2009.06: Einstein@home

Zaczęty przez Bober, 05 Maj 2009, 00:11

Tomasz R. Gwiazda

zobaczycie jak wam przysla probki z Einstein i jak dlugo bedziecie je robic to sie wam go odechce :)

przykladowo u mnie na lapie
POEM: 2:40
Einstein: 8:16

:)

KrzychuP

A ja powiem tak:

I co z tego?  :P

Nie pamiętam, w którym miesiącu, ale w czołówce był Climate.
Tam to dopiero są długie próbki  XD

stn

Thomas: A jaki jest stosunek pkt/czas?

patyczak

Skeczu z papugą nie będzie



Troll81

POEM 23
Climate 1
Einstein 27
QMC 1
AQUA 1

może i wyżej punktuje POEM puktuje, ale wygrywa albert :D

mmalyx

Głosuję na Artificial Intelligence

PanStaszek

No to zupełnie zmienia obraz czołówki  XD


"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"

lolek

Cytat: stachu @ fiddex w 26 Maj 2009, 13:17
No to zupełnie zmienia obraz czołówki  XD

AIS właśnie awansował na trzecie miejsce

Troll81

Każdy głosuje na co chce :D choć głosowanie się kończy i jakoś nie sądzę by AIS wygrało.

Krystian_Lap

W koncu demokracja jest ta :attack:

podobno  ;)

Pantarhei

Jak powiedział jeden grubas z cygarem - "Demokracja to ustrój najgorszy z możliwych, ale inne są jeszcze gorsze"

Głosuję na "POEM"
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

patat

Einstein@home

Pozdrawiam wszystkich z okazji Dnia Dziecka !!!!

kempler

Głoś oddaję na POEM@Home. Z sentymentu. Z tego co pamiętam jeden z pierwszych moich przetłumaczonych projektów  :) Chyba nawet za czasów BOINCopedii.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Gargul

Sam twardo głosowałem na Einsteina. Zwykle zbierał 2-3 głosy. każdy głos się liczy  :) (choćby aby nazwa projektu zaistniała na liście)

im88


adam30


sciagacz


Troll81

POEM 27
Climate 1
Einstein 29
QMC 1
AQUA 1
AIS 1

Walka pomiędzy liderami nadal silna

satanetv

Według mnie jest

POEM 28
Einstein 29

Gargul


tomacha2001


lolek

zapowiada się ciekawa końcówka 28 - 29 dla Einstein. dawno nie było tak ciekawie

Kret_polny

Głos oddaję na Poem@home.


satanetv

No i mamy remis. A ja już puściłem przełączanie na Alberta :D:D

buninek


KrzychuP

uprasza się szanownych kolegów o szybsze głosowanie, tak żeby do jutra do 15.00 była znacząca przewaga Einsteina  XD
żebym mógł już na weekend zapuścić odpowiedni (czytaj: Einstein) projekt z czystym sumieniem  %) %) %)

scrapid


lolek

a ja proszę o głosowanie na POEM, bo w innym przypadku będę musiał wstrzymać pobieranie jego próbek i zapiąć Alberta ( bez podtekstów seksualnych ) :(

asmo


satanetv


satanetv1

POEM

(Proszę nie liczyć tego głosu) - satanetv

satanetv2

POEM

(Proszę nie liczyć tego głosu) - satanetv

satanetv

I tym sposobem mamy

32 - 31 dla POEM

Trzeba coś z tym zrobić !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Troll81

a dla mnie wsio za jedno. oba projekty są fajne choć wolałbym POEM bo jest według mnie pożyteczniejszy a do tego lepiej punktuje

satanetv

@Troll81 No tak w tym miesiącu akurat jest walka między albertem i POEM. Ale jak coś z tym nie zostanie zrobione to już mogę powiedzieć, że w nast miesiącu wygra DistrRTgen. A co mi 3 konta już mam satanetv, satanetv1, satanetv2 (2 utworzone specjalnie po to żeby pokazać, że trzeba coś zrobić). Jak nie zostaną zmienione zasady głosowania to w lipcu liczymy DistrRTgen. Myśle, że z 20 kont wystarczy do tego aby za powiedzmy 4-5 miesięcy w 50% ode mnie zależalo co będziemy liczyć. A teraz poważnie. Nie bawi mnie takie coś ale jak głosujemy to uczciwie. A jak nie ma uczciwości to reguły trzeba wprowadzić.

KrzychuP

Cytat: satanetv w 29 Maj 2009, 09:46
Nie bawi mnie takie coś ale jak głosujemy to uczciwie. A jak nie ma uczciwości to reguły trzeba wprowadzić.
Na jakiej podstawie twierdzisz, że nie ma uczciwości?
Dlaczego zakładasz nieuczciwość kogoś? Może masz jakiś dowód, że ktoś z głosujących oszukuje?   ???

lolek

Litości wprowadźmy te sygnaturki i będzie spokój, jakoś wielce uciążliwe to to nie jest.

To już nie oto chodzi czy wygra POEM czy Einstein i czy faktycznie ktoś oszukuje. Chodzi o to aby w następnych miesiacach nie było takich dyskusji.

Troll81

a jak sprawdzisz czy sygnaturka nalezy do kolesia???

lolek

sorki mój błąd. Sygnaturki i link do profilu.