2009.02: SETI@home

Zaczęty przez Bober, 05 Styczeń 2009, 23:52

3Rni

też macie takie straszne pendingi  :-[ u mnie ponad 31k stoi  :P

Pigu

15k zaledwie, ale ja przezornie pobrałem bufor na tydzień przed terminem, by w czasie projektu miesiąca krócej czekać na quorum  :attack:

AiDec

Cytat: ERni w 05 Luty 2009, 22:15
dałem teraz 181.20 i czekam
a czy optymalki czegoś nie psuja jeśli chodzi o setiGPU - liczę na AK_v8_win_SSE41 ?

Zalecalbym 181.22. 181.20 byly dosc mocno zbugowane i Nvidia szybciutko je wycofala zastepujac wlasnie poprawionymi 181.22.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

KrzychuP

Hehe, dzięki CUDA'om udało mi się dostać do pierwszej setki w Projekcie miesiąca i może uda mi się przegonić Trolla  XD

PanStaszek

Cytat: KrzychuP w 14 Luty 2009, 16:00
Hehe, dzięki CUDA'om udało mi się dostać do pierwszej setki w Projekcie miesiąca i może uda mi się przegonić Trolla  XD

Walcz przyjacielu, walcz, bo niedługo nie będzie z kim. Duże grono kamratów "chapie" Milkę do "dobrze daje", a w projekcie miesiąca pełną parą tylko najwytrwalsi. Więc gadanie że PM promuje projekty .... to tylko gadanie  ;)


"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"

emik

ja jadę tylko SETI, raz na 2-3 dni zassysam 24wu Milki i to wszystko


Troll81

jak widzę ile niektórzy mielą WU w projekcie miesiąc to mi szczęka opada. Taki mindc jak zapuści swe maszyny to nie mam co podejmować walki no chyba że o szlachetne 30 miejsce...

PanStaszek

PM to jak maraton, nie ważne miejsce - ważny udział ... ;D


"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"

sciagacz


PanStaszek

Cytat: Troll81 w 15 Luty 2009, 11:28
jak widzę ile niektórzy mielą WU w projekcie miesiąc to mi szczęka opada. Taki mindc jak zapuści swe maszyny to nie mam co podejmować walki no chyba że o szlachetne 30 miejsce...

...a ja bym powalczył, gdyby zechciał przelączyć swoje maszyny na Seti. Dobrze że chociaż z Pigulcem można powalczyć  :attack:


"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"

Pigu

hehe robię co mogę (no na 90% powiedzmy hehe) :attack:

ksysju

Witam

Do jakiego dnia i godziny wliczają się punkty w ramach projektu miesiąca ?

Coś gdzieś było, że do końca 27 II ale nie mogę tego znaleźć.

--
ksysju
ksysju

KrzychuP

punkty powinny się wliczać do północy 28.02

to chyba głosowanie na projekt marca trwa do 27.02 do którejśtam godziny

ksysju

Hi

Oki, jasne.

A jeszcze, wyniki projektu miesiąca mam  z  "Ostatnia aktualizacja: Pon,  23 Lut 2009  23:19"
to tylko u mnie czy coś padło ?

--
ksysju
ksysju

KrzychuP

Aktualizacje naszych ProjektoMiesiącowych statystyk RAD robi chyba około północy,
a do dziś rana Seti miało chyba problem z udostępnianiem statystyk
(stan punktowy na BoincStats zaktualizowało mi dopiero gdzieś koło południa)