOYO w ostatnich dniach) jest bardzo dobrym pomyslem :).

Dotychczas glosowalem na SHA-1. Zmieniam glos na YOYO. Kamrrraci, dajmy Im czadu :). Zrobmy z YOYO projekt miesiaca i wezmy PELNY udzial w wysciugu. Niech reszta swiata wie na co nas stac! ;D.

PS. Biore 2 dni wolnego zeby przygotowac kompy do wyscigu, moze zdarze ;D
PSS. Wiem ze jestem wariat :P



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Mchl

Cytat: Pigu w 16 Sierpień 2008, 10:40
http://www.boincatpoland.org/smf/index.php/board,67.0.html

można posortować zakończone projekty miesiąca chronologicznie i unieruchomić?



EDIT:
Forum domyślnie sortuje wg daty ostatniego posta. Nie wiem czy można inaczej. Natomiast IMO wątki niech zostaną otwarte.
Bober


Chyba widziąłem ostatnio takiego moda.... Poszukam...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81


Machloj

no genialny pomysł z możliwością zmiany głosu :)

syrian


Pigu

a niech wam będzie - 10k mogę dać

jarod_e

Też wpisałem się na Yoyo, skoro jest wyścig to chętnie wesprę B@P  ;D

stasieks

No i prosze :)

Byl problem WCG jest wyscig YoYo. I bardzo fajnie, widac sile druzyny i ducha wspolnej walki !!

Troll81

No i skopiemy wszystkim tyłki :D

Timaxi

Ja też zmieniłem głos z WCG na Yoyo jak szaleć to szaleć  ;D


3Rni

widzę, że WCG zostało totalnie wyYOYOwane  ;D ;D ;D sznureczek usuń działa OK  ;D

liczymy dalej ^^

PBT_marian_boss

SKB@P nie chce liczyć YOYO, każda próbka wywala się z błędem. W związku z tym uruchamiam drugi w kolejce projekt do liczenia.

KrzychuP


PBT_marian_boss

Oj ale brzydko się dzieje z SKB@P WCG też wywala błędy przy próbie liczenia próbek. Czyżby za mocno był podkręcony CPU ? Jakieś propozycje ?

Troll81


AiDec




Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

PBT_marian_boss

Cytat: AiDec w 01 Wrzesień 2008, 09:39
Spuscic na 3.2

Zmiejszyłem na 3.5 i na razie liczy

michaou

mnie od tygodnia yoyo nie nalicza punktow

emik

wywalają ci się jakieś błędy czy coś innego?


michaou

rzecz w tym ze nie, normalnie sa probki raportowane

ale wczoraj czy przedwczorja troche mi juz podoliczalo w projektach, bo od 17 wrzesnia bylo jakieś zacięcie, hulają dwie maszyna a ja drepczę w miejscu i nie wiem co jest

TJM

Chyba w końcu i u mnie coś się powaliło - przez ten wielki domyślny rsc_fpops_est zadań yoyo komp w końcu przestał je pobierać i uparcie szukał zadań od innych projektów, mimo że resource share dla yoyo miałem 10k a dla reszty po 100. Wolał nawet stać pusty po całkowitym zablokowaniu pobierania zadań z innych projektów niż siorbać z yoyo - dopiero po przeczyszczeniu katalogu z danymi ponownie ruszyło, ale podejrzewam, że za jakiś czas znów się zaklinuje.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.