2009.03: Milkyway@home

Zaczęty przez Troll81, 07 Luty 2009, 00:32

Troll81

MilkyWay 17
PrimeGrid 5
Spinhenge 3
QMC 2
Artificial inteligence 1
Einstein 1
GeneticLife 1
SHA 1
Aqua@Home 1
Poem 1
ABC 1

Tak na razie wygląda sytuacja. Ciekawe jak się zmienią głosy jak za tydzień milka przestanie być tak punktodajna XD

Machloj

hm..ktoś musi to zrobić, więc:

jako, że punktacja w milce została ograniczona uważam, że jest to wyjątkowa okoliczność i powołując się na:

Cytat: Troll81 w 07 Luty 2009, 00:32
Jeżeli zaistnieją wyjątkowe okoliczności, zmienianie głosów zostanie umożliwione.

powinniśmy rozważyć możliwość zmiany głosów - wszyscy doskonale wiedzą, że milka dostała tyle głosów tylko i wyłącznie dzięki swojej dojności, więc obcięcie punktacji jest bardzo bardzo bardzo wyjątkową okolicznością!  :arrr:

>>>przekaz podprogowy!<<< GŁOSUJCIE NA SPINHANGE! >>>koniec przekazu podprogowego<<<

KrzychuP

A ja i tak przy Milce zostanę, bo nie dostała ode mnie jeszcze swojego przydziału.

Cytat: Machloj>>>przekaz podprogowy!<<< GŁOSUJCIE NA SPINHANGE! >>>koniec przekazu podprogowego<<<

Zdemaskowałem Cię !!!  :P

Troll81

Jak ktoś chce zmienić głos to musi wyraźnie to zdeklarować w poście podając swój poprzedni głos i swój nowy głos.

mindc



kempler

A ja uważam że milka powinna zostać. Skoro uważacie że trzeba ją zmienić bo słabiej punktuje to w zasadzie głosowania na projekt miesiąca nie mają sensu. Ustalmy że liczymy tylko "dojne" projekty i po sprawie.  ;)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

OxyOne

Cytat: kempler w 19 Luty 2009, 12:51
A ja uważam że milka powinna zostać. Skoro uważacie że trzeba ją zmienić bo słabiej punktuje to w zasadzie głosowania na projekt miesiąca nie mają sensu. Ustalmy że liczymy tylko "dojne" projekty i po sprawie.  ;)

"racyja"
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

sesef

Cytat: kempler w 19 Luty 2009, 12:51
A ja uważam że milka powinna zostać. Skoro uważacie że trzeba ją zmienić bo słabiej punktuje to w zasadzie głosowania na projekt miesiąca nie mają sensu. Ustalmy że liczymy tylko "dojne" projekty i po sprawie.  ;)

Ja tam to mogę liczyć nawet za 1 pkt za WU tylko teraz już zaczynają wymyślać i szukać dziury w całym. Teraz nie pasuje im aplikacja, która przez 2 miesiące była OK i co ciekawsze wersja Windowsowa na tym samym source już jest OK a Linuxowa już nie

[PBT] Horpah

w związku z powyższym, ja głosuję na:
PrimeGrid

OxyOne

Cytat: sesef w 19 Luty 2009, 14:20
Cytat: kempler w 19 Luty 2009, 12:51
A ja uważam że milka powinna zostać. Skoro uważacie że trzeba ją zmienić bo słabiej punktuje to w zasadzie głosowania na projekt miesiąca nie mają sensu. Ustalmy że liczymy tylko "dojne" projekty i po sprawie.  ;)

Ja tam to mogę liczyć nawet za 1 pkt za WU tylko teraz już zaczynają wymyślać i szukać dziury w całym. Teraz nie pasuje im aplikacja, która przez 2 miesiące była OK i co ciekawsze wersja Windowsowa na tym samym source już jest OK a Linuxowa już nie

jeszcze troche jak poczytam o tych "ich" problemach to zrezygnuje - sami sobie beda liczyc jak cosmology (szaleli szaleli i zaszaleli)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Sergeant

Święte słowa kempler. Nic więcej nie trzeba tłumaczyć. Jak ktoś patrzy tylko na rankingi, to nie musi tu głosować. Niech liczy tylko dojne projekty.

W dalszym ciagu oczywiście głosuję na Milkyway. Liczę tylko projekty zwiazane z fizyką i astronomią i na nie będę głosował.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Aegis Maelstrom

@Machloj

Czy możesz nam wyznać, na czym opiera się Twoja miłość do Spinhedge'a?

Muszę przyznać, że przekonałeś mnie do liczenia nieco S. na boku. :arrr:

malpi




Machloj

Cytat: Aegis Maelstrom w 19 Luty 2009, 21:55
@Machloj

Czy możesz nam wyznać, na czym opiera się Twoja miłość do Spinhedge'a?

Muszę przyznać, że przekonałeś mnie do liczenia nieco S. na boku. :arrr:

hem...to jest pierwszy projekt, który zacząłem liczyć :) chciałbym mu się jakoś odwdzięczyć za wciągnięcie mnie w boinca, bo jak do tej pory bardzo go zaniedbałem ;)

Sebastian M. Bobrecki

Kocham pracę, mogę na nią patrzeć godzinami.

adam_plusnet

Spinhenge...
Uległem przekazowi podprogowemu...

skowron


Troll81

Aktualny rozkład głosów:

MilkyWay 17
PrimeGrid 8
Spinhenge 4
QMC 2
Artificial inteligence 1
Einstein 3
GeneticLife 1
SHA 1
Aqua@Home 1
Poem 1
ABC 1

buninek


RAD-Poland


   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Angelus


Southan


KrzychuP

Rozumiem, że (wg terminu z pierwszego posta) głosowanie zamknięte.

