Battlefield 3 a QCN

Zaczęty przez RobaL, 28 Wrzesień 2011, 12:05

RobaL

Witam,
od wczoraj gram w Open Beta Battlefield 3 i tutaj mam takie niemały problem. Jak mam podłączony czujnik do QCN (JoyWarrior24, http://www.codemercs.com/index.php?id=164&L=1) żołnierz w grze rusza mi się cały czas lekko w lewo, jak tylko ruszę myszka w lewo albo prawo skacze mi odrazu o jakieś 180°, może mnie, może więcej, ciężko mi ocenić.

I kurde co tu zrobić oprócz odłączenia czujnika? Moja konfiguracja systemu jak w opisie.


CPU: Intel i7-2600K // Multiplier: x43.0 // Core speed: 4,4 GHz
GPU: ASUS ENGTX570 DCII // Memory size: 1.280 MB // GPU clock: 850 MHz // Memory clock: 950 MHz // Shader clock: 1.700 MHz

Szopler

Poszukać w grze ustawień dotyczących sterowania postacią i zobaczyć gdzie jest joy wpisany... zmienić na jakąś kombinację klawiszy. Gorzej jak się nie da ;)

RobaL

O kurde, faktycznie, muszę zobaczyć ustawienia joysticka w grze :fright: dzięki za wskazówkę!


CPU: Intel i7-2600K // Multiplier: x43.0 // Core speed: 4,4 GHz
GPU: ASUS ENGTX570 DCII // Memory size: 1.280 MB // GPU clock: 850 MHz // Memory clock: 950 MHz // Shader clock: 1.700 MHz

tomeh

Gorzej jak się gra na laptopie i nie ma klawiatury numerycznej a wymaga tylu klawiszy gra. Ostatnio w takie coś próbowałem metal ger solid czy jakoś tak.
To jest Temat - tematy z różnych dziecin życia