2009.08: WCG

Zaczęty przez Troll81, 30 Czerwiec 2009, 09:41

michalu

SETI był liczony w lutym, więc powinien czekać marzec(1), kwiecień(2), maj(3), czerwiec(4), lipiec(5), sierpień(6), wg. mnie ;P

Troll81

MAcie rację, Seti wyaltuje :D nikt jeszcze na niego nie głosował wiec problemu nie ma. A głosów oddanych już sporo :D

Niekumaty Burak

Stawiam 20 zł że w sierpniu wygra Rosetta. Gdy przegram, wpłacę wzmiankowaną kwotę na SKB@P.
Navigare necesse est, vivere non est necesse.

Troll81

:D dobry pomysł z tym obstawianiem :D

jeszcze jacyś chętni do obstawiania wyników ?? :D SKB@P się ucieszy

satanetv

Ciekawe co by było jak ktoś by postawił 500 zł ze wygra jakiś projekt. Czy głosujący oddali by głos na to co chcą czy na to co ma wygrać żeby 500 zł poszło na ulepszenie kompa.

Pantarhei

I w ten sposób tez już wiemy na co Niekumaty głosował
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

satanetv

Czyli trzy głosy już znamy :parrrty:

Troll81


Niekumaty Burak

Cytat: Pantarhei w 02 Lipiec 2009, 10:19
I w ten sposób tez już wiemy na co Niekumaty głosował
Zmyłka, w tym miesiącu nie głosuję.

Cytat: satanetv w 02 Lipiec 2009, 10:13
Ciekawe co by było jak ktoś by postawił 500 zł ze wygra jakiś projekt. Czy głosujący oddali by głos na to co chcą czy na to co ma wygrać żeby 500 zł poszło na ulepszenie kompa.
Ciekawe spostrzeżenie, jest sposób na kupowanie głosów.  :parrrty: Jeszcze trochę i dojdziemy do międzynarodowych obserwatorów wyborów na projekt miesiąca.  XD
Navigare necesse est, vivere non est necesse.

buri

Koniec z tą zabawą. Takie kombinacje ... Człowieka nie ma na forum trochę czasu i już się dzieje.

Bawcie się Ci co jeszcze mają na to siłę, miłego.

Niekumaty Burak

Navigare necesse est, vivere non est necesse.

AiDec

Cytat: buri w 02 Lipiec 2009, 11:21
Koniec z tą zabawą. Takie kombinacje ... Człowieka nie ma na forum trochę czasu i już się dzieje.

Bawcie się Ci co jeszcze mają na to siłę, miłego.

Luzik Buri :). Bawimy sie bo to w koncu zabawa :).


Cytat: satanetv w 02 Lipiec 2009, 10:13
Ciekawe co by było jak ktoś by postawił 500 zł ze wygra jakiś projekt. Czy głosujący oddali by głos na to co chcą czy na to co ma wygrać żeby 500 zł poszło na ulepszenie kompa.

He, he, he szczerze powiedziawszy to bylo pierwsze co pomyslalem po przeczytaniu poprzednich postow  ;D. Rzucic haslo `stawiam 500 pln ze wygra WCG` :). Problem jedynie bylby gdybym wygral... Co mialbym zrobic z tymi piecioma stwokami odlozonymi na SKB@P? Przepic?  XD



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

docentus

A my się tu sprzeczamy o głosowanie a nikt nie poprawił projektu miesiąca na głównej stronie. Mamy lipie i nowy projekt a na głównej mamy miesiąc wstecz ;)

PanStaszek

Przydałby się jakiś przeciek co do wyników, bo za chwile śmigam na urlop a nie wiem na jaki projekt mam maszynki przełączyć.
A tak poważnie to były sugestie  (z mojej strony też) aby skracać czas głosowania. Dałoby to szansę przełączyć się w odpowiednim czasie na nowy projekt, nie odłączając się bezczelnie od poprzedniego i nie tracąc próbek zaciągniętych do zbiorników.


"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"

Troll81

no to niech się załoga wypowie w tej kwestii

OxyOne

Głosuje na Milkyway@home czy sie podoba czy nie...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Troll81

Zagłosuj na PW...

głosów oddanych już sporo, widzę że wielu z poprzednio głosujących się nie odezwało jeszcze.


AiDec

Cytat: stachu @ fiddex w 24 Lipiec 2009, 21:12
Przydałby się jakiś przeciek co do wyników, bo za chwile śmigam na urlop a nie wiem na jaki projekt mam maszynki przełączyć.
A tak poważnie to były sugestie  (z mojej strony też) aby skracać czas głosowania. Dałoby to szansę przełączyć się w odpowiednim czasie na nowy projekt, nie odłączając się bezczelnie od poprzedniego i nie tracąc próbek zaciągniętych do zbiorników.

@stachu @ fiddex: Zaglosuj na WCG - dobry projekt, przydatny, nie zaszkodzi jak wygra :).

@Wszyscy pozostali: Racja, byloby dobrze gdyby skrocic czas glosowania. - http://www.boincatpoland.org/smf/projekt-miesiaca/zasady-glosowania-na-projekt-miesiaca-dyskusja/msg74127/#msg74127



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Troll81

dobrze więc. Dzisiaj zakończymy głosowanie. Do 12 w nocy przyjmujmy głosy potem ogłaszam wyniki.

AiDec

I to mi sie podoba. Zelazna reka! Ktos musi rzadzic. Glosuj, albo wp...... XP. Tak 3maj Trollu  %)




Demokracja sie skonczyla - przyszedl Troll  %) %) %)



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

PanStaszek

Cytat: AiDec w 25 Lipiec 2009, 02:29
@stachu @ fiddex: Zaglosuj na WCG - dobry projekt, przydatny, nie zaszkodzi jak wygra :).

Właśnie tak zagłosowałem i gdybym nie poznał wcześniej wyników na ten projekt przelączylbym maszyny  ;D


"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"

Troll81

#62
oto wyniki głosowania

WCG PBT_marian_boss
WCG lolek
WCG AiDec
Rosetta Szopler
WCG Stachu@fiddex
RCN geckonboinc
AQUA michalu
WCG Lukaszde
Spinhange Pantarhei
Spinhange Aruel
WCG Timaxi
Docking KrzychuP
WCG Lukasz75
Spinhange satanetv
rosetta gorim1 --------
spinhange Kret_polny
Spinhange Bober
Milkyway biniek
Genetic Life misiek
climateprediction .
Rosetta docentus
VTU rzyrant
MindModeling Zawecki-------
WCG Voice 1980
WCG Pigu
spinhange Sergeant
WCG Maniek_77
rosetta lordbyrad
rosetta AL
PrimeGrid stn

WCG 10
Rosetta 5
RCN 1
AQUA 1
Spinhange 6
Docking 1
Milkyway 1
Geneticlife 1
Climate 1
VTU 1
MindModeling 1
Primegrid 1

razem głosowało 30

Czyli PM zostaje WCG :D

Pigu

a za Piga z małej litery będzie przełożenie przez kolano i 10 klapsów  :closedeyes:

AiDec

Dobra robota Troll+Mchl. Wiem ze troszke pracy to Was kosztowalo i doceniam ten fakt. Pamietaj Trollu w nastepnym miesiacu zrobic ankiete (przy tworzeniu zaznaczasz czy chcesz aby wyniki byly widoczne, czy nie). Bedziecie mieli o wiele mniej pracy.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Tomasz R. Gwiazda

wszystko ladnie tylko glos moj z tego watka na tej stronie nie zostal uwzgledniony, wiem ze 1 glos to za malo... ale

docentus

Liczę i liczę i nijak mi nie wychodzi łącznie 30 głosów - łącznie jest 27 głosów i ze sprawdzenia wynika że było 5 głosów na Rosettę. - Proszę o poprawienie.

Troll81

rozetki nie poprawiłem przed wysłaniem. Sorka, dałem ciała. a głosów jest 30 a nie 27 (policz głosujących)

michalu

W przyszłym miesiącu proponuję już nie uwzględniać Artificial Intelligence System:

2009-06-08: Artificial Intelligence - Artificial Intelligence System Shut Down

Dear Participant,

Due to a number of adverse conditions we decided to shut down the project. I would like to thank all participants for their support.

Thank you.

Regards,
Ovidiu

Kryniek

No to fajnie że WCG, mamy teraz okazje nagdonić w rankingu tego projektu :attack:

Troll81

również uważam że miejsce poza top40 w tym projekcie woła o pomstę do nieba...

stn

Tylko jak sie rzucimy na WCG to wyjdziemy z top20 świat ; d

docentus

Cytat: Troll81 w 26 Lipiec 2009, 09:30
rozetki nie poprawiłem przed wysłaniem. Sorka, dałem ciała. a głosów jest 30 a nie 27 (policz głosujących)

Źle się wyraziłem - głosujących jest faktycznie 30 - czyli głosów oddanych jest 30.
Zsumowanych jest głosów 27 - o to mi chodziło.

Czyli na przyszły miesiąc przejdą głosy dla tych dwóch projektów:
Rosetta - 5 i Spinhange - 6

czy również te pojedyncze głosy na inne projekty?

Kryniek

#73
Cytat: Troll81 w 26 Lipiec 2009, 10:51
również uważam że miejsce poza top40 w tym projekcie woła o pomstę do nieba...

Woła woła, z tym że już nie głosze tego bo kiedyś jak napisałem, że troche to wstyd - taka duża drużyna z wysoką pozycją na świecie, a jest tak nisko w jednym z najbardziej pożytecznych z projektów to zgasił mnie chyba kempler że się mądrze i gadać to każdy potrafi |-?


stn --> no rzeczywiście, gdybym liczył projekty które najlepiej doją a nie WCG to miałbym ich ze 3 razy więcej, no ale cóż albo liczymy dla punktów albo dla projektu %)

X X X

Jako nowy w tym gronie mam pytanie praktyczne - jak zaliczane są punkty w PM. Chodzi o WU zassane w danym miesiącu i oddane, czy tylko te oddane? Przykładowo, mogą już zacząć liczyć WCG, a przesłać w przyszłym tygodniu, czy jak?
>:(

Niekumaty Burak

#75
Cytat: Robert Zawecki w 28 Lipiec 2009, 02:03
... jak zaliczane są punkty w PM. Chodzi o WU zassane w danym miesiącu i oddane, czy tylko te oddane?
Oddane w danym miesiącu.
Navigare necesse est, vivere non est necesse.

AiDec

Te oddane. Innymi slowy tak, mozesz zaczac liczyc teraz a zakonczyc w przyszlym miesiacu. Projekt miesiaca jest nasza zespolowa `zabawa` i nie ma dostepu do serwerow, a zatem nie wiemy kiedy probki zostaly zassane.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

X X X

Thx, znaczy jesteście bardziej liberalni od Prime. ;)
Niestety wcześniej nie zacznę liczyć, bo właśnie dostałem Colla i trzy dni będę go kręcił. :(
Najpierw chcę rozpoznać większość projektów, zobaczyć jak chodzą na moich zabawkach i dopiero wtedy, gdzieś od września, ustawię priorytety dla poszczególnych maszyn. Ciekawe różnice obserwuję między A64/3000+ a T2450 - drugi Enigmę kręci dwa razy szybciej, ale Milkę tylko o 15% szybciej. Jak dla mnie zadziwiające.

Troll81

kwestia tego jak zoptymalizowane są dane aplikacje.

Szopler

Uwaga Uwaga! Achtung Achtung!

Przypominamy uprzejmie podróżnym... eee ;) znaczy teamowiczom, że o północy przełączamy moce przerobowe na WCG...

Achtung Achtung! Uwaga Uwaga!