And the winner is...

Milkyway

Zaraz przestawiam pracowego kompa, żeby przez weekend już włączył się do rywalizacji.

Troll81

Wyniki głosowania

MilkyWay 19
PrimeGrid 9
Spinhenge 5
QMC 2
Artificial inteligence 1
Einstein 3
GeneticLife 1
SHA 1
Aqua@Home 1
Poem 1
ABC 1

oddano 44 głosy

Gdyby wygrał prime to nie trzeba by było przestawiać maszynek na wyścig idów marcowych :D

KrzychuP

optymalki pobrane czekają na instalację

wziąłem z linka podanego przez NetMonitoring w dziale Milki

są może lepsze?

buri

liczcie ku chwale teamu :attack:

ten miesiąc pozostawiam pod swoje cele, nie lubię mleka bo mi szkodzi  XD


Mam przeczucie, że RAC drużyny w tym miesiącu będzie konkretny.

Troll81

Proponuję w tym pięknym temacie umieścić linka do optymalek milky wszystkich jakiem mamy dostępne :D

[PBT] Horpah

Cytat: Troll81 w 27 Luty 2009, 12:49
Proponuję w tym pięknym temacie umieścić linka do optymalek milky wszystkich jakiem mamy dostępne :D

to wystarczy
http://zslip.com/

PanStaszek

Cytat: buri w 27 Luty 2009, 11:09
Mam przeczucie, że RAC drużyny w tym miesiącu będzie konkretny.

U mnie niestety nie będzie, recesja zawitała i w ramach oszczędności wyłaczanie wszystkich maszyn w firmie po zakończeniu pracy  :( .
Niestety powoli przestanę się liczyć i polecę w dół w statystykach, ale starałem się jak mogłem przez ostatnie kilka lat ....


"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"

KrzychuP

Cytat2009-02-27 14:06:44|Milkyway@home|Message from server: No work sent
2009-02-27 14:06:44|Milkyway@home|Message from server: (reached per-CPU limit of 12 tasks)
Ktoś wie jak to obejść? Bo nie mogę buforka na weekend napełnić  :(

OxyOne

Cytat: KrzychuP w 27 Luty 2009, 14:11
Cytat2009-02-27 14:06:44|Milkyway@home|Message from server: No work sent
2009-02-27 14:06:44|Milkyway@home|Message from server: (reached per-CPU limit of 12 tasks)
Ktoś wie jak to obejść? Bo nie mogę buforka na weekend napełnić  :(

tyle co wiem to brak opcji :(
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

sesef

Cytat: KrzychuP w 27 Luty 2009, 14:11
Cytat2009-02-27 14:06:44|Milkyway@home|Message from server: No work sent
2009-02-27 14:06:44|Milkyway@home|Message from server: (reached per-CPU limit of 12 tasks)
Ktoś wie jak to obejść? Bo nie mogę buforka na weekend napełnić  :(

Zrób plik bat o takiej treści

Cytat:a
cd TUTAJ_SCIEZKA_DO_KATALOGU_BOINC_NP_C:\Program Files\BOINC
boinccmd.exe --project http://milkyway.cs.rpi.edu/milkyway/ update
ping 127.0.0.1 -n 600
goto a

Skrypt przygotował TJM, co jakiś czas połączy się z milką i dobierze nowe zadanka, przy okazji zaraportuje przeliczone.

OxyOne

jemu pewnie chodziło o zwiekszenie buforu z 12 wu  na xxx
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

KrzychuP

dokładnie NetM.
problem w tym, że muszę na weekend odłączyć Boinca od sieci :(

AiDec

Sposoby sa na to dwa:

1. VM + kolejny OS.
2. Klienty HAL`owe TJM`a.

Pociesze Cie przy okazji: Milky wlasnie zmienilo limit na 20/core.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Sergeant

Mam pytanko w związku z projektem miesiaca. Z tego co widzę teraz to jest tabela z danymi z SETI za luty, czy są jeszcze tabele z poprzednich projektów miesiaca? Jeżeli tak to może w tabeli z projektami miesiąca jakie były można podać, po ile punktów zarobił team w każdym z tych projektów przez taki miesiąc. To taka mała sprawa porządkowa, aby sprawdzić jak nasz team się sprawuje przy takim projekcie miesiąca.

Jest to do odtworzenia?
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

Szopler

W każdym wątku projektu miesiąca w pierwszym poście jest ta punktacja...

Sergeant

No właśnie "W każdym wątku projektu miesiąca w pierwszym poście jest ta punktacja...". Trzeba w tym się pogrzebać. Skoro się robi tabelkę z projaktami miesiąca jakie były, to czemu nie można by dodać jeszcze jednej rubryki? To chyba nie wielki problem.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

RAD-Poland

#78
@sergeant
jeśli dobrze zrozumiałem, to coś takiego znajduje się w końcowej części  klasyfikacji generalnej GP
     
Grand Prix BOINC@Poland - klasyfikacja za rok 2008

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Sergeant

Zgadza się. To jest to co pod tabelą. Myślę, że takie coś powinno być przy liście liczonych już projektów miesiąca. Ale to moje zdanie.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